Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • České soudy jsou nezávislé, nemusí se řídit vůbec ničím, ani Ústavou ČR, ani zákoníky, ani precedenty. Mezi právem a spravedlností tak často vzniká obrovská nedohledná propast.  

    • Musím uznat odvachu soudce, který na základě nevěrohodných udání musel konat. Prostě skutek nenastal!!!   V tak protlačované kauze je to opravdu nezávidění hodné. Můžete mi prosím objasnit , kde v této věci soud porušil Ústavu, zákon???

    • Proto má každý paragraf dva konce ...

  • Vždyť jsem to říkal už před pěti lety že obžaloba je zbožné přání toho, kdo tam vyšetřujícího policistu donutil konat nikoliv podle skutečnosti.

    Vždyť je to náš národní sport někoho udávat a kriminalizovat když už to nejde ho odstranit jinak.

    Babiš je závislý na lidech kteří kupují jeho výrobky a tato symbióza byla prospěšná jen našemu národu nikoliv zahraničním společnostem které to tu "spravují"(600miliard jim odchází jen na dividendách) a které podporují i Fialovi lidé(viz zbrojní zakázky a přehnaná podpora Ukrajiny) takže náš obyčejný občan i místní podnikatel má prostě smůlu že opět uvěřil líbivým slovům masivně podporovaným i námi placenými sdělovacími prostředky a propagandě dehonestující a kriminalizující Pana Babiše.

    A k tomu STB myslíte si že spolupracovalo všech 15 členů jeho rodiny kteří byli ve spisu 85 vedeni stejně jako Pan Babiš a nebo byli jen sledováni a po revoluci ti kteří jej sledovali jen přešli na jeho stranu(proto ty "úspěchy" v jeho podnikání) což se Pražské odnoži STB(pragocentristům) nemuselo líbit neboť jim viděl do karet a proti kterým je Pan Babiš "úplný beránek". 

    Proto ta bajka o agentovi a kriminalizování nejen jeho ale i celé rodiny.

  • Gorobilypes

    Nejlepší je pláč Šafra a jeho Fóra 24. Nejdříve soudu tleskali ,najednou má jejich nedůvěru 🤣🤣🤣

    • goyim

      Kult24.

    • Forum24 je jeden z nejvíc štvavých a nenávistných serverů u nás. jelikož je ale "levičácký", tak je veden jako ten "správný". 

    • Za peníze v Praze dům. Zaplať a mi dehonestujem tvého úhlavního nepřítele i s celou jeho rodinou. Jak demokratické!!!

  • Ano , pan Babiš vyhraje volby a bude prezidentem ... a na standartě se upraví nápis ...

    • Diwa

      Ano, přesně tak. Ale význam pro českou republiku to nebude mít vůbec žádný......

    • Jj - to by tam pak bylo - mám prachy tak vítězím...

    • Ano. "Pravda vítězí, jen když si to zaslouží". 😉

      • čí pravda ? když tě celý život bude někdo učit že ta zed je bílá a ona bude pro jiné černá , máš či nemáš pravdu ? Ono to není tak jednoduché , od toho má míti člověk vzdělání co nejširší a poznávat svět okolo sebe , pak to nasypat do té kulaté věci s výplní co má na krku , co nejlépe si udělat nejdříve vlastní názor , ten pak konfrontovat s těmi názory z vnějšku . Pro některé  lidi  bohužel nemožné .

      • mun.go

        Možná by bylo vhodnější "Naše pravda vítězí" ...

        • No, pokud vyhraje některý z koňů vládní koalice, tak by to bylo i zbytečné; to by  se přece rozumělo samo sebou. 😉

          • mun.go

            Pak ještě dovětek: Kdo není s námi, je proti nám ...

  • No vida, stalo se to, co jsem předpokládal od začátku, že Babiše nakonec osvobodí. Sice se státní zástupce určitě odvolá, ale dopadne to zase stejně. Totiž kde nic není, ani smrt nebere a Babišovo obvinění bylo postaveno na tom "nic". Bylo bláhové si myslet, že by zrovna oligarcha Babiš si okolo Čapího hnízda předem všechno patřičně právně neošéfoval. To není žádný blbec, který by ponechal něco náhodě.  V podstatě v kauze Babiš jde jen o okopávání Babišových kotníků ze strany lumpů současné vládní koalice, přes jejich slouhy v policii, justici a médiích, v naději, že to Babišovy voliče umoří jako pověstného osla a přestanou ho volit. 

    • S nadhledem a výstižné . Děkuji.

  • ..velice se mi líbí, jak všichni pětikolečkáři obrátili ... je to banda gaunerů, včele s hlupákem  Fialou... , že to byl politický proces je jasné 3/4 společnosti a ti z pětikolky si to jen nechtějí přiznat .... jelikož jsou to zaslepení fanatici ... nic víc, nic míň!! 

    • Né nadarmo se říká:"Zlatá 90." Tolik let  tu budovali ODS aČSSD    zázemí na praní státních penez a pak se objevil někdo kdo nejde snimi do kšeftu. Ten vztek musí být obrovský.

      • no tak súdruh Andrej je tejto mafie významné kolečko 😂

        • Můžete být konkrétní??

  • kocourXL

    Jak musí být Babišovi odpůrci naštvaní a nebudou několik dní
    dobře spát. A jestli se dostane na hrad, tak už neusnou vůbec.😀

  • Co ten proces stál úsilí a peněz, a to kvůli něčí nenávisti k Babišovi.
    Do volby prezidenta toto Babišovu pozici zesílí. A že byl u StB ? Jinak
    by nemohl zastávat funkce v zahraničí, kde pracoval pro naši vlast...
    Dnešní zločinci jsou v Aspen institutu, Římském klubu, Bildelbergu,
    zednářské lóži která tu funguje od prosince 1989, jsou v Kalegeriho
    pobočkách po ČR (Fiala vedl tu jihomoravskou), podporují Sudetoněmecký
    landsmanšaft (Fiala byl šéfredaktorem jejich časopisu), kradou peníze v
    neziskovkách, omezují nám svobodu slova, pouští sem imigranty, jsou
    členy Muslimského bratrstva, podporují nacisty na východě, škodí v
    pětikolce, v senátu ČR....

    Jestli má někdo jiné názory, čumáčci, tak s tím nebudu diskutovat... musí se z duševního pnutí dostat sám.

    • To že měl složku vedenou u STB neznamená , že byl pracovníkem STB-zaměstnanec. Každý kdo pracoval v zahraničí musel podávat informace státu, tak jako dnes, jinak končíte. Ti co v takto vysokých postech nepracovali vůbec netuší jak na hraně to je. Pasák Ruml skartoval cca 240 tis. svazků na pokyn KSČ  s Havlem a dnes tyto lidi stále máme v pozadí politiky.(Dlouhý a všichni ti bankéři ročník 50_60). Podívejte se na komunistickou minulost rodičů Nerudové, Fischera a dalších. Lampasák Pavel by mohl vyprávět.

    • Chtěl jsem dát "palecnahoru", ale nenašel jsem ho. 😐

      • Sundej si rukavice ... :-)

      • vanhorne

        V puse ho nemas?

        • Gorobilypes

          Ty ho máš v zadeli

          • Děkuji. 😇

  • josef.chmela

    Co si pětikolkoví šmejdi, lháři a štváči vymyslí nyní aby dostali Babiše z politiky? Vymyslí si určitě jiný politický proces. Babiš musí být prezident aby ti vládní šmejdi měli nějakou opozici.

  • Já si stále kladu spíše otázku jak je možné, že se tato kauza vůbec k soudu kdy dostala. 

    Ten materiální základ byl nulový. Přeci jen prodat jakoukoliv společnost má právo každý, stejně tak zažádat si o dotaci. 

    Pokud tam bylo něci podivného v té dotaci čekal bych spíše, že obviní ty úředníky co to přiklepli. 

    Navic Babiš tu dotaci dostal někdy v roce 2006 a tehdy se ani nijak politicky neangažoval.

    Jen mu partička různých hajzlů lezla do soukromí, pomlouvali ho a rozvrátili mu rodinu. Od těchto lidí však omluvu nečekejte. Ti dostanou nově dotaci na boj s dezinformacemi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit