Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co a kolik, přesvědčilo Šotta, že přes víkend změnil názor...?


    • ASi nebude takový zaprodaný zmetek jako ty. Nejsou podklady není soud. To je demokracie a spravedlnost . Kapišto.

      • Nazývat někoho, koho neznáš, zaprodaným zmetkem může jen ten, kdo jim skutečně je...

        Spravedlnost u nás...?

        Tak ta je minimálně dvojí - skutečně slepá je ta dáma s váhami a zavázanými očima...

        • A ty znáš soudce Šotta???  Nejsou všichni špatní, jen někteří nám to kazí.

        • kolobrnda to není jen u nás , tak to je co svět světem je a není třeba tuhle zemičku v srdci Evropy hanit , nejlepší je pokud ta spravedlnost může pořád spát z důvodu že svět je spravedlivej , ale to je utopie 😎

    • vanhorne

      Mozna mel nejake zle sny?

    • Paní kolobezko, to Vás nebylo hodno, takový komentář bych očekával od jiných zde se vyjadřujících pašáků; chápu, nemáte ráda Babiše, nechcete jej za prezidenta, to je v pořádku. Ale tohle jste přehnala. Jedna věc je, že dotace jsou svinstvo od samého počátku, dobře vymyšlená lumpárna pro ty, co spolu mluví, kteří pěkně potichu a aby se na ně nemohlo toho zneužívají. No a Babiš to zkusil také a odpovědní pracovníci mu ji odsouhlasili a přidělili. A to se nemělo stát, to byla chyba, ale nikoli Babišova.

      • A co jsem přehnala...?

        Že se ptám, co Šotta přesvědčilo přes víkend změnit názor...?

        A kolik - důkazů, lidí...?

        Jinak máte pravdu - kobliháře, toho StBáka, nemám ráda a je mi z něho na 🤮...

        Ale to je pouze má věc...

        Stejně jako to, že nechápu, jak ho někdo může podporovat...

        • STBák je pracovník   "státní bezpečnosti" můžeš mi ukázat smlouvu , že Babiš byl zamestnán u STB??? To že na někoho vedou spis neznamená, že tam pracuje. Máš v tom guláš. Na tebe taky vedou složku u Seznamu , to neznamená že tam pracuješ.

          • Byl agent StB krycí jméno Bureš, evidenční číslo 25085...

            Agent = donašeč, udavač, bezpáteřní sviňa...

            Dokáže mi, že na Seznamu mají na mě nějakou složku...

            Guláš v tom máš ty...

            A zastávat se takového jedince, jakým agent Bureš je, říká o tobe dost...

            • Asi nejsi důležitý, jinak Státní a bezpečnostní složky musí a vedou na každého nějakou evidenci. To bylo , je a bude. Pokud pracuješ ve prospěch státu  tak je logické , že jsi sledován. Ale to nebude asi tvůj případ  jinak bys nebyl z toho tak paf. Nevím o nikom , koho by Babiš poškodil svým podáním vysvětlení na výsleších Statní bezpečnosti. Prostě pracuješ na takto exponovaném místě tak musíš být sledován. Zkus třeba bez prověrky vejít na hrad, do A-elektrárny  atd.  Dnes je to jednodušší. V době  STB jsme na to měli školené rozvětčíky .Pavel by mohl vyprávět.

            • A Víte co znamená to číslo podívejte se na datum založení možná to pochopíte a také tam jsou uvedeny další sledované osoby jeho rodiny kteří určitě nebyli spolupracovníky ne STB jak je mylně uvedeno ale

               v mnohých novinách ale tajné hospodářské kriminálky tedy FNV kdy si Pana Babiše prověřovali do desátého kolena jestli je vhodný kandidát na zahraniční obchod.

              Vždyť největší důkaz je tam uveden neboť ho museli vyzpovídat v kavárně a dokonce to doložit účtem a proč by to dělali kdyby si ho jako údajného spolupracovníka mohli pozvat do konspiračního bytu.Nebo s ním pohovořit někde v parku na domluveném místě.

              Mě také podezírali že jsem spolupracovník(byl jsem také sledován a prověřován jestli svou práci nešulím kvůli mé práci v atomové elektrárně ani Husák nechtěl chodit holohlavý z ozáření) a nejvíce tyto zvěsti roznášeli po revoluci skartovaní pracovníci STB.

        • Z toho, co jsem napsal, nelze rozumně vyvozovat, koho podporuji a koho nikoli. Bohužel, žádný z těch, které bych podpořil určitě, nekandiduje. Ale volit půjdu, aby můj hlas nepropadl zcela ve prospěch prospěchářů a pletichářů, kterým bych ho určitě nedal. 😐

          • Já se také vůbec nevyjadřuji k tomu, koho budete volit...

            Po pravdě - je mi to šumák...

          • Ještě bych dodal: volit půjdu určitě v prvním kole; pokud do druhého kola postoupí Pavel s  Nerudovou, nemám koho volit. 😐

            • Vol si svého slovenského Führera ,to právo ti nikdo nepopírá ,ale v očích slušné společnosti furt Bureš zůstane Burešem ! Vysvětli svoje názory jeho synovi ,ten kdo dělá ze svého syna debila a magora je bezcharakterní zmetek! 

              • Reakce na příspěvek:

                Magora zněj udělal spolek Šafr a spol. , když ho poštvali proti svému otci. To jsou ty správné politické hyeny.

              • Reakce na příspěvek:

                Jste hlupák, rozdvojený hermafrodite, můžete si vybrat zbraň. 😎

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit