Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Né nadarmo se říká:"Zlatá 90." Tolik let  tu budovali ODS aČSSD    zázemí na praní státních penez a pak se objevil někdo kdo nejde snimi do kšeftu. Ten vztek musí být obrovský.

  • S nadhledem a výstižné . Děkuji.

  • Za peníze v Praze dům. Zaplať a mi dehonestujem tvého úhlavního nepřítele i s celou jeho rodinou. Jak demokratické!!!

  • Musím uznat odvachu soudce, který na základě nevěrohodných udání musel konat. Prostě skutek nenastal!!!   V tak protlačované kauze je to opravdu nezávidění hodné. Můžete mi prosím objasnit , kde v této věci soud porušil Ústavu, zákon???

  • A copak jsi ty udělal tak bohulibého, že soudíš a nadáváš??? Závist až za hrob.!!!!

  • Tolik let štvanice a teď očekávám , že se stejnou urputností půjdou naši nestranní novináři po tom klanu z Brna. Hladík namočený do podvodů se stává náměstkem v resortu, kde má pohlídat domluvené kšefty. Rok ..22   schodek cca 350 + 180 zvýšené odvody na daních. Takovou sekeru nezatnul ani Babiš za kovidu, když udržel zaměstnanost a firmy. Pamatujte na to u voleb. Nerudová napojená na největšího devlopera v Praze přes Hemana, tak se mi zdá , že sudeťáci mají plán.

  • TheGGG

    hahahahahaha sorosovsko bruselské havlo kavárně právě zaskočilo kafíčko... to bude ještě kvikot od těch našich ušobruselských dveřníků.... no nic hoši tak vám to nevyšlo, papa a šáteček, přepočítejte si 50 pohlaví a upalujte brečet do bruselu koblížci.

  • Proto má každý paragraf dva konce ...

  • V Česku je ráj na zemi , výborně se tady daří cigánům , zlodějům , buzerantům ... Pro poctivého člověka tady není místo , když tak , aby na ně makal ...

  • stejně je to ksindl a hotovo a navíc zbabělec co se svojí tupostí nejde ani do diskuze v televizi , koukám jak tady pějí chválu na justici ti co ji ještě včera proklínali . No někteří prostě mohou fungovat v jakémkoliv režimu.😎

  • Diwa

    Ano, přesně tak. Ale význam pro českou republiku to nebude mít vůbec žádný......

  • Já se také vůbec nevyjadřuji k tomu, koho budete volit...

    Po pravdě - je mi to šumák...

  • Jj - to by tam pak bylo - mám prachy tak vítězím...

  • mun.go

    Pak ještě dovětek: Kdo není s námi, je proti nám ...

  • No, pokud vyhraje některý z koňů vládní koalice, tak by to bylo i zbytečné; to by  se přece rozumělo samo sebou. 😉

  • České soudy jsou nezávislé, nemusí se řídit vůbec ničím, ani Ústavou ČR, ani zákoníky, ani precedenty. Mezi právem a spravedlností tak často vzniká obrovská nedohledná propast.  

  • mun.go

    Možná by bylo vhodnější "Naše pravda vítězí" ...

  • Děkuji. 😇

  • Vždyť jsem to říkal už před pěti lety že obžaloba je zbožné přání toho, kdo tam vyšetřujícího policistu donutil konat nikoliv podle skutečnosti.

    Vždyť je to náš národní sport někoho udávat a kriminalizovat když už to nejde ho odstranit jinak.

    Babiš je závislý na lidech kteří kupují jeho výrobky a tato symbióza byla prospěšná jen našemu národu nikoliv zahraničním společnostem které to tu "spravují"(600miliard jim odchází jen na dividendách) a které podporují i Fialovi lidé(viz zbrojní zakázky a přehnaná podpora Ukrajiny) takže náš obyčejný občan i místní podnikatel má prostě smůlu že opět uvěřil líbivým slovům masivně podporovaným i námi placenými sdělovacími prostředky a propagandě dehonestující a kriminalizující Pana Babiše.

    A k tomu STB myslíte si že spolupracovalo všech 15 členů jeho rodiny kteří byli ve spisu 85 vedeni stejně jako Pan Babiš a nebo byli jen sledováni a po revoluci ti kteří jej sledovali jen přešli na jeho stranu(proto ty "úspěchy" v jeho podnikání) což se Pražské odnoži STB(pragocentristům) nemuselo líbit neboť jim viděl do karet a proti kterým je Pan Babiš "úplný beránek". 

    Proto ta bajka o agentovi a kriminalizování nejen jeho ale i celé rodiny.

  • Gorobilypes

    Ty ho máš v zadeli

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit