Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gorobilypes

    Nejlepší je pláč Šafra a jeho Fóra 24. Nejdříve soudu tleskali ,najednou má jejich nedůvěru 🤣🤣🤣

  • Jste hlupák, rozdvojený hermafrodite, můžete si vybrat zbraň. 😎

  • Ano. "Pravda vítězí, jen když si to zaslouží". 😉

  • vanhorne

    Mozna mel nejake zle sny?

  • Vol si svého slovenského Führera ,to právo ti nikdo nepopírá ,ale v očích slušné společnosti furt Bureš zůstane Burešem ! Vysvětli svoje názory jeho synovi ,ten kdo dělá ze svého syna debila a magora je bezcharakterní zmetek! 

  • Ano , pan Babiš vyhraje volby a bude prezidentem ... a na standartě se upraví nápis ...

  • vanhorne

    V puse ho nemas?

  • No vida, stalo se to, co jsem předpokládal od začátku, že Babiše nakonec osvobodí. Sice se státní zástupce určitě odvolá, ale dopadne to zase stejně. Totiž kde nic není, ani smrt nebere a Babišovo obvinění bylo postaveno na tom "nic". Bylo bláhové si myslet, že by zrovna oligarcha Babiš si okolo Čapího hnízda předem všechno patřičně právně neošéfoval. To není žádný blbec, který by ponechal něco náhodě.  V podstatě v kauze Babiš jde jen o okopávání Babišových kotníků ze strany lumpů současné vládní koalice, přes jejich slouhy v policii, justici a médiích, v naději, že to Babišovy voliče umoří jako pověstného osla a přestanou ho volit. 

  • Ještě bych dodal: volit půjdu určitě v prvním kole; pokud do druhého kola postoupí Pavel s  Nerudovou, nemám koho volit. 😐

  • Z toho, co jsem napsal, nelze rozumně vyvozovat, koho podporuji a koho nikoli. Bohužel, žádný z těch, které bych podpořil určitě, nekandiduje. Ale volit půjdu, aby můj hlas nepropadl zcela ve prospěch prospěchářů a pletichářů, kterým bych ho určitě nedal. 😐

  • ..velice se mi líbí, jak všichni pětikolečkáři obrátili ... je to banda gaunerů, včele s hlupákem  Fialou... , že to byl politický proces je jasné 3/4 společnosti a ti z pětikolky si to jen nechtějí přiznat .... jelikož jsou to zaslepení fanatici ... nic víc, nic míň!! 

  • A co jsem přehnala...?

    Že se ptám, co Šotta přesvědčilo přes víkend změnit názor...?

    A kolik - důkazů, lidí...?

    Jinak máte pravdu - kobliháře, toho StBáka, nemám ráda a je mi z něho na 🤮...

    Ale to je pouze má věc...

    Stejně jako to, že nechápu, jak ho někdo může podporovat...

  • Chtěl jsem dát "palecnahoru", ale nenašel jsem ho. 😐

  • kocourXL

    Jak musí být Babišovi odpůrci naštvaní a nebudou několik dní
    dobře spát. A jestli se dostane na hrad, tak už neusnou vůbec.😀

  • Co ten proces stál úsilí a peněz, a to kvůli něčí nenávisti k Babišovi.
    Do volby prezidenta toto Babišovu pozici zesílí. A že byl u StB ? Jinak
    by nemohl zastávat funkce v zahraničí, kde pracoval pro naši vlast...
    Dnešní zločinci jsou v Aspen institutu, Římském klubu, Bildelbergu,
    zednářské lóži která tu funguje od prosince 1989, jsou v Kalegeriho
    pobočkách po ČR (Fiala vedl tu jihomoravskou), podporují Sudetoněmecký
    landsmanšaft (Fiala byl šéfredaktorem jejich časopisu), kradou peníze v
    neziskovkách, omezují nám svobodu slova, pouští sem imigranty, jsou
    členy Muslimského bratrstva, podporují nacisty na východě, škodí v
    pětikolce, v senátu ČR....

    Jestli má někdo jiné názory, čumáčci, tak s tím nebudu diskutovat... musí se z duševního pnutí dostat sám.

  • Paní kolobezko, to Vás nebylo hodno, takový komentář bych očekával od jiných zde se vyjadřujících pašáků; chápu, nemáte ráda Babiše, nechcete jej za prezidenta, to je v pořádku. Ale tohle jste přehnala. Jedna věc je, že dotace jsou svinstvo od samého počátku, dobře vymyšlená lumpárna pro ty, co spolu mluví, kteří pěkně potichu a aby se na ně nemohlo toho zneužívají. No a Babiš to zkusil také a odpovědní pracovníci mu ji odsouhlasili a přidělili. A to se nemělo stát, to byla chyba, ale nikoli Babišova.

  • josef.chmela

    Co si pětikolkoví šmejdi, lháři a štváči vymyslí nyní aby dostali Babiše z politiky? Vymyslí si určitě jiný politický proces. Babiš musí být prezident aby ti vládní šmejdi měli nějakou opozici.

  • Já si stále kladu spíše otázku jak je možné, že se tato kauza vůbec k soudu kdy dostala. 

    Ten materiální základ byl nulový. Přeci jen prodat jakoukoliv společnost má právo každý, stejně tak zažádat si o dotaci. 

    Pokud tam bylo něci podivného v té dotaci čekal bych spíše, že obviní ty úředníky co to přiklepli. 

    Navic Babiš tu dotaci dostal někdy v roce 2006 a tehdy se ani nijak politicky neangažoval.

    Jen mu partička různých hajzlů lezla do soukromí, pomlouvali ho a rozvrátili mu rodinu. Od těchto lidí však omluvu nečekejte. Ti dostanou nově dotaci na boj s dezinformacemi.

  • Co a kolik, přesvědčilo Šotta, že přes víkend změnil názor...?


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit