Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Makam jak das a odvadim dané. Kouřim,piju,benzinu také dost nakoupim takže spotřebních dani dam tomuhle státu az dost. Ziju nezrizenym životem ale ziju si ho jak chci a state neboj,důchodu se určité nedoziju takže si moje úspory na můj důchod nechej,ted mi ale neber možnost setkat se s prateli večer u pivka a cigarka. Copak nestačí ze nehulim na zastávce a v restauraci během oběda?
  • Dnes může být kdejaký demagog a blb živnostník. Je to podle hesla: "Odborníci na svá místa". Potom to taky tak všechno vypadá. Každý blb je u nás odborník na všechno.
    Co sem vlastně píšeš za blbosti, když neumíš ani počítat. A chleba bude stát 100 korun bez ohledu na to, zda se bude či nebude kouřit.
    Zlatí komunisti, zlatý socík.
  • Promiň, ale ty jsi na palici......
  • Oscare, ty zdá se patříš k té šílené militantní části nekuřáků.
    Protože vy nekouříte tak hromujete a chcete kouření zakazovat.
    Škodí také kouřící tovární komíny. Zbouráme je? Lopata ničí záda. Zničíme je?

    Ať se udělají kuřácké a nekuřácké prostory a každý ať si rozhodne kam půjde.
    A není k tomu třeba žádné úřednické šikany. Majitel restaurace má právo si otevřít
    podnik jaký chce. Pokud mu do toho začne mluvit stát tak jsme zpátky v totalitě.

    Když se cigarety zruší tak bude chleba stát 100 korun. Protože v rozpočtu bude díra. Ministerstvo zdravotnictví totiž varuje ale ministr financí se ze zisku raduje
    Jinak na rakovinu umírají i nekuřáci a žrouti tzv. zdravé stravy.
  • Je to takový bordel s těmi kuřáky.tak mladé holky ledvavylezou z autobusu už si zapaluji.Jto opravdu hrozné jít kolem těch smradochu.ta krabička cigaret by měla stat 300kč. a každý kuřák který jednou příjde do nemocnice ten by měl také platit denne 300kč.Vládo udělejte konečně něco proti těm smradochum *16* *16*
  • tae si uslysi j koureni se musi hned na vsechny zavrazdit a vybzch geabaatu vybuchne a vsichni poslanci umrou natotatat ja budou polykat cibuli!!!!!! te zbuchne smrt mrdem a a tlustej parek bude se davit do demtrda!!!!!!!sezerou te cinani!!!!!
  • Tak ještě trochu "demagogie k tomu, že alkohol ohrožuje druhé, jo:

    "Nehod, od kterých účastníci ujeli, oproti loňsku přibylo. V prvním pololetí jich policejní statistiky zachytily přesně 6 725. To je o tři a půl procenta víc než ve stejném období loňského roku. Zdaleka ne všechny karamboly mají tak vážné následky jako úterní nehoda na pražském Smíchově, kde po srážce s osobním vozem zemřela mladá dívka
    Celkem však při nehodách, od kterých jeden z účastníků ujel, zemřelo od ledna do června šest lidí. A někteří z nich mohli žít, kdyby jim někdo včas poskytl pomoc. I když se viník přihlásí na policii, ztracený život už to nikomu nevrátí. Právě tak ovšem lidé, kteří vážnou nehodu způsobili, často postupují.
    Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/ujizdeni-od-dopravnich-nehod-di2-/domaci.aspx?c=A140806_150426_domaci_mlbů"

    Troubo........ A dělej ze sebe hlupáka pořád , protože cigarety NEEE , ale alkohol chlastat chceš bez omezení, tak pokračuj ve svém plácání dál.
    Nebo chceš ještě statistiku a domácím násilí pod vlivem alkoholu? Jo vlastně alkohol nikoho jiného neohrožuje, že?

    No prostě trouba...... *1*
  • Zákazy musí pokračovat do té doby, než lidem vše zakážeme, že?

    proboha jak může být na světě tolik pitomců, kteří vítají neustálé zmenšování svobody a práv. Já to prostě nepochopím. Proč se lidé dobrovolně zbavují možnosti volby a ještě tomu nadšeně tleskají. Je to nějaká duševní nemoc nebo co?
  • Ujeté názory jsou všechny ty, které se neshodují s mými *1* *1* *1*
  • A je pro vás lepší kuřácká hospoda nebo žádná?
    A když nebude žádná, kam si zajdete na pivo a kus řeči?

    Budete se domáhat svého domnělého práva na ústavní nárok na hospodu v blízkosti vašeho bydliště?

    A nic proti kuřákům, kteří nejdou do kuřácké hospody, protože jak píšete nechtějí riskovat zdraví. Ale možná ti samí nekuřáci zároveň riskují své zdraví tím, že pijí alkohol, skáčou padákem, jezdí motokros, lezou na skály nebo dokonce osmitisícovky atd., atd.
    A chcete jim tuto volbu vzít a přikázat všem co je správné a co ne? Co mohou dělat a co nesmí? Chcete přikázat majitelům diskoték, že nesmí pouštět hlasitou hudbu, protože to některé lidi může obtěžovat? Chcete zakázat sladkosti v cukrárnách, protože prokazatelně škodí zdraví? Chcete zakázat kavárnu s kočkami, o kterých se zde nedávno psalo, protože jsou lidi alergičtí na kočky nebo je prostě jen nesnášejí? Chcete zakázat ve všech restauracích jídla obsahující lepek, protože jsou na něj někteří lidé alergičtí?

    Kde má hranice vaše chuť něco zakazovat nebo se zákazy alespoň souhlasit? předpokládám že tu hranici tvoří VAŠE zvyky a záliby, příp. koníčky, že? A to se jistě považujete za inteligentního člověka podobně jako jiní militantní nekuřáci. Přitom jste jen duševní ubožáci.
  • Narvané nekuřácké hospody? *1* *1* *1*
    Tak to alespoň na našem malém městě je naprostý nesmyl a opak pravdy.
  • Toto je hodně veliký nářez...

    https://www.youtube.com/watch?v=sQ-5Rmt4tOI
  • Není známo že by indiáni umírali na rakovinu plic ,na rakovinu plic umírají i nekuřáci
    a kolik tabáku je v cigaretách?viz odkaz


    http://www.lajkit.cz/zpravy/item/192-neco-pro-kuraky-cigarety-obsahuji-papir
  • tak kouřit už zakázali, ale teď jsem četl tento článek: "Češi si ničí zdraví. Solí třikrát víc, než je třeba", tak mám dojem že za chvíli začnou posranci projednávat zákon "zákaz solení pokrmů".....
  • do*****....netopíři!? nejlepší film :-D
  • Ty chceš abych pro tebe roztáhla nohy? Vždy jsem po tobě toužila dědku.
    Za guláš a za stovku ano. *14* *14*
  • Ale já jsem chudý důchodce? Kolik by jsi za to chtěla Pusinko moje zlatá?
  • soldere proč tak nesnášíš milý zlozvyk jménem kouření?
    Co kdybych ti vykouřila tvého vojáčká v trenýrkách ? *3* *14* *14*
    Líbilo by se ti to a pak by jsi na kouření také změnil názor. *14*
  • Protože nekuřáckých restaurací je jak šafránu a všichni (je nás ve společnosti nadpoloviční většina) se tam nevejdeme.
  • To je strašný. Nikdy jsem si nemyslel, že je tolik smradlavých kuřáků. Tady, podle příspěvků, např. jich smrdí asi většina. Fuj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit