Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naprostý konec kouření?
    Tak tímto Česká vlada definitivně zlikvidovala nejstarší řemeslo na světě - prostituci.
  • Je to státní šikana podnikatelů a lidí. Nic jiného

    Pokud si za svoje peníze otevřu hospodu tak mám právo si určit zda bude či nebude
    kuřácká. A člověk má stejnou volbu se rozhodnout zda do ní půjde či ne.
    Proč bych měl provozovat nekuřáckou hospodu když většinu zákazníků tvoří kuřáci?

    Pokud jedu ve svém autě sám nebo s kamarádem tak je to také moje věc zda kouřím
    nebo ne. Omezení by se mělo týkat jen malých dětí.

    Podobná úřednická verbež takto zlikvidovala nekuřácké vagony. Přestalo se potom ve vlacích kouřit? Ne. Kouří se dále na WC: Šikana nezabrání lidem kouřit.
  • Ano je to škodlivé, co dnes není ???? Jídlo, pit že ???? Ale ještě jsem za svůj celkem dlouhý život nezažila, že by se manželství rozpadlo kvůli kouření. Ale každé 2 se rozpadlo pro pití alkoholu a ten také škodí na zdraví , nebo už ne ???? Proč tedy nezakážete alkohol , to se bojíte že ???? Kolik by se uchránilo lidských osudů a životů a financí , myslím, že víc než s tím kouřením.
    • Zase demagogická úvaha. Pitím alkoholu mě piják bezprostředně neohrožuje na zdraví když budu stát vedle něj na zastávce.
      • Tak ještě trochu "demagogie k tomu, že alkohol ohrožuje druhé, jo:

        "Nehod, od kterých účastníci ujeli, oproti loňsku přibylo. V prvním pololetí jich policejní statistiky zachytily přesně 6 725. To je o tři a půl procenta víc než ve stejném období loňského roku. Zdaleka ne všechny karamboly mají tak vážné následky jako úterní nehoda na pražském Smíchově, kde po srážce s osobním vozem zemřela mladá dívka
        Celkem však při nehodách, od kterých jeden z účastníků ujel, zemřelo od ledna do června šest lidí. A někteří z nich mohli žít, kdyby jim někdo včas poskytl pomoc. I když se viník přihlásí na policii, ztracený život už to nikomu nevrátí. Právě tak ovšem lidé, kteří vážnou nehodu způsobili, často postupují.
        Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/ujizdeni-od-dopravnich-nehod-di2-/domaci.aspx?c=A140806_150426_domaci_mlbů"

        Troubo........ A dělej ze sebe hlupáka pořád , protože cigarety NEEE , ale alkohol chlastat chceš bez omezení, tak pokračuj ve svém plácání dál.
        Nebo chceš ještě statistiku a domácím násilí pod vlivem alkoholu? Jo vlastně alkohol nikoho jiného neohrožuje, že?

        No prostě trouba...... *1*
      • Můj manžel solder říká pravdu.
        • Díky ty moje babko.
          • Za nic ty můj dědku.
    • Allkohol je samozřejmě mnohem větší zlo, ale jelikož jsme téměř všichni alkoholici, nechceme si to přiznat a hledáme zlo jen v cigaretách. Ale každý samozřejmě ví, že za většinou veřejného i domácího násilí je právě alkohol. Znásilňování, rušení veřejného pořádku, rušení nočního klidu a vandalství je na tom stejně. A to nemluvím o tom, že každým rokem je při kontrolách zjištěno několik tisíc řidičů jezdících podl vlivem alkoholu a desetinu všech neho způsobí také oni, což samozřejmě ohrožuje nás všechny. A tomu se těžko vahnete na rozdíl od kuřáckých hospod, kam prostě jít nemusíte. Všechno je to jen divadlo, šaškárna, umělé odvedení pozornosti od skutečných problémů. Pokrytectví "civilizovaných a vyspělých" zemí zemí už dostoupilo do neskuteného stádia. Bohužel.
  • Je třeba masově přejít k pasivnímu kouření - nechat si kouřit.
    • *3*
      • *9*
  • nebudeme žrát, kouřit, pít a taky š.k.t aby se nerodily takoví blbci jako sedí v parlamentu... *16* *16*, prostě musíme být stejně blbí jako amíci a každej budeme mít svýho psychologa...
    • jde vidět,že volíme stále větší a větší blbce.Jsou chytří jen když si schvaluji zvyšení platú nebo odměny
    • přesně tak, proto je ruský národ na špici inteligence, narozdíl od vyhulených amrdólů
      • co rusák to zdegenerovaný parchant na úrovni opočlověka z doby dávno minulé.
        Jen proto, že se ta rusácká pakáž páří mezi sebou dosud nevyhynula, ale je to na ni každým rokem víc a váíc vidět- viz skřetský bastard - komouš zm..d putin.
        Mrtvý rusák dobrý rusák.
        Jediný prospěšný rusák je ten 1,5m pod zemí - jako hnojivo.
        • Jenom tupá lůza s mozkem vypláchnutým propagandou zaměňuje vlády a režimy za národy, a odpor proti politice vlád ve Washingtonu/Moskvě projektuje do primitivní nenávisti k Američanům/Rusům.
          Jinak za ten Váš příspěvek už myslím můžete jít do tepláků. Radši ho smažte a třete se froté ručníkem. *1*
  • Zákazy a utahování šroubů budou pokračovat do té doby, než si všichni občané řeknou DOST. Ovšem zatím je zde zvykem rozdělit občany na dvě skupiny a jednu štvát proti druhé. Nekuřáci možná s nadšením přivítají zákon zakazující majitelům hospod a restaurací rozhodnout o tom, zda jejich podnik bude kuřácký nebo ne, ale nemyslete si, že tím budou všechny zákazy končit. Bude to pokračovat stále dál a dál a většina z vás se bude mylně domnívat, že jakýkoliv zákaz, který se nebude týkat zrovna vás je dobrým zákazem. Ale jednou přijde i na vás a nečekejte, že se vás někdo zastane.
    • V tomto případě poslouží nekuřáci jako užiteční idioti. Pak přijdou taky na řadu - v jiných záležitostech.
  • Nekuřákům rypáky přivázat k vejfukům jejich aut, aby věděli co je pořádnej kouř!!!
  • Ještě není nic uzákoněno a už naši "zákonodárci" připravují vyjímky pro vesnické hospody... No, není to směšné... - myšleno ironicky -

    Osobně si myslím, že je u nás dost kuřáckých i nekuřáckých hospod a restaurací, takže si každý může najít tu, která mu vyhovuje.
  • Protikuřácké šílenství jen tak neskončí, protože funguje na bázi lidské blbosti, která je nezničitelná. Kubera měl pravdu, cigarety jsou zdravé, mají hodně kladných účinků na lidské tělo, třeba podporují stolici...
    • Dát si čouda na latrině prospívá zdraví je to urychlovač. A kdo si chce zapálit bude tyranizován zákonem pro nesvobodné občany. Jako bývalý kuřák říkám hovadina. *12*
    • Ano, kuřácká blbost je nezničitelná. Také doufám, že Kubera - tubera natáhne brzy brka a přestane plácat ty svoje ujeté názory.
      • Ujeté názory jsou všechny ty, které se neshodují s mými *1* *1* *1*
    • ja se bez cigara na hajzlu neobejdu . A poradne se bez ciga v..rat to neumim , to je horsi jak blbe si zasoustat.
    • přéééésně
  • Makam jak das a odvadim dané. Kouřim,piju,benzinu také dost nakoupim takže spotřebních dani dam tomuhle státu az dost. Ziju nezrizenym životem ale ziju si ho jak chci a state neboj,důchodu se určité nedoziju takže si moje úspory na můj důchod nechej,ted mi ale neber možnost setkat se s prateli večer u pivka a cigarka. Copak nestačí ze nehulim na zastávce a v restauraci během oběda?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit