Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať si kdo chce hulí a ničí si zdraví, to je jeho věc. Ale ať mě nenutí dýchat ty jedovaté dýmy. Jdu po ulici, přede mnou nějaký slaboch vyhuluje a vyfukuje jedovatý dým a nutí mě to dýchat. Když se v hospodě hulí, tak tam nejdu, koupím si rohlík a sním si ho v parku nebo v nádražní hale, když je venku zima.
    • Můj kamarád je sportovec a nekuřák.
      Jezdí na kole ve městě a nechal si změřit co nadýchá když jede do práce na kole, cesta mu trvá 15 min.
      Nadýchal tolik jako těžký kuřák.
      Buď zdráv chlapče.
    • Jestli tě někdo nutí násilím chodit do kuřácké hospody, tak na něj ty pitomo podej trestní oznámení za omezování osobní svobody. Na to už zákon existuje, není potřeba vymýšlet jiný.

      A ještě další otázka. Kde si kupuješ ten rohlík? Myslíš že máš právo na prodejnu s rohlíky? Máš právo na rohlík o určité velikosti? Máš právo na rohlík o určité max. ceně? Máš nárok, aby sis mohl koupit ten rohlík 24 h denně? Máš právo na to aby byl nebo právě nebyl makový? Máš právo na celozrnný rohlík nebo obyčejný?
      Pokud ne, tak inicializuj nový zákon, který ti taková práva přisoudí. Trouba jsi na to dost velký. *1*
  • Jsem pro svobodu volby každého. Ať se pro kuřáky vytvoří speciální udírny s hermetickým uzávěrem a odtahem jedovatých dýmů přes filtry. A při odchodu každý projít speciální sprchou s deodorantem, aby nesmrděl jak hejcuk když jde mezi normální lidi.
    • A vždyť by vám, zakazovačům za chvíli vadily i ty udírny a řvali byste, že chcete do těch udíren chodit a kouř vám tam smrdí. Příště navrhuji, abyste se domáhali práva na čistý vzduch ve vepřínech, práva na klid na diskotékách, práva projít přesně tím směrem, ve kterém vám vadí strom a já nevím co ještě. Prdlí jste na to dost, o čemž přesvědčujete v této a podobných diskuzích.
  • jsem zvědavý jestli se přestane kouřit i v plzeňských gay barech *15* *15* *15* *15*
    • budeš muset doufat *3*
  • Zákazy kouření musí pokračovat do té boby, než si kuřáci uvědomí, že škodí nejen sobě (ať kouří víc, dříve vychcípají) ale škodí ostatním lidem - nekuřákům.
    Viděl jsem na švédském trajektu prosklenou kuřáckou kajutku. Byla tak zahulená kuřáky uvnitř, že je nebylo ani vidět. Přesto tam šli kouřit. Vycházeli bledí a chrchlali ještě hodinu po opuštění kabinky. Opravdu nechápu proč tuto tortúru podstupovali.
    Je dobře, že budou zákazy kouření ve volně přístupných veřejných zařízeních. Dost bylo útlaku nekuřáků z pozice kuřáků. Ať jsou nyný minimálně jedno století utlačovaní kuřáci.
    V západní a jižní Evropě tento zákon funguje již několik let a ještě nikdo na něj neumřel.
    Jen u nás ti dementní ODSáci musí stále něco demagogicky obhajovat.
    • Zákazy musí pokračovat do té doby, než lidem vše zakážeme, že?

      proboha jak může být na světě tolik pitomců, kteří vítají neustálé zmenšování svobody a práv. Já to prostě nepochopím. Proč se lidé dobrovolně zbavují možnosti volby a ještě tomu nadšeně tleskají. Je to nějaká duševní nemoc nebo co?
    • v podstate vubec nic . Na jakemkoliv trajektu se da v podstate kourit bez omezeni na palube . Nezirej porad do netu , taky ti vsechno nerekne a dost casto jsi za trotla . Coz v podstate jsi , takze zadna skoda svetobezniku.
      • Až budeš mít tolik zkušeností z cest, tak se s tebou budu bavit. Prozatím jsi pro mě bezvýznamná NULA a nemíním házet perly sviním a tím utrácet můj drahocený čas zbytečnou diskusí.
        • do cvokarny a zpatky ? Amulantni lecba vid !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit