Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zákazy kouření musí pokračovat do té boby, než si kuřáci uvědomí, že škodí nejen sobě (ať kouří víc, dříve vychcípají) ale škodí ostatním lidem - nekuřákům.
    Viděl jsem na švédském trajektu prosklenou kuřáckou kajutku. Byla tak zahulená kuřáky uvnitř, že je nebylo ani vidět. Přesto tam šli kouřit. Vycházeli bledí a chrchlali ještě hodinu po opuštění kabinky. Opravdu nechápu proč tuto tortúru podstupovali.
    Je dobře, že budou zákazy kouření ve volně přístupných veřejných zařízeních. Dost bylo útlaku nekuřáků z pozice kuřáků. Ať jsou nyný minimálně jedno století utlačovaní kuřáci.
    V západní a jižní Evropě tento zákon funguje již několik let a ještě nikdo na něj neumřel.
    Jen u nás ti dementní ODSáci musí stále něco demagogicky obhajovat.
    • Zákazy musí pokračovat do té doby, než lidem vše zakážeme, že?

      proboha jak může být na světě tolik pitomců, kteří vítají neustálé zmenšování svobody a práv. Já to prostě nepochopím. Proč se lidé dobrovolně zbavují možnosti volby a ještě tomu nadšeně tleskají. Je to nějaká duševní nemoc nebo co?
    • v podstate vubec nic . Na jakemkoliv trajektu se da v podstate kourit bez omezeni na palube . Nezirej porad do netu , taky ti vsechno nerekne a dost casto jsi za trotla . Coz v podstate jsi , takze zadna skoda svetobezniku.
      • Až budeš mít tolik zkušeností z cest, tak se s tebou budu bavit. Prozatím jsi pro mě bezvýznamná NULA a nemíním házet perly sviním a tím utrácet můj drahocený čas zbytečnou diskusí.
        • do cvokarny a zpatky ? Amulantni lecba vid !!
  • A kterou rukou si má občan utřít zadek přijde za chvilku a další příkazy pouze běženci budou moct konat podle svého. *11*
    • Ty budeš mít nařízeno si ho vždy vylízat vlastním jazykem.
      • jak to sam delas soldere obecny .
  • Zákazy a utahování šroubů budou pokračovat do té doby, než si všichni občané řeknou DOST. Ovšem zatím je zde zvykem rozdělit občany na dvě skupiny a jednu štvát proti druhé. Nekuřáci možná s nadšením přivítají zákon zakazující majitelům hospod a restaurací rozhodnout o tom, zda jejich podnik bude kuřácký nebo ne, ale nemyslete si, že tím budou všechny zákazy končit. Bude to pokračovat stále dál a dál a většina z vás se bude mylně domnívat, že jakýkoliv zákaz, který se nebude týkat zrovna vás je dobrým zákazem. Ale jednou přijde i na vás a nečekejte, že se vás někdo zastane.
    • V tomto případě poslouží nekuřáci jako užiteční idioti. Pak přijdou taky na řadu - v jiných záležitostech.
  • Ano je to škodlivé, co dnes není ???? Jídlo, pit že ???? Ale ještě jsem za svůj celkem dlouhý život nezažila, že by se manželství rozpadlo kvůli kouření. Ale každé 2 se rozpadlo pro pití alkoholu a ten také škodí na zdraví , nebo už ne ???? Proč tedy nezakážete alkohol , to se bojíte že ???? Kolik by se uchránilo lidských osudů a životů a financí , myslím, že víc než s tím kouřením.
    • Zase demagogická úvaha. Pitím alkoholu mě piják bezprostředně neohrožuje na zdraví když budu stát vedle něj na zastávce.
      • Tak ještě trochu "demagogie k tomu, že alkohol ohrožuje druhé, jo:

        "Nehod, od kterých účastníci ujeli, oproti loňsku přibylo. V prvním pololetí jich policejní statistiky zachytily přesně 6 725. To je o tři a půl procenta víc než ve stejném období loňského roku. Zdaleka ne všechny karamboly mají tak vážné následky jako úterní nehoda na pražském Smíchově, kde po srážce s osobním vozem zemřela mladá dívka
        Celkem však při nehodách, od kterých jeden z účastníků ujel, zemřelo od ledna do června šest lidí. A někteří z nich mohli žít, kdyby jim někdo včas poskytl pomoc. I když se viník přihlásí na policii, ztracený život už to nikomu nevrátí. Právě tak ovšem lidé, kteří vážnou nehodu způsobili, často postupují.
        Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/ujizdeni-od-dopravnich-nehod-di2-/domaci.aspx?c=A140806_150426_domaci_mlbů"

        Troubo........ A dělej ze sebe hlupáka pořád , protože cigarety NEEE , ale alkohol chlastat chceš bez omezení, tak pokračuj ve svém plácání dál.
        Nebo chceš ještě statistiku a domácím násilí pod vlivem alkoholu? Jo vlastně alkohol nikoho jiného neohrožuje, že?

        No prostě trouba...... *1*
      • Můj manžel solder říká pravdu.
        • Díky ty moje babko.
          • Za nic ty můj dědku.
    • Allkohol je samozřejmě mnohem větší zlo, ale jelikož jsme téměř všichni alkoholici, nechceme si to přiznat a hledáme zlo jen v cigaretách. Ale každý samozřejmě ví, že za většinou veřejného i domácího násilí je právě alkohol. Znásilňování, rušení veřejného pořádku, rušení nočního klidu a vandalství je na tom stejně. A to nemluvím o tom, že každým rokem je při kontrolách zjištěno několik tisíc řidičů jezdících podl vlivem alkoholu a desetinu všech neho způsobí také oni, což samozřejmě ohrožuje nás všechny. A tomu se těžko vahnete na rozdíl od kuřáckých hospod, kam prostě jít nemusíte. Všechno je to jen divadlo, šaškárna, umělé odvedení pozornosti od skutečných problémů. Pokrytectví "civilizovaných a vyspělých" zemí zemí už dostoupilo do neskuteného stádia. Bohužel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit