Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • For Whom the Bell Tolls? .. Alino, Alino, styď se! .. Aspoň si to po sobě přečti.. *3*
    Dle mých informací měly články tohoto typu vycházet až v druhé polovině měsíce... Schapiro.vo.tom.ví? .. *6*
  • putin to je jistota pro rusi.žadnej podrazak jako eu a nato.naši kamaradi banderovci maj smulu.az se putin naštve tak se zastavi u slovenskych hranic a nikdo ho nezastavi...rusko ma tolik zbrani a vojaku že se nemusi nikoho bat...
    • Putin je jistota, ale jedině tak pro něho.Nevěřím příslušníkům KGB
  • Jako žádný strom neroste do nebe.Ovšem jestli Padne Putin tak to bych netvrdil.Je sice jasné,že o peníze jde vždycky až v první řadě! Taky Jidášů kteří za pár stříbrných zradí a prodají i svého otce je taky dost.Když se podíváme trochu do historie tak i Kenedy když šáchnul
    na právo tisknout dolary tak šel.Stále tvrdím,že Rusko je trochu "jiný".Že to Putin nemá jednoduché je jasné ale rozhodně bych ho neodepisoval!
    https://www.youtube.com/watch?v=BaIPr-wrtRc
  • zvoní hrana Evropě díky lidské blbosti a nenažranosti.měla zůstat varšavská smlouva a k žádným bojům na UA by nedošlo.Roztahovaní se Eu a NATO k Rusku nemělo nikoho napadnout.Buďme rádi že z toho zatím není nic většího.Zatím *9*
  • No to je bulvár, to je hnus, co si novináři nevymyslí!!! *12*
  • No mám rád pohádky ale tahle je naprosto blbá.Autorka článku je buď cvok nebo kopíruje něco z dikobrazu. *7* *7* *7* *7*
  • Putin připravuje díky sankcím rudé mafiany o velké peníze.

    Putin byl k moci Kremelským klanem dosazen. Jeho popularita byla stvořena uměle díky
    načasované válce s Čečenskem. Jistě mají i pojistku pro případ že by přestal sloužit
    - nějakou tu nahrávku která ho stejně rychle může zdiskreditovat.

    Jinak soudruzi vám se tu prý špatně žije. Já od půlnoci do 4 vydělala 21 tisíc.
    Pak sladký spánek a zase je tu krásný den v demokratickém Česku.
    • Putina dosadil zrádce Gorbačov,který je dnes odepsán na Východě i Západě jak bylo vidno v Berlíně a hrozně se tomu diví,kdyby tam byl Brežněv tak jsou ruské tanky na hranicích Slovenska a je klid.Starejte se o problémy u nás a ne do čeho vám nic není.Aby vám ukrajinec neklepal na dveře,že chce chleba,který sám třeba nemáte.Jinak kam chodíš v té zimě?Nebo v Perlovce dávají zimní příplatky?
      • stalinista se ozval, v 89 měl staženou prd@l a Gorbačov mu byl dobrý a najednou je to zrádce a Brežněva oprašovat, to je síla, hlavně v těchto končinách. Vsadim se, že dáváš Brežněvovi na fotu hubany, když jdeš spát.
  • vzpomatuj se, tetko! co to pišeš za nesmysly? Co ti Putin udělal? Bez něho byli by sme satelitem černého amerikosa! *16*
    • československo už satelitem Ruska bylo a nic dobrého mu to nepřineslo.
      Pokud se ti po bídě a totalitě stýská kup si jízdenku na vlak - směr Putinovo Rusko. *2*
      • Ano republika byla satelitem, ale ŠKODOVKA, OCELÁRNY, DESTA,DIANA PLZEN,BUDVAR...atd..atd.vzal nám to Rus?....hádej hádej hádači!!!!!!! A co teď? Nemáme nic:-(
      • radši nelez do toho, když tomu nerozumiš
      • ta bida měla tak bídný zdravotnictví že tě nechala narodit *7*
        • Moje maminka rozhodně vaše soudruhy o povolení k otěhotnění nežádala.
          Takže vaše strana mě na svět opravdu nepřivedla. *2* *2*
          • aha jsi z vesmíru *1* *1* *1*
            • Nemusela moje rodina je celá z Rakous jen já jsem Čech a komáry jsem ani nezažil. *3*
            • Vaše rodina musela před početím žádat KSČ o povolení? To vás tedy lituji.
              Moje ne. *1* *1*
  • nicolles
    Vidím, že kolaboranti s diktátorem Putinem čekají na instrukce z Kremlu. Je zde totiž zatím nuda.
  • Divím se, že tolik lidí na tento blábol reaguje. *13*
    • Nediv se - "blahoslavení chudí duchem - co si myslí, že jejich bude království nebeská. Ostatně si myslím, že reeaktoři přišli do práce a pustilise do roboty... ach jo, bejvávalo, bejvávalo tiscali...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit