Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je opět nablito, viď Semene.
    Tak pokračuj, pokračuj.*15*
    • jednoznačně
  • V roce 1989 byl v naší republice každý čtvrtý komunista a nyní vy farizejové obracíte. Jako všichni naši politici, lumpové jste a darebáci.
    • Čím víc vylhaných titulů, tím větší hňup. A lepší už to nebude...
      • ...kdybys nekecal, pitomečku z vepřína :)))
        • To ti říkal ráno fotr?
          • ... jo, ale říká mi i horší věci :)))
  • "Zákon o protiprávnosti komunistického režimu a odporu proti němu ", č 198/93, o kterém pane mluvíte, je hora, která porodila myš. Myš, která řvala, řve a bude řvát dokud bude okázalý antikomunizmus pro někoho výnosná živnost. A že jich ještě je.
    - Post bellum, Mene Tekel, teď třeba Výlet pana Hermanna s posvěcením obojetnka Sobotky a vím já co ještě- samá voda, samá voda!
    - Že na tom sjezdu mluvili otevřeně i lidé pod třicet či čtyřicet, to Vám neukážou. Tak si pohovte v té své zatuchlině.
    • Trestní zákon č. 40/2009 Sb.,:
      § 403: Kdo ZALOŽÍ, PODPORUJE nebo PROPAGUJE hnutí, které prokazatelně směřuje k POTLAČENÍ PRÁV a SVOBOD člověka…
      § 404: Kdo VEŘEJNĚ PROJEVUJE SYMPATIE k hnutí uvedenému v § 403,..
      § 405: Kdo VEŘEJNĚ POPÍRÁ, ZPOCHYBŇUJE, SCHVALUJE nebo se SNAŽÍ OSPRAVEDLNIT nacistické, KOMUNISTICKÉ nebo jiné GENOCIDIUM nebo ZLOČINY nacistů a KOMUNISTŮ PROTI LIDSKOSTI…
      bude potrestán ODNĚTÍM SVOBODY až na DESET LET.
      • Tak tedy podle reakcí zírámn na vztah k našim zákonům...!
      • S tím si můžeš, víš co... *1*
  • Komunisti jsou zločinci a podpora a propagace komunismu je trestný čin. Máme na to zákony!
    • ...kdybys nekecal, bezmozku :)))
      • On je ukecanej jak Palackej. Toho nechtěli ani v Českým nebi. A to je co říct...
  • Dnes je naprosto jasné, že kdyby nebylo KSČM, tak už nepatří většině našich lidí ani střecha nad hlavou. Přes všechny nedostatky do roku 1990 to v novodobé historii byla prakticky klidná doba. Od té doby se strhla řada válek , konfliktů s potoky lidské krve. Bakala okradl ostravské horníky na úkor Havlových rozmařilostí, před čímž dnes kavárna strká hlavu do písku, ale rozbory o KSČM budeme poslouchat každý den.
    Dnešní demokracie přinesla pouze hnus což je vidět i na úrovni diskuse na tomto webu a krutosti dnešních vztahů mezi lidmi.
    Z diskuse a vztahů mezi lidmi se stal pouze bulvár plný pomluv, polopravd a záště.
    Je nejdříve nutné si zamést před vlastním prahem a pak dělat rozbory o tom druhém.
    • nemůžu nesouhlasit, sice už je Havel mrtvý ale ty prachy utáhnul za poslední 3 roky s Bakalou, Havel může za to že Zemanova ČSSD ho Bakalovi pradala, to dá ruzum

      vivat Zeman, vivat Stalin
  • Vrána k vráně sedá...
  • dobře že pan Babiš zavedl ty pokladny, alespoň budou moct všichni pracující rómové odvádět daně

    ekonomika je zachráněna, děkujeme André
    • souhlas, Babiš společně s KSČM konečně dostane republiku tak kam patří, do sovětského blahobytu
      • Pořád lepší z vědeckého hlediska, než do blahobytu a kriminality USA, viz.Detroit.
        • před rokem 89 téměř celá republika vypadala jako "český Detroit" šedá města, domy a památky v katastrofálním stavu, vzduch prosycený smogem, lesy na severu bez zelených stromů, děti s rozervanými plícemi, paráda, bydlím na severu a z českého Detroitu se stala rozkvetlá zahrada tak nemel hovadiny bolševiku
          • ...nezalkni se u toho rozjímání, blbe. Jste tam samej cikán a ta tvoje rozkvetlá zahrada podle toho vypadá, hňupe kapitalistickej :)))
            • ano máme tu cigoše, ale pracovití lidé s nima v paneláku na periferiích bydlet nemusí, ale netáhlům jako jsi ty bohužel nic jiného nezbývá a to že jsi byl nejdál u vás za vsí není můj problém
        • Detroit je město negrů,proč na to poukazuješ? my máme Chánov, oni mají Detroit, v čem je rozdíle deemente ?
          • ...v tom, že si blbec, hnido :)))
            • ... jsem zapálený havloid tak jako ty. Je to poznat z těch pitomostí co zde bliju :)))
            • ano bijče, mohu se zeptat ? ty jsi mluvčím místní rudé party retardovaných soudruhů ?
      • jako že ten babiš vratí všechen majek co nakradol čobolákom a i ten čo teď kradně u čehunou pán babiš je dobrý rom
  • A proto jsem odjel do Číny kde jsem se pokorně od mistrů učil jak stabilizovat společnost, jak šoupnou mamku do koncentráku, jak taťku poslat ke zdi a s dětí udělat rudou gardu která by chránil čest hradního vládce.

    vivat Mao Ce Tung - náš vzor
  • dearputin.com
    • škoda že to není v češtině, od té doby co nás přestala okupovat sovětská armáda už ruštinu nepoužívám a americky moc neumím *13*
      • v těhotenství jsem se na ruštinu vykašlala, nechám to až pro Boriska
        • ...kdybys nebyla pitomá, tak by si se ani nenarodila :)))
          • dobře jsi mu to nandal, tvůj humor je zcela mimo mé chápání, jsi mistr *3*
            • ...děkuji ti mnohokrát za obdiv a podporu :)))
  • Je dobře že ty komunisty máme, havloidi alespoň mají na koho plivat a nadávat, vybijí se pěkně na netu a nevraždí pak v ulicích *3*
    • absolutně nejlepší příspěvek dne, je super že máme komunisty a nebýt toho největšího hradní soudruha Zemana tak by na světě nebyl mír

      vivat Novorusko
    • přééésně, stalinismus je jediné řešení, vivat Putin

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit