Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/405836-rusko-a-izrael-se-sblizuji-rozeprim-v-syrii-navzdory.html
  • Na bijce pitomečků uvažuji podat trestní oznámení, poznáme co to je za nemocného intelektuála.
  • ... tři překlepy v krátké době v nadpisech článků, už ten celý kabaret zrušte, tiscaláci :)))
  • Tady se dá použít .. I přišel on mezi své a aj oni ho nepoznali.
  • Alénko vrať se ke zpovědi. Třeba ti Dukovič uloží nové rozhřešení.
  • Za proamerickou kolaboraci se vrať zpět na 1. level.
  • Největší legrace je když se tady nějaký proruský kolaborant snaží stůj co stůj rozmělni, znevážit a odvést diskusi od tématu. Jen by bylo zajímavé vědět, jestli je za to placen nebo to dělá z přesvědčení. *15*
  • ... na rozdíl od chudáků jako ty neřeším hlasování, to nule jako ty IQ nevylepší :)))
  • kdo by měl mít zájem se intektuálně přiblížit z úrovně Einsteina dolů k tobě na úroveň plechovky vyschlé barvy?
  • ... přání otcem myšlenky pitomečka, který se mi marně chce intelektuálně přiblížit, díky :)))
  • což ty degene důvěrně znáš.... *4*
  • takže tě drží jen ve svěrací kazajce? To máš lepší, no.....
  • už jsi vyšel zvláštní školu nebo ji ještě stále pro velký úspěch opakuješ?
  • ... nečtu tvé blitky, mám velkou radost z pěny u tvých nevzdělaných pysků, tupče :)))
  • ... je mi fuk, kolik ikváčů zde pindá, diskuze tiscali je velkou charitou pro opuštěnce :)))
  • jen se vyzvracej. V ústavu se s tebou nebaví ani klika od dveří, kdo by taky chtěl poslouchat hloupé kydy nějakého d..menta s IQ plesnivé konzervy. Na netu jsi "king" *3*
  • ... chápu, že znáš klecové lůžko, makaku, já né :)))
  • ... nemáš na víc, chápu tě, je krásné, že umíš psát, degene :)))
  • ... primitivůlm jako ty nebudu donekonečna vysvětlovat, že ani nevím, o čem je diskuze :)))
  • ... díky za kompliment, na rozdíl od tebe dovedu žít bez televize, užívej si její ubohost :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit