Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ještě nespíš? Zase tě ošetřovatel pustil z klecového lůžka?
  • ... nebudu psát, co jsi asi ty, nic chytrého mi při sebevětší snaze nenapadá, balíku :)))
  • ... neskutečně primitivní sebevyznání mouly, blahopřeji, jsi pokaždé bezmocný trouba :)))
  • má zase dovolený počítač? V tom ústavu mají nějakou volnost...
  • Ty jsi tady zase pitomečku? Máš moc hezké příspěvky, ty by jsi mohl jít i do televize.
    Do takové co nic nevysílá.
  • ...bijec pitomečků je asi polák jinak se to nedá vysvětlit *1*
  • ... hlasy nevzdělaných ožralů zde mě fakticky nezajímají, jak mě nezajímá politika :)))
  • ... pro primitiva jako ty je děs a hrůza i existence měsíce, ale díky za kompliment, čau :)))
  • jen na okraj: co takový placený hňup nadělá na netu---děs a hrůza! Amíci když už nemohou, tak děfku podstrčí.........
  • ... jsem zvyklý, že nevíš, která bije, prostě se nečapeš a nikdy nebudeš, céčko :)))
  • ... bavím se, čéče, dnes krásně, nejsou soupeři, zítra se beze mě budeš nudit, čau :)))
  • Přečti si to po sobě milé dítě a pak se vrať do školy. *3*
  • Poláci jsou na tom jako amíci. Taky mají ve vládě prezidenta herce jako amíci. Taky nenáviděj Rusáky, jako amíci. Protože jich už více jak 1/3 se přestěhovala k amíkům. A ty vazby dělají své...pokažé jak přijede pšonk z ameriky do chalupy na Kašuby, tak se zdá, že jsou to milionáři.....a to každý polok by chtěl bejt.
  • Tak proč reaguješ špunte *1* *1*
  • ... slabé, takové ubohosti nepíši ani tobě a vystačím bez trapných smailíků, čéče :)))
  • ... primitivní představy slabého hráče, nebudu rozvádět :)))
  • Běž už spát ráno vstáváš do školy šup šup prde *1*
  • jsem rád že tě se.u. *1* *1* *1*
  • ... svou misi jsem zase jednou splnil, primitiv R neobohacuje, ale dokonale baví, čau :)))
  • ... z těch pěti nepochybně ani jeden nebyl od tebe, chudáku :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit