Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/403094-z-postoju-zemi-visegadu-k-uprchlikum-dostavam-zachvaty-stezuje-si-asselborn.html
  • Proč hned mluvit o nenávisti a xenofobii? Myslím, že lidé mi oprávněné obavy o erozi a postupném zániku naší kultury a morálky. Pochybuji o tom, že nemají altruisticke cítění. Určitě by jednotlivým obětem války rádi pomohli. Jsme přece lidé.
    Avšak imigrace miliónů lidí s jinými hodnotami musí nutně naši společnost ovlivnit a proto především starší lidé varují. Vždyť to připomíná stěhování národů. I římská říše zanikla z původně z nevinného přijímání cizích vojáků a jejich rodin.
    Pozor na falešné či omezené filantropy a spolky.
    Nenalepkujme dobré úmysly jako rozdmychavace nenávisti. Vždyť mohou mít pravdu. A jedna věc mě zaráží:
    Proč se nehovoří o dočasném přijímání uprchlíků a jejich návratu po skončení válek zpět do vlasti?
    • Proč tak mluvit? Protože se to těm dobroserům hodí. Oni jsou si vědomi, že podporováním nelegální migrace se dopouštějí něčeho, přinejmenším, neetického. Podporovat nelegální činnost není opravdu nic, na co by měl být někdo hrdý. Aby se "očistili", začali všechny odpůrce takové podpory nazývat nenávistnými xenofoxy a nacisty. Styčí nesouhlasit s podporou nelegální činnosti a hned jsi nenávistný. Tato jejich taktika přiměla mnohé lidi s ne zcela vyhraněným názorem na tento problém k tomu, že nahlas říkají to, co si nemyslí. Nikdo nechce být nazýván "nenávistným xenofobem nebo dokonce nacistou" a proto se chtě nechtě přiklonili také k podpoře nelegální činnosti (migraci) s tím, že je to vlastně "páchání dobra" a že na druhé straně jsou právě jen ti náckové a nenávistní lidé.
      Musím uznat, že v tomto se propaganda sluníčkářů a dobroserů velmi úspěšně přiblížila té goebbelsovské. Tlak na společnost vyvinuli hned ze začátku tak silný, že zblbli mnoho lidí. Naštěstí ne všechny a ne ani většinu. Stále je zde převážná část lidí, která ví nebo tuší, že porušování zákonů a podpora takového porušování je pouze cestou do pekel a vždy se musí nakonec vymstít.
    • jakmile se tady vtěrka zabydlí, zároveň se otrká.A nebude nikdy svolná k tomu se vrátit.Bude prudit požadovat lidská práva, bude to jako nemocné, jako to bude mít před svatbou atd.Bude to permanentně zatěžovat systém.A pro to, je třeba TOTO odhánět od hranice co nejdál a pěkně zostra.Jinak se toho nikdy nezbavíme.
  • Tiradore - tvá argumentace kulhá na obě nohy. Jen hlupák může srovnávat ČR se Švýcarskem které má rozumné občany a fungující stát. Ve Švýcarsku se proti EU brblalo vždycky ale nikdy se od EU Švýcarsko neodpoutalo. Víš proč? Právě proto že mají rozum a vědí že by je to hospodářsky těžce poškodilo. Když nebudeš členem EU tak se zhorší obchodní podmínky s EU, klesnou platy a pidi nesoběstačná země jak v ekonomice tak v oblasti obrany jako je ČR by zkrachovala.

    Jinak je srandovní že ti stejní Putinovci kteří tu útočí na Ukrajinské Bandetovce tu obhajují kotlebu - nácka s hitlerovským knírkem. stačí se podívat na jeho kumpány - holé hlavy a oblečení které jasně prozrazuje že jsou to nacisté. Takže vám vůbec nejde o Banderu. Vám jde jen o to rozložit a poškodit EU a tedy i nás. Putinovci to dělají záměrně a někteří jedinci jako tirador z hloouposti či nevědomosti.
    • svůj nick nemáš?
    • co ty vy prašivci děláte ze sebe chytráky ? tady se gájínkuje a vo tom to je *10*
    • Tirador to dělá z pouhé frustrovanosti ze svého zkaženého života, ve kterém mu kapitalismus narušil plány a kde jeho osobnost měla růst spolu s bolševickou vizí nesmrtelnosti Ruska a jeho dobytých satelitů *15*
  • To jsou Zemanovi kamarádi.
  • to se zase autor vyznamenal! Je třeba pořád a všude připomínat, že je tady permanentní hrozba vniknutí parazitů.Parazitů kteří chtějí, abychom je nazývali uprchlíci.Minulý týden Mnichov : na náměstí a v parcích posedávají mladí muslímáci.Surfujou na mobilech, pokřikují na lidi, dělají narážky. Kdeže je někdejší čistota.Hromádky vajgů, v koutech náměstí nachcáno, mnohne smrdí hoovna.Banda vyspočívaná se zajde do lágru vyspat a najíst.A takto celé týdny.A právě abychom tady nemuseli takové parazity živit celá léta, ošetřovat je ve nemocnicích, držet na vazbě ..... je třeba se proti nim permanentně stavět!Protože jinak se ONI postaví nám.
  • To,že rozdmýchávají vlnu nenávisti proti zde šestadvacet roků vládnoucím lumpům je jediné rozumné co se dá ve stávajícím kapitalistickém svinčíku rozumného dělat.
    • Souhlas,jestli tady někdo šíří nenávist tak to jsou tzv.redaktoři a písalkové z Tiscali.Bylo velice smutné se dívat v Blesku na lidi,kteří za to,že se můžou zadarmo nažrat a nachlastat na Ruském velvyslanectví Tak i zapomenou,že včera byli v KSČ a dnes si hrajou na pravičáky.Jmenovitě Klaus,Štech,Slováček ,Fischer člen zatajené KSČ a styděl se chudák,že tam vstoupil,Svoboda,svazák Slota -Nečas s manželkou morálka sama,Hamáček zkrátka radost pohledět,tolik křiváků tam nebylo ani v r.1948.Kdo tam byl oprávněně byl Zeman a šapito.Je to trapné,noční vlci jsou frajeři bylo to trapné a jsem rád,že větší část národa prokoukla tu havlovskou komedii.Bylo mi smutno.
  • Kotleba na Slovensku zabodoval. Chce to pevnou ruku a dobrý výběr spolustraníků, včas eliminovat kariéristy, kteří se vezou na vlně. Konvička není ten pravý, je to idealista, něco jako pravdoláskař Havel. A Babiš, to je článek proti ANO, ten jedinej za to stojí. Je tvrdý podnikatel, jinak by to nikam nedotáh a jeho práce ve vládě je vidět. Bohužel v demokracii se obvykle dobrý nápad, který někomu nevoní, přehlasuje a ani taková šajba jako Babiš s tím nic nenadělá. Proto tvrdí, že politika je špinavá věc a jsem ráda, že to nevzdává a jde dál. Třeba se zadaří, věřím mu!!!!
    • Politická situace na Slovensku stojí za prd. Kotlebovi někteří poslanci jsou vymaštěná paka s fašounskými sklony. Kotleba se jako takový už "kontroluje". To zatím z toho mála, co je možné sledovat.
      • co to tady planceš?Jedinou chybou pana Kotleby bylo že před volbama už v zárodku ukázal na lumpárny vládních stran.Ono je to tam jak u nás za vlády ODS.Všichni přikrádali ale nikdo nic neřešil.A najednou jsou z ODSáků hnoji všech hnojů.Ano tak jak tomu vždy bylo.Pan Kotleba ukázal prstem a pojmenoval lumpárny.A to dělá permanentně.A to je jedině dobře.Nikomu z normálních lidí nevadí nadávky kterými je častován.To už tak zloději, veřejně přichyceni dělají.
        • Já nic neplancu, blvoňu. Kotlebu sleduji na všech dostupných videích. I proto jsem napsal, že se "kontroluje". Nebylo tomu vždy. Ty jeho uniformy, kožené kabáty, vodca, a další indície byly a on se k nim už nehlásí. Ale je pravda, že jeho někteří poslanci se tak nekontrolují. Pusť si videa a potom mudruj.
  • Anděle a Tiradore! S tím vaším náckem Kotlebou jděte do háje.
    Pokud někdo nosí Hitlerovský knírek tak je jasný pro koho mu srdce bije.
    Rádikální Islám je extrém proti kterému je třeba tvrdě bojovat ale je třeba bojovat proti extrému v podobě nacismu.

    Okamura a spol jsou jen populisti. Mají jen pár naučených hesel ale když jde debata do hloubky tak se ukáže že za tím už není nic. Vystoupit z EU řve tu Okamura. A co dál? Pro ČR kde většina majetku patří zahraničnímu kapitálu by to byla ekonomická sebevražda.
    • Zlej troll tirador...sice to tak není, ale rýmuje se to. *14*

      Já jsem tady Kotlebu nejmenoval. A taky proč, když je to slovenský poslanec, ne český. *8*

      Vystoupení z EU je zásadní věcí, která musí být provedena. Přes to nejede vlak. Stejně tak z NATO. Nabízí se tady ihned varianta, a tou je V4. Jak v podobě ekonomické, tak v podobě obranné. Já jsem srdcem pro neutralitu a lá Švýcarsko. Což současně nevylučuje úzkou spolupráci s V4. Diktát EU-Lisabonskou smlouvou, je pro mne nepřijatelný. Pitomosti EU hujerů a jejich kompletní neschopnost vést Evropu rovněž. Řízená Islamizace Evropy je toho jasným důkazem. Já nevyjednávám s teroristy. Já nejsem křesťan, ani žid. A USA je největší zlo. Ne Rusko. Tečka.
    • No ve větších sračkách snad už ani nemůžeme být. Zkusit by se to mělo a myslím si, že nebudeme sami, půjdou i další. *3*
  • DAlší trapný multikulti proimigrační a proislamizační článek.
    Islamizace a Afrikanizace Evropy velmi pokročila, jen za poslední dva roky se do EU dostalo téměř dva miliony kolonistů z Afriky a muslimské Asie. Místo, aby tiscali přišlo s nějakým vlasteneckým článkem, tak píše jak jim totalitní EU káže.
    • Je to jak přes kopírák. Nenajde se jediný novinář, který by si troufl napsat to, co si myslí většina lidí. Je to jak za socíku. nebo ještě horší, protože tenkrát jsme věděli v čem jsme a těšili jsme se na změnu. Tady nevím, co by změnu k lepšímu přineslo. Pomalu se propadáme do bahna a tiše tomu přihlížíme. Kdo něco řekne, je okamžitě bandou dobroserů dehonestován. Toto fakt není demokracie. Alespoň taková, jakou jsem chtěl a jakou jsem si představoval po revoluci.. Naopak mám pocit, že se pomalu, ale jistě vracíme k totalitním praktikám (cenzura, trestání názorů i ta podpora něčeho nezákonného - migrace)
  • "...Slabina všech Okamurovců nebo Konvičkovců spočívá především v tom, že nenabízejí nic pozitivního, příliš se upínají na nebezpečí, která podle nich hrozí..." - jaká slabina??? To, že hledí i dál než na náš český dvoreček, který je zaplivaný tak, že ani ti imigrani sem ZATÍM nechtějí??? Nelegální migrace (ve skutečnosti invaze) a islamizace jsou největším současným nebezpečím Evropy, možná nesrovnatelným ani s II.světovou válkou - protože tehdy existovaly proti Hitlerovi jasné a početné síly, zatímco dnes se většina evropských "státníků" tváří, jakože všechno je v pořádku a nic špatného se neděje?! A proto není nic důležitějšího, než abychom my, občané Evropy, volili Pedigu, FPÖ, Jobbik, Mariána Kotlebu nebo Úsvit!!!!!!!!!!
    • Přesně tohle jsem si po přečtení také zkopíroval a chtěl autorovi omlátit o čumák.
      Autore, autore, ty presstitute jeden, dokud se tento zásadní problém nevyřeší, tak není proč řešit cokoliv jiného! Tady jde o holé bytí! Napřed se musí zvítězit v této válce a potom se bude řešit další! S milionem neandrtálců a pod diktátem německo americké unie, bychom už nic stejně nevyřešili! A jaké jsou jejich šance? To nech na voličích! *16* *16* *16*
      • Diktát neandrtálců z Kremlu snad byl lepší? *16* *16* *16*
        • Máte těžký život, když si denně musíte vybírat mezi tím, jestli si řeknete někomu o facku nebo kopanec do zadku.
          To většina lidí neřeší a nechce ani facku, ani ten kopanec. A věřte, že to jde v pohodě. Ale pokud to tak chcete, tak se toho držte *1*
        • Nebyl lepší. Diktát je vždy jen diktát a já si nepřeji, aby to kdokoliv zkoušel. Takto má postupovat naše země a naši politici. Chcete partnerství? Proč ne, ale není možné aby kterákoliv strana měla nějaké výhody, či jiné povinnosti. Nebo aby někdo rozhodoval o druhých. To je nepřijatelné! A to se děje v německo americké unii! *12* *12* *12*
        • Vypadá to, že jo!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit