Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenom s tématem migrantů nikdo v česku neprorazí. Proč? Protože k nám se migranti nehrnou a to se zamaskovat nedá. a spojení s kariéristama a politickýma mrtvolama jako je dříve ČSSD a pak Bobošíková Jana Volfová jim také moc nepomůže.
    Navíc pidi strany se nikdy nespojí. Nikdo z těch malých vůdců totiž nechce přijít o pozici šéfa.

    Konvička a Vandas navíc nemají to základní. Charisma. To se nedá naučit. to buď máte nebo ne. Jsou to nezajímavé figurky a proti umění dřívějšího řečnického krále ulice Miroslava Sládka jsou to pouhé nuly bez šance. Hlas pro ně je vyhozený hlas.
    • Jaká jednotka času, že se k nám zatím nehrnou, je zaručena? Kolik měsíců, či roků, je dost, nebo málo? Postupuje řízená islamizace v Evropě? Ano! Je třeba ji zastavit a udělat exemplární očistu? Ano! Provedou ji dosavadní pseudodemokratické strany? NE! Tak mysli!
      • nejdřív je třeba zatočit s bolševickým odpadem jako jsi jako jsi ty, ohrožujete naší vlast spíš svým debilismem
        • No když já jsem bolševický odpad, ač jsem nikdy bolševik nebyl, tak ty jsi potom kdo? A jakou vlast máš na mysli? *16* *16* *16*
    • To se ukáže v krajských volách a bude dobře, když nebudete mít pravdu.
    • zdravím, souhlasím se vším co jste napsal, bohužel je to jen popis žalostné situace ve které se Zemanem rozvrácená česká společnost nachází, začíná u nás vítězit populistická hloupost nad selským rozumem..
      • Nevím o tom, že by jakýkoliv politik nebyl populistou. To jde? Tedy myslím úspěšné politiky, které voliči někam zvolí. Chápete význam slova "populismus", ano?

        A rozvrácená společnost? A jak by vám to vyhovovalo? Kdyby u nás byla šedá masa lidí se stejnými názory? Stádo ovcí, které stejné béká?
        Je naprosto normální, že se lidé liší v názorech na různé problémy a situace. Může vám to vadit, ale to je tak jediné, co s tím uděláte. Dobroseři (možná včetně vás) ještě zkouší jinou taktiku. Tzn. každého, kdo má na nelegální migraci jiný názor okamžitě dehonestovat. Nesouhlas okamžitě nazvat nenávistnou xenofobií a nacismem. Podpásová taktika, ale uznávám, že se určitě u mnohých lidí chytla. Kdo by chtěl být hanlivě nazýván, že?
        A tím "selským rozumem" myslíte co? Jsem přesvědčen, že si pod tím oba představujeme něco naprosto rozdílného. *1*
  • pořád nemůžeme pochopit jak mohl BTW otěhotnit *8*
    • Simona je samosprašná. *14*
      • zlej trolle, dneska jedeš Tiradora ? *15*
        • Já jsem já. A vždy tomu tak bylo. A to ty moc dobře víš, simone. *14*
    • kdo je za barem ? *10*
      • hádej, tvůj páníček tu není *1*
  • Pravda, třeba takový p. Kalousek má program přes 25 let stejný a je tedy průhledný, jasný a nabízí řešení. Zadlužit, odklonit do svých kapes, obelhávat a hodně hodně načerpávat energie ze dna lahví.... *5*
    • jenomže ty lahve jsou prázdné. o to se postaral Milosh Bubble Bum *1*
    • *1* *1* *1*
    • ale chtěl zlevnit výživu pro děcka, což by se mi teď moc hodilo..

      dětem prý boršč moc nejede
  • Vy nakonec děláte Babišovy ztrytou Reklamu, aniž Vám o to jde, a nebo ANO??!!!! *7* *1*
    • tvůj komentář je přímo úměrný názvu tvého nicku *15*
  • Radeji oni nez kalousek
  • bicane, bicane, ty hatefree šikulo... *6*
  • Autor zase záměrně zaměňuje nesouhlas za nenávist. Nechcete si vy sluníčkáři a dobrosralové vymyslet už něco jiného? Tahle ohraná písnička už působí dost trapně.
    Ale to autor jistě ví. Možná na víc nemá.....
    • Přesně, ale tenhle článek vznikl jako politická objednávka poradců pana Srálbotky, lokaje Eu a poddaného Makrely.
  • josef.servit.9
    Pane Bican nebolí Vás často hlava ? Nebo vás platí jako užitečného iddiiootta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit