Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdepak, teplouš Semjon Gayínek na nás prostě nemá!!!
    No nemá no!!!
  • Je potěšující vědět, jak tu teplou STBáckou kurwu Semjona Gayínka sere můj nick, ale nic s tím neudělá tenhle mi nikdy nevezme, je řádně registrován!!!
    CHICHICHI zeser se z toho blbče teplej!!!
    • Jsi jen StBácký haajzl BTW který krade nicky a jména lidem na Tiscali.
      Podvádíš s hlasováním a snažíš se vydávat za odpůrce a odpůrkyně Kremlu aby jsi je psaním hloupostí zdiskreditoval.
      Podle toho je jasné že jsi ruskem placený agent - podlý a zákeřný haaajzl.

      Semjona kterého jsi tu vytvořil když jsi Simoně zkomolil jméno si strč do prdeeele ty ruskej teplouši
  • Co například mávat vlajkou islámského státu a chválit korán, potom nikoho nemohu urážet a tím pádem nemohu být trestán a taky za co? Nebo mi někdo bude říkat, že se se radikalizuji a napomáhám násilí? Myslím si, že zákony jsou tak pokřivené jako lidstvo samo.
    • Neurážej celé lidstvo, ale ty křivolatě pořivené zákony platí v tomto s prominutím "státě" a mohou za ně bývalé a současné exekutivy a parlamenty.
      • U voleb se ukaž
  • Tenhle nick mi nikdy neukradne ta STBácká kurwa Semjon Gayínek, a to ho sere a proto furt pláče!!!

    WOW, CHI !!!
    • Kradeš nicky a podvádíš s hlasováním. Jsi opravdu StBácká swině BTW.
      Semjona kteréh jsi tu vytvořil když jsi Simoně zkomolil jméno sdi strč do prdeele
      ruský buuuzerante *15* *15* *15*
  • iks ypsilon se ukázal jako naprostý hňup
  • Semjon Gayínek mě nemůže ukrást nick, PCHE !!!
    • Semjon jsi ty sám StBáku malý ptáku BTW.
      ty jsi ho vytvořil když jsi zdejší Simoně zkomolil jméno.
      Ty tu kradeš lidem nicky a podvádíš s hlasováním. jsi StBácká swině a chcípneš jako StBácká swině
  • Blije pes Semjon Gayínek???
    Jo blije, příkazy plní, celou noc je bude plnit!!!
  • Na Shapirův rozkaz Konvičku popravíme, fašistické příkazy z USA beze zbytku splníme.
  • Myslíte, že v kriminále bude Konvička mít kaviár, jak ho tam svýho času žral plnou držkou Véna Letiště???
    Težko!!!
    • Až se začne zavírat za kradení nicků a jmen na Tiscali tak si posedíš hodně dlouho stBácký prase kulihrachu.
  • Semjon Gayínek je pravá nefalšovaná STBácká kurwa z 50-tých let!!!
    • Ano BTW! Jsi StBácká kurwa protože lidem na Tiscali kradeš jména a nicky.
      Také podvádíš s hlasováním

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit