Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.novinky.cz/muzi/400000-objevila-se-nova-hrozba-pro-americke-kovboje.html
  • Ňuf, ňuf!!! Semjone Gayínku!!!
  • Hafo slaboučkej je Semjon Gayínek!!!
  • Další díl o tupoblbosti mrzáka teplýho Semjona Gayínka:
    Závidí mi můj nick, na svůj se nezmůže, jenže ten můj je zaregistrovanej tak mi ho nevezme, proto krade nicky ostatním rozumným uživatelům!!!
    On se rudokunda vlasně nikdy na nic nezmůže!!! Jen tady být za imbecilního prakokota to zvládá na výbornou!!!
    • Semjon jsi ty sám stBácký grázle. Ty jsi ho vytvořil když jsi Simoně zkomolil jméno.
      Jsi StBácké howado. nic více BTW. Podvádíš s hlasováním a snažíš se vydávat za odpůrkyně a odpůrce Kremlu aby jsi je psaním blbostí zdiskreditoval.

      Nick Američanka jsem si regisrovala já - proto máš jen směšnou napodobeninu s dlouhou pomlčkou. Bez pomlčky už totiž byla obsazená. *15* *15* *15*
  • Semjon Gayínek už po těch 168 hodinách tady, mele z posledního, už to prase hnusný nemůže ani tapetovat!!!
    Je na dně prase teplý!!!
    YEAH !!!
  • Vážená redakce Tiscali, ten Semjon Gayínek je ale blbec, có???
    Když se mu tady nelíbí, ať táhne, no né???
    CHICHICHI !!!
  • Very well pohůnku.
  • No tak už se otřepali po atentátech a začali novou silou. Německá tlustoprdka vylezla z nory a Pelikáni pracují.
    Ve volbách je nutno volit proti islámu. To je totiž ta jediná nenávistná a vražedná ideologie.
  • Nesmíte nikoho urážet jaký má přesvědčení. Každý má právo svobodně projevovat své náboženství nebo víru buď sám nebo společně s jinými, soukromě nebo veřejně, bohoslužbou, vyučováním, náboženskými úkony nebo zachováváním obřadu”).
    Já budu chválit muslimské vyznání, které nabádá k násilí. Korán jsem četl a vím o čem je řeč.
    Kdybych některá vyznání mohl urazit, tak raději nic neříkat.
    Já mam víru na mimozemšťany, věřím i na to, že někdo věří na ďábla i toto nesmíme odsuzovat protože to nařizuje zákon. Podle některých radních nesmíte vyučovat náboženství to znamená, že lidé nesmějí chodit do kostela? To je budeme rušit? Potom nesmíte být podle některých radní být pohřbeni na hřbitově, jedině, že by jste si předem dohodly schůzku. Jen tak dál páni státní zástupci a úředníci.
  • Na dalších stránkách to vázne!!!
    Teplouš Semjon Gayínek nestíhá!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší