Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby tady bylo hafo nerostných surovin, včetně ropy, jistě by krváceli!!!



    PCHE !!!
  • my jako malý stát máme držet se státy s nimiž máme staleté dobré zkušenosti jako V4, Rakousko a Balkán, spolu jsme bojovali proti Turkům, proti Mongolům, proti Avarům a vždy jsme přežili, NATO a jeho imperiální války nás přivedou do záhuby a s EU a jejich promigrantskou politikou do náručí ISLÁMU !

    ps- a též jsme bojovali s těmito bratrskými státy proti, nejnebezpečnějšímu nepříteli Čechů GERMÁNY !
  • Mám dojem a s prohlášení špiček NATO a USA,kde už se veřejně hovoří o třetí světové válce.Je to smutné a děsivé co se děje v Evropě,která se snad zbláznila,myslím tím vojenské špičky,které neví co je to světová válka,já část života prožil za druhé světové války a to se bojovalo konvenčními zbraněmi.Dnes pokud některému magorovi s NATO,která obkličuje rusáky ze všech stran prdne v bedně a zapříčiní nějaký konflikt tak se Evropo musíte loučit se životy.Já už ten svůj prožil v míru a pohodě.
  • Dějiny se bohužel opakují ! Mnichov 1938 by měl být pro nás stálým varováním.
    Arogance Francie, Německa v EU proti malým východním státům je patrná.
  • Havla, NATO, EU a kapitalismus nám byl čert dlužen. USA - největší teroristé a imperialisté světa. A bude hůř, protože dobře už bylo.
    • Jo, socializmu či komunizmu nám je třeba, lidé si moc zpovykali, mají toaletní papír i zubní pasty (podpultovky za komančů) a nevědí roupama co by snědli. Za komančů byla přes týden u řezníka jedna konzerva paštiky a jinak prázdné háky.Kapitalizmus byl fakt čert dlužen....
      • za to teď u řezníka visí stovky štanglí salámu s 20procenty masa,zbytek piliny a mouka
  • Minulý týden mi byl zrušen příspěvek,názor,že jsem reagoval na hloupost tohoto redaktora na +1den.Nedá mi opět reagovat,protože to byl pro mě důkaz,že demokracie tady neexistuje a o tom jsem se opět přesvědčil.Jsem potěšen,že tento článek byl mnohými smeten jako pokus o rozeštvávaní lidí.,což vyjadřují kladnými názory.Jsem rád,že konečně lidi lidí chápou o co se tu jedná.Nikdy nám nikdo nepomohl,ale vždy to bylo špatně ,jsme malý stát ,o který nikdo nebude krvácet a ani já a ani nikdo z mé rodiny.Můj otec stačil a dnes kromě krádeže majetku co si otec vybudoval do 30.6.1949 a cenzura jeho syna za názor tak proč bych měl.
  • Vzhledem k tomu, že NATO hájí především zájmy USA a GBR je logické, že uvedené země platí nejvíce. Pokud by hájilo zájmy V4, bylo by logické, že budeme platit více. To se ovšem neděje a především uprchlické vlně jsme museli čelit sami v rámci bilaterálních dohod o policejní spolupráci a s evropskou agenturou Frontex. Stejně tak sami čelíme teroristickým útokům. V podstatě je pro ČR být členem NATO naprosto k ničemu.
    O členství v NATO bych stejně jako o členství v EU vyhlásil referendum.
  • západ z vysoka vykálí. Už jsme to zažili několikrát. To jen pár pomatenců si myslí, že když máme Jágra, Koukalovou, mrtvýho Havla a Plzeň co vaří Japonci, tak jsme pupek světa a všem na nás děsně záleží *15*
  • Krváceli by američtí spojenci z NATO za Česko?..Stejná otázka i zní...krváceli by obyčejní Evropané, hlavně za americké zájmy a ke všemu za své peníze ?..To co se totiž nyní děje okolo i uvnitř Evropy., jsou právě následky i výsledky vývozu "svobody a demokracie" tzv.na cizím a hlavně z cizího.."běženci", "majdany", neskutečně zadlužené a tím i zcela na "Bruselu" vazalsky závislé protektoráty, včetně i jejich tzv. "vlád" i "politických elit" atd., kde dnešní Německo se už opět pomalu, ale jistě začíná chovat, jako novodobá 4 říše., ve snaze o sofistikovanou obnovu a revizi 2sv. války, kterou prohráli ,jako fašistická říše., se stejnými cíli i surovinovými a kapitálovými záměry, směrem na východ..a to i s vědomím vlastní možné sebedestrukce i celé tzv."jednotné a silné EU", kterou do toho chce opět zatáhnout a to i za účasti právě NATO..Bezpečnost Evropy a pořádek v Evropě, co mimochodem sahá až po Ural, tedy i s RF.. si musí umět udělat ve vzájemné, sousedské i jiné spolupráci mezi sebou..sami Evropané, kde chlapi a klidně i ženy.,by měli opět začít chodit na vojnu, aby se naučili, co to vůbec znamená a je, chránit hranice svého "domu i dvora", životní styl, svoji rodinu i své blízké, zemi svých předků i půdu pro své potomky atd..Američani to nikdy za ně dělat nebudou ani omylem, protože jim vždy šlo jen a jen o zisk, suroviny a prachy tzv. na cizím a z cizího !..Trump jasně pochopil, že už i USA si musí sama začít nejdříve chránit vlastní "národní" zájmy i teze, včetně vlastních hranic a pak se teprve starat o hranice a zájmy jiných zemí..
  • Malé státy mají pramalý vliv na dění ve světě, veškerá mocenská politika se odehrává mezi velmocemi: USA, Rusko, Čína, příp. jednou i Indie. Položme nadhozenou otázku v článku obraceně: Krváceli by čeští spojenci z NATO za USA? Malé státy se mohou pouze přimykat, tj. utíkat se k ochraně supervelmoci - a ta si vše další určuje event. přímo diktuje. Jinak to není a také nikdy nebylo a nebude.
    Pak jsou tu v Evropě státy neutrální (Rakousko, Švýcarsko aj), které se do ničeho nevměšují, neposílají své lidi do vojenských misí v Afgánistánu, bývalé Jugoslávie atd. jako Česko, aby tam válčili. Neutrální státy se angažují výhradně v pomoci humanitární. Když se podařilo, že Československo ze sebe shodilo chomout Varšavské smlouvy, tak. V. Havel původně nechtěl vstupovat do NATO, mohlo být Česko také neutrální. Ušetřené peníze za obrovské zbrojní výdaje mohly být použity jinde (zdravotnictví, doprava - dálnice aj.). Pak ale na americké naléhání povolil. Kolik už bylo těch československých /českých prezidentů ve své historii, kteří podlehli nátlaku či přímo diktátu a přizpůsobili se a s nimi i celý český národ. Všechny ty spojenecké smlouvy jsou kusem papíru, který snese všechno. Až když dojde na "lámání chleba", tak se vyjeví skutečná pravda, Tu Československo t r p c e poznalo se svými francouzskými a anglickými "spojenci", kteří 29. 9. 1938 společně s Hitlerem a Mussolinim podepsali Mnichovskou dohodu, tzv. Mnichovský diktát, kdy ČSR musela do 10. 10. 1938 odstoupit svá pohraniční území Německu. Od 15. 3. 1939 už neexistovalo Československo (ještě předtím se Slováci od nás odtrhli a přimkli se k Německu a stali se spojencem Německa - "naši braťja") a na celém území Čech a Moravy byl vyhlášen Protektorat Böhmen und Mähren. Od toho data byly Čechy a Morava pod ochranou Německé říše. TAKOVÁ JE HISTORICKÁ PRAVDA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit