Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tečka tady opět nezklamal a zaplevelil diskuzi , ale proti fašounům je zde toto
    http://www.youtube.com/watch?v=dH4KuCZOTF8
    • Uš sem mu poslá mejl aby to nepřeháněl že ho imperialisti poznajó. Ale on ten soudruch je horlyvý ale myslý to dobře soudruhu. Tak mu to promiň soudruhu! Čest!
      • Ty si snad děláš kozy. To normální člověk nevyplodí.
      • soudruh nejsem a nikdy jsem nebyl, avšak na fašisty mám zcela jasný a vyhraněný názor, můj strýc byl farář a zahynul v koncentráku, ovšem lidem , kteří si z toho dělají jen (_!_) a zaplevelují diskuze, je to jako vysvětlovat slepému barvy, takovým a jim podobným bych přál aspoň pořádnou základní vojenskou službu
        • Dal jsem tam tři minusy najednou.
  • vy vymaštěnci, Tečka vás zajímá,co, ale že na Ukrajině umírají lidé díky tomu ruskému fašistovi Putinovi, to vás nebere? Jste tečky všichni, tupci jedni *16*
    • Milá Evo,myslím,že absolutně neznáte mapu a stojím si zatím,že Putin je ten poslední,komu šlo opravdu o krev. A říkám to s plnou odpovědností a to přesto,že moji předci jsou Volynští Češi. Stalin byl svině,ale Bandera se nechoval k menšinám po příchodu nacistů o nic lépe. Vlastizrádce a krveprolévač vlatní krve je horší,jak třídní nepřítel. A to byl nejen Bandera,lae je i nyní nový samozvaný Ukrajinský prezident a premiér. Demokracie neexistuje,je to jen mýtus. V první řadě jde každému jen o vlastní prospěch a o prachy ! *10*
    • Lidé na Ukrajině umírají, protože fašouni v Kyjevě nechtějí rozdělení Ukrajiny na proruskou a tu proevropskou. Nás se také nikdo neptal, zda chceme rozdělit na ČR a SR , nikdo se nás neptal , zda chceme do NATA, věrchuška rozhodla o nás bez nás a na Ukrajině toto šílenství zinscenovaly USA-CIA a německá EU, protože Amíci jsou astronomicky zadlužení a chtějí si to vyhojit v Evropě. Hnusní USA šmejdi. V Jugoslávii dělaly to samé.
    • Tečko, už není daleko den kdy se zblázníš úplně.
      • Nahlásíl sem tě imperialisto!
        • Kam nás nahlašuješ? Na STB? Naštěstí jsou už ty doby dávno pryč. Teď máme svobodu a žijeme ve svobodné Evropě, také díky Americe a EU.
          • Další tupý blb a volič TOP 09 a ODS... ach jo *10*
          • Nyní se nic nenahlašuje, - Big Brother odsposlouchává všechny a všechno i Merklovou a celou EU, i celý svět, Brusel se pak ještě před nimi plazí jako ubožáci - jejich pohůnci.
    • Bože můj, ty jsi takové tele Evičko.
      • Eva, tečka, NOT, člen KSČ, pp, nnń - to je všechno jeden degen co tu zas-rá diskuse a je za to ještě placený redakcí tiscali, i když jeho názory jsou podporou fašistů, což je trestné a děláto non-stop. .
      • A ty šulibrku jsi co? Navrhni sám. Už podle přezdívky budeš asi inteligent...
  • Nekeří sódruzi komunisti tady nekolikrát omylem použily můj nick ale jim to omluvím protože dyby to udělál imperialista tak by to byla zlodějina. Ale imperialista umí mně enom v noci házet přes plot Mandelinku Bramborovou do erteplí. Ale doletí veliký soudruch vůdce Putin na tryskáču vlasní výroby Iljušin a všecku Mandelinku Zlikviduje jak ty Ukrajince! Čest!
  • Rudí fašisti terorizují Evropu a Evropa si to nechává líbit, protože nechce válku. Evropu chápu, ale přesto by rudí teroristi....
    • Terorizují nás fašistické USA - Bilderberg , německá EU a nyní ještě fašisticko-banderovští Ukrajinci.
      • Banderovci jsou demokrati.
        • Uříznutá hlava od těla policisty je opravdu akt demokracie. fašistů-banderovců.
          • Přesně tak vypadá demokracie hybrid - USA-německá Eu a fašistité-banderovci uk.
  • Ruský teror opět přináší smrt nevinným lidem. Smrt ruskému imperialismu, smrt putinovu fašistickému režimu, smrt všem kolaborantům s ruskou fašistickou klikou ! *16* *16* *16*
    • Táhni do hajzlu. ty Hitlerovo sračko.
    • mas nick jak homous ses homous?
    • amen
      • Ty se chceš také podílet na supertunelu církevních prostitucí?
  • Radujme se, veselme se!!!
  • mrrrdaaaam ty piiiiico na ukrajindsy ky i ruskyyyy zmrdyyyyy ty piiiicoooo..!!!! te uvidim v televizi ty piiiico ty piiiico!!!!! klidne v ty ukrajine nebude ani jetel!!!! zamotana hovnooooo este ze se rusaci rozmrrrdaj tam ukrajinskou puskou ty piiiicoooo!!!! a z ukapnes na mrtvolu se klidne usmtej v kukle jak dou na d do cschodu a pozorujou pozorujou kouknete jak pozorujou svy obrovsky hoooovno v patre jak jim tam oposilame za nase peníze letadlo s hooovnamaaaaa""""" !!!!!!! ty piiiiico na to mrrrdammmm doufam ze v mori krve at zije naplast z letadla!!!! atomovku na ne!!!!!!!!!
  • Hmm, ty putinovy lži jsou čím dál tím blbější a blbější. Už ani není třeba je vyvracet, on se ten blbeček vždycky do týdne vyvrátí sám *1* *1* *1*. Ta KGB asi nebyla nic moc *12* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit