Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak je vidět, jak to převážná většina poslanců myslela vážně se svými kecy v době, kdy se hnali ke korytu. Když už sedí v lavicích, tak jim to zachutnalo a nyní jsou sliby ty tam.
    Ustupovat ze svých programů, jen aby se zalíbili partnerům. Nakonec z toho zbude jenom velmi málo užitečného pro lidi. To, co se schválí na další dobu, je korupce, lhaní, teplá místa za moc peněz a to ostatní se musí podřídit.
    Doufám, že Okamura vydrží v těch svých zásadách.
    Vím, že mnohému ta jeho slova připadají nebezpečná a razantní, ale copak na tu sviňárnu, která v nejvyšších místech politiky vládne, je možné nějaké jiné řešení ? Převážná většina lidí to vidí tak, jak Okamura, ale téměř nikdo by to takto veřejně nebyl ochoten prosazovat - A to je právě tragédie našeho národa. Chvíli se rozčilovat, nadávat, ale pak nám nevadí ty pletichy
    které se v parlamentu vaří. Včetně líbivých slov pana Babiše, který vystupoval jako ten největší nepřítel sviňáren. A teď ? Teď mění názor !!! Koryto na ministerstvu financí by se mu líbilo !! To si nikdo nevzpomíná na ta jeho prohlášení o korupci a snaze zabránit vytváření podmínek ? Vždyť nejhorší příklad, jaký je možný, je právě ON sám !! Bude si sám sobě nahrávat prachy do svých firem. A ty jeho kecy o tom, že už nevede Agrofert ? To si opravdu myslí, že jsme všichni blbci ??!!
  • Kalouska se bát nemusí. Stačí být rychlejší
  • hézky se tu častujete čechi.....a to ještě zrušíte benešáky...pan kníže už na tom pozvolna pracuje.je mi vás líto
  • ÁNO vlastně žádnou změnu nechce. Hlavně chce zakonzervovat stávající stav a chránit tak Babočku! *6* *6* *16* *16* *16*
  • Okamura má pravdu !!
  • Náš zastánce přímé demokracie splaskl nad výdělkem.Odejde z arény?
  • Okamuru jsem nevolil, ale mám ho rád. Vůbec nevím co chce, ale jeho přímočarost, je pochopitelně neakceptovatelná pro barokně rozbujelou byrokratickou komplikovanost, nejen v myšlení poslanců, ale hlavně v systému nesmyslné byrokracie, která si nárokuje, ... prostě fuj, ... a je to prostě fajn člověk, kterej by dozajista vyhnal mraky kancelářních krys z tunelů a ušetřil tím tuny a tuny papíru a taky především miliardy z našich kapes!
  • Okamura to má těžké, zůstal sám. Nyní záleží na něm jestli zůstane věrný svému programu.
  • Podle hvizdu,poznáš pizdu posrance,pane Okamura fandím Vám.
    • ... tebe ihned i bez hvizdu, degene :)))
      • Korektore běž M R D A T zase svýho psa,smrdí ti vocas mrdko
      • Ty nemuséš ani hvízdat, protože vím, že jsi ten pra č u r á k "Antiparoubek" *1*
  • Okamurův nápad je dobrý, jelikož mám 77 let nemohl bych už dostat přes držku!! Plně s ním souhlasím. *14*
    • ... mozek máš na 77 dní, vemeno :)))
      • A tobě Antiparoubku hnije k o k o t a leze ti to už na mozek. *2*
    • Okamura neokamura, přes držku dostat tečko můžeš a to pořádně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit