Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Předtím z nás téměř jpo půlstoletí dělali blbce komunisti. Plýtvali cizím naloupeným majetkem (lehko nabyl, lehko pozbyl), vykládali jak vytvoří na zemi rái, kde si každý bude brát podle svých "potřeb", tj. podle své chuti a bude pracovat podle svých schopností, tj. podle "chuti", lenoši budou lenošit. A tupé nesvéprávné ovce tomu věřily.
    • A dnes se neloupí ? Mám pocit, že taky, i když trochu jinak. Jinak komunisti, ať jsou jacíkoliv, tak museli taky něco vytvořit, 25 let se z toho žilo a nebyly dluhy. Od roku 89 se údajně nic nevytvořilo bez dluhů nebo prodeje majetku, jak prohlásil jistý ekonom. Když si představím jak se zbrojilo a pod. tak nechápu, kde na to brali k. peníze. Mám pocit, že budu za chvíli říkat, kde jsou ty zlaté časy, kdy to za komunistů stálo za houby, i když v principu komunismus taky nemusím. Ale zajímalo by mně, proč to dnes demokratům nejde o moc lépe, pokud vůbec.
      • Oni to jsou "bývalí" komunisti nebo ti co přijali tu zvrácenou komunistickou "morálku". To jsou ty největší škody, co komunisti napáchali: zničili morálku a implatovali sem způsoby asiatských chazarských a mongolsko tatarských nájezdníků.
    • Tečko, ty jsi tak blbej jak daleko vidíš.
      • Tečka a mnoho dalších nicků, včetně těch ženského rodu je jeden a ten samý placenej chuj bez vlastního názoru. Lze jej lehce poznat i pod změněnou identitou, protože papouškuje dokola jak kolovrátek pořád stejné chujoviny, tzn. to co mu nalajnoval jeho zaměstnavatel.
  • Je vidět jaká je "Kraďousek" s v i n ě *12* *12* *12* *16*
  • Toš, vařím si chlebovou polívku v obyč hrnci a je mi dobře ! On nikdo nesežere naráz deset řízků, nu a pak, není vůbec to zdravé. Slunce v duši ... a zdravý rozum.
  • Jak tak pozoruji praci pana Okamury, je mi cim dal sympatictejsi. Asi ho budu pri pristich volbach volit. Ne nadarmo se pise .."po ovoci poznate je"..
  • Okamuro nedej se příští volby vyhraješ převážnou většinou.Budou tě volit důchodci,mladí s rodinama a hlavně slušní lidé.Dost již tady bylo šmejdů,ty se musí třást strachy a ne obráceně.
  • Pane Okamura jen tak dál a ti senioři v parlamentu by měli mít u sebe někoho kdo by za ně rozhodoval a nebo ať už táhnou do domova pro seniory stejně tam jenom spí za naše peníze
  • Vsadím se,že se Kalouskovi zase podaří rozložit celý parlament,přece jen on všemu rozumí!!!!!!
    • Kalous je p.ca usata!!! *1*
    • kalousovo dogma - nebudou li důchodci rozdělíme si jejich peníze ze všech pilířů *1* *12* *1* *12* *1* *12*
  • Divím se! Pan Okumara si snad myslel, že mafiemi ovládané skupiny ve sněmovně mu dovolí o něčem rozhodovat či něco navrhovat. Napřed se měl důkladně seznámit s praktikami v tomto státě a věřím, že by ho pak ani nenapadlo kandidovat. Tady vládnou mafie a poslanci jsou jen jejich loutky.
  • Neuvěřitelné. Okamura našel již dávnou objevenou Ameriku!
    Všechny strany mají před volbama sladké řečičky o boji s korupcí či hájení zájmu lidí.
    Po volbách na lidi kašlou a jde jim jen o státní korýtka a rozdávání státních prostředků
    kmotrům a podnikatelům kteří partaje dotují schovaní za oponou.
  • Až ho Kalouska potkám,dám mu přes držku zmetkovi. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit