Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já v tom problém vidím,ti nepoužitelní Bc.Mgr.Phdr. se houfují na uřadech práce,státe dej prachy.
  • Amá pan Knížák vystudovynou vysokou školu?
    Co si vzpomínám,tak lítal z jedné vysoké školy na jinou ,a nikde nevydržel(nebo ho vyhodili)?
    *1* *16*
  • Čau, chytráci i hlupáci. Slušně jsem se pobavil. Knížák je vynikajícím zrcadlem hlupáků :)))
    • tak zpátky do klece antiparoubku,za chvíli přijede Černý korzár a pak hned Vinnetou *3*
      • ).(
        • sakra kde mám ty klíče,Černej korzár je už tady a antiparoubek furt běhá po chodbě a ještě k tomu nahý *11*
  • Nezdá se mi, že by Knížák byl vrcholem našeho kulturního života. Spíše bych řekl, že stárne, neboť za mlada byl větší rapl, než tato současná mládež. Čest Bůh. *14*
    • A tvrdil to někdo?
  • Knížák není schopen žádného dialogu, debaty a už vůbec ne kompromisu. V tom se podobá Vašíkovi Nesmírnému jako by mu z oka vypadl.
    Takže pokud má někdo jiný názor, má u obou těchto hovad smůlu, ba stává se jejich nepřítelem.
  • Takového blba a primitiva musel český národ hledat........
    až ho našel.
  • Ten může opravdu malovat trpaslíky na zahrádky a říkat, že tomu umění nikdo nerozumí a všichni jsou analfabetní.Prognózy sociologů jsou jasné. Deklasace vasokoškolsky vzdělaných lidí a deklasace učitelů. Plné úřady práce vsokoškoláků, kteří mají vystudovaný obor, který je v ČR nepoužitelný z důvodu zaplněnosti. Např. veterina, nebo některé strojní obory jsou v obrovském počtu produkovány a absolventi nemají ani teoreticky se ani v 50 % uplatnit na trhu práce. Určování počtu přijetí na VŠ se odvozuje od kapacit škol, nikoli od požadavků trhu práce. Je to historicky špatně a nikdo s tím nic nedělal. Není třeby vysoký pošet absolventů VŠ ve strojírenství a zemědělství, když tyto obory EU téměř zničila.
  • Knizak lize Klausovi pip, cili moralni pip, chytrej trochu bude, protoze po cesku se to tak dela, ale takhle se navazet do projevu demokracie, kazdy ma pravo na projev nesouhlasu, tim se demokracie vychovava a pestuje, bohuzel zridkakdy a tim, ze se nikdo o verejne veci nestara, tim jsme se od ni odchylili presprilis...
    • Myslíš, že Knížák také patří do Klausova homo bratrstva? No, navzájem na se sebe trpí.
  • Mistře. Vezměte si lopatičku a kbelíček a jděte vytvářet umělecké bábovičky pro Národní galerii.
    Do věcí veřejných již prosím nemluvte. Sám se zbytečně prozrazujete a své vrstevníky stavíte
    do špatného světla. Potvrzujete obecně uznávaný názor. Co kmet, to blb.
    S neúctou Váš vrseavník. *4*
    • Rád bych se s vámi setkal - asi jste studentem některé vysoké školy, která moc nároků na studenty neklade. Nebo se mýlím?
  • Doba pravdoláskovců,kteří byli placeni nevím odkud,již skončila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit