Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidé bezpáteřní a bez jakýchkoliv morálních zásad. Současná KSČM je stejně jako nacistická NSDAP zločineckou organizací. Čerstvé důkazy podali dva její představitelé Vojtěch Filip a Marta Semelová.

    Největším důkazem, že Česká republika je zcela svobodnou a pro někoho až přehnaně liberální zemí je soudružka Semelová sama. Kdybychom jednali v duchu komunistického režimu, tak dotyčná fanatička nesedí v Parlamentu, ale v cele smrti na Pankráci, kde by čekala na popravu oběšením. Po celé republice by lidé sepisovali petice, ve které by pro ni žádali nejtvrdší trest se slovy „čubce čubčí smrt“. Místo toho dotyčná bez problému a veřejně hlásá svoje nenávistné lži.
    • O žádných peticích nevím, ale připouštím, že je někdo z tlupy "umělců" organizoval na sociálných černých dírách jako na Chánově či v "uprchlických" sídlištích ale hlavně okolo Práglkavclu.. Vede se tu super Česká diskuse. Jen se nadává a využívá sprostých slov do kterých se vsune "něco" a pak si s tím trouba počítač neporadí.
      K stropnického blekotání. Jako ministr obrany se řadí k výše uvedené tlupě.On naopak překrucuje historii konfliktů, zvláště II. Sv. války. Papá překrucování průběhu a výsledků této války v pseudodokumentech. Nevadí ještě pokroucenější jejich české překlady-komentáře.
      Je to v duchu dodokratického stylu "historiků" z EUUSA. Jedním z cílů je rozeštvání současné společnosti a také její oslabením proti falšování a lžím médií. Typický je přístup ke zpravodajství válce na středním východě.Příkladem je zpravodajství z bojů o Alepo v Sýrii a o Mosul v Iráku.
  • 21,1% Američanů si nemohou jídlo dovolit, v horším stavu je v EU jen Maďarsko a Estonsko!!!
    • Nekecej zlej ruský teplý trolle.
      Lidé z ruska utíkají za lepším živote a platem do USA a EU
      I haranti Putinovců studují v USA a EU:_

      Tím že Simoně ukradneš nick ani tím že si za vteřinu prdeneš 10 bodů to nezměníš bezmocný ruský prasečí rypáku *15* *15* *15*
  • Rudými ideology dlouhodobě budovaná lež se hroutí jak domeček z karet. Julius Fučík byl všechno možné, jen ne hrdinou protinacistického odboje. Průměrný novinář, lhář, rudý ideolog rádoby odbojář a nakonec zbabělec a zrádce. Když měl bojovat, nebojoval, a kvůli němu gestapo zatklo další lidi. Důkazů je proti němu víc než dost.

    Kniha Ve znamení Temna s podtitulkem Sovětská špionážní a podvratná činnost proti Československu v letech 1918 – 1969 od autorů Františka Augusta a Jana Beneše přesvědčivě dokládá Fučíkovu zradu. Pan August byl významným špionem komunistického Československa, který později utekl na Západ i s mnoha cennými informacemi. On ví dobře, co říká.

    Spolupráci Julia Fučíka s gestapem potvrdili nezávisle na sobě při výsleších u čs. policejních vyšetřovatelů dva agenti Gestapa Johan Siebert a Rudolf Nachtmann. „Spolupracoval s komisařem Gestapa Josefem Boehmem a zrazoval své přátele z komunistického odboje a intelektuálních kruhů,“ vypověděl
    • Haló ty my-lháři. Cituješ pěkné darebáky a lháře. Zejména Augusta je člověk nevalných morálních kvalit. To individum uteklo na západ jen za penízky. A o panu Benešovi hovoří jeho životopis a "dílo", členství v militantních spolcích v USA, stejně jako smutný konec. Oba dva havloidi byli ochotni za prachy napsat a říci cokoliv. Výmysly a lži nevyjímaje.
  • V českém parlamentu vznikla jakási platforma na obranu tradičních evropských hodnot. To není špatné, kdyby se ovšem jejím členem nestal také komunistický fízl Zdeněk Ondráček, který mlátil lidi při Palachově týdnu.

    Když chce rudoch bránit tradiční evropské hodnoty, je třeba zpozornět. To je to samé, jako kdyby se Heinrich Himmler stal členem Ligy proti antisemitismu. Komunismus a tradiční evropské hodnoty, nejdou k sobě. To je protimluv jako voda a oheň, protože to byli právě komunisté, kteří je brutálně pošlapali.
    Euroamerická společnost vychází k křesťanskojudaistické civilizace, jejímiž atributy jsou také úcta k svobodě jednotlivce, a právo vlastnit majetek. A právě stoupenci marxleninských bludů tyto hodnoty likvidovali. Brutálně potlačili lidskou individualitu, nastolili vládu teroru a ukradli lidem jejich majetky.
    Může být snad soudruh Ondráček stoupencem tradičních evropských hodnot, když se v lednu 1989 podílel na brutálním bití lidí v Praze na Václavském náměstí, jen proto, že ti tam přišli nenásilně a chtěli svobodně vyjádřit své názory? Odpověď je jednoduchá, nemůže. Komunisté, kteří systematicky ničili tradiční evropskou kulturu, nejsou a nemohou být jejími obránci.

    Komunismu je stejně nebezpečný jako radikální islamismus, spojuje je nenávist k jinak smýšlejícím lidem a brutální vraždy svých odpůrců. Není rozdílu mezi tím, když se někde odpálí islámský fanatik a zabije desítky lidí, nebo když Rudá armáda vedena Tuchačevským na počátku dvacátých let zavraždila tisíce civilistů včetně žen a dětí v Tambovské gubernii, když proti nim nasadila bojové otravné plyny.
    Komunisté mají na svědomí minimálně sto milionů lidských životů a tam, kde se dostali k moci, bezohledně likvidovali své odpůrce, stejně jako to činí islámský stát. V obojím případě hrál a stále hraje roli fanatismus, jedno jestli z důvodů třídní nebo náboženské nenávisti. Nelze také jen tak tvrdit, že komunisté jsou nyní neškodní. To je klam, stačí se podívat na severní Koreu, kde stále vládnou a která je jedním velkým koncentrákem.
  • Simona je holka a uvádí pro tvé rusko mooc nepříjemná fakta.
  • Takže definitivní sbohem Tiscali. Mějte se jak chcete - to je krása demokracie.
    Neumíte respektovat jiné názory. Jste fanatici a máte tunelové vidění,.
  • Kudy chodil tudy lhal a Putin se jmenoval.
  • Moje definitivní sbohem Tiscali. Mějte se jak chcete.
    Od 1 zaří mám vlastní internetové noviny. Politika, záhady, novinky..
    • Ruský teplouši, zloději nicků a podvodníku s hlasováním BTW zlej trolle.
      Ty se neluč. Ty tu hniješ každý den nonstop vandráku *1* *1* *1*
      Je hezké že Simoně závidíš.
  • Už mě vážně štvete, když si vymyslím nick tak mi ho ukradnete, když nick ukradnu já tak mě zmínusujete! Dnes jsem tady naposled toto je můj poslední příspěvek na žumpě jménem Tiscali. Nyní jsem vytížená jako reklamní návrhářka a jako novinářka. Takže sbohem.
  • přéééésně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší