Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivislo
    Jéminkote to jako já když fandím Rusům jsem jako troll ? Kdy mě teda už sakra ocení a nějakou pětku pošlou .Už mi to došlo jeto asi jenom jako. Stropnický je přece herec a ti mají napsaný scénář.
  • Stropnický blábolí nesmysly o proruských trollech. To jsou paranoidní představy.
  • největší zrůdy jsou ten šedivec generál pavel, který je jenom bezpáteřní organismus a potom ten šašek stropnický, kterému to nejvíc slušelo v seriálu cirkus humberto a on si stále myslí, že ještě točí další díly
    • pavel kariéra ve VS a stropnický syn soudruhů cos čekal?
  • Doporučuji poslechnout si dnešní :Jak to vidí z ČRO archivu.Najdete tam hodně odpovědí.
  • Může mi někdo vysvětlit, když nebudeme v NATO, kdo nás bude ohrožovat a kdo by nás chtěl okupovat?
    • Proč ta otázka? Vždyť nás "prakticky" ovládjí ti na západě a za velkou louží. Jakýkoliv problém na západ od nás tvrdě pocítíme. O uprchlících i u nás bude rozhodovat Bruselský gang. Stejně tak budou rozhodovat kolik a kdo k nám přijde.
      • Byli jsme po půl století kolonií CCCP, z toho dvacet roků tady měli ti nájezdníci své vojensk základny a okupační vojáky. A líní Rusáci chcípají hlady, protože neumějí vzdělávat svou zemi a ropa a plyn už tolik nenese a tak by fašista Putin chtěl zase obsadit střední Evropu, aby Evropané na tu línu verbež museli pracovat.

        V tom "bruselském gangu" máme také své zástupce. které si volíme...
        Jsme součástí EU, budoucích USE a tak máme svůj evropský parlament a správní orgány. Kdybychom nepomohli rozbít Rakouskou monarchii, bylo by možná sídlo těchto orgánů v Praze...
        • Hmm ty tomu rozumíš jako koza televizi moulo.Co zabereš musíš obsadit na to nemá kapacity.
          Ale to bys musel něco o tom vědět.
          http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/jan-petranek-co-by-rusko-ziskalo-vpadem-do-vychodni-evropy--1618869

          http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/jan-petranek-svet-vstupuje-do-studene-valky--1419480
  • Kdo je radikal,kdo nepřítel?Kdo o tom rozhoduje? Politici,media?
    Nechte to laskavě na nás lidech a nic nám nepodsouvejte.Nejsou padesátá léta a už nejsme ovce!
  • szrašit to umí ale proti tomu howno dělá a udělá
  • Nedivím se paní Clintonové, že obvinila Kreml z falšování voleb, stačí se podívat zde na Tiscali, jak rusáci řádí s bodováním. To je snad řízeno také z Kremrole.
    • Clintonka je jedna z nejprolhanějších politiků USA. Viz její půsoubení jako ministryně zahraničí USA v EU, Africe, na Středním východě a dálném východě. Jinak panáčkuje za FED, který ji platil část jejího volebního divadla či spíše tyátru.
      • Stačí vědět že lhala už když byla první dáma....
        • Tvůj Miloš Zeman lže pořád.
  • tu?
  • To sou věci, teplýmu Semjonovi Gayínkojc smrdí ryba vod ovaru, to je prasák nechutnej!!!








    WOW !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit