Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rusáci jsou hlavně aktivní na Pražském hradě, ryba smrdí především od Ovara.
  • Je hezké že jste to oznámil pane ministře.Raději ale dodejte co s tím budete dělat?
    Armádu a rozvědku si platím z daní proto aby nás před cizáckýma útočníkama chránila.
  • 21.11 jsem jen nakoukla a najednou koukám, koukám, jsem tu furt! To nevadí, stejně přijdu až 10. prosince!
    • víme ruský teplomete BTW. Simoně ukradneš nick a smrdíš tu stále
  • Paranormální jev se taky tuhle stal, upadlo mě kolo na kriplkáře a ještě jsem ujela asi 100 metrů než jsem spadla do příkopu. A zajímavé na tom bylo to, že jsem se posrala úplně bez paranormálního jevu. To koukáte, có
    • BTW, kriplkáru si raději schovej pro tvého ožraého předsedu Miloše Zemana.
      Až zase zakopne o koberec tak se mu bude opět hodit *15* *15* *15*
      • Já ji schovával pro zrzavého Veškrnu, platil jsem to ze svého a co mě udělal, chcípnul. To je ta vděčnost, tak si Simonku daruj svojí kriplkáru.
  • Nakoukla jsem ale stojí tu jako vždy za h...o. Jeden troll kradoucí nicky by rád provokoval ale je tak neschopný že nemá ani na to. Kdo ho platí musí dostat cenu za nejhloupější investici roku. Navážet se do vozíčkářů může jen vygumovaný blb.

    Malý postřeh z českých a moravských luhů a hájů. Cestovala jsem po ČR a zkoumala různé paranormální věci. V Ostravě na nádraží je bufet kde se čepují nápoje ale WC pro lidi nemají. WC mají pouze pro zaměstnance. Lidi musí za vedlejší WC platit 20 kč.
    Taková zlodějnička. Zdá se to být směšné ale dejte dvacku ke dvacce a už to poroste. Každý podnik čepující nápoje má mít WC. Je s podivem že to kontrole nevadí.

    Slušným lidem pěkný den. Howgh. Odchod 14:31
  • Posledních 48 hodin co tu šaškuju nonstop vymýšlím nové a nové nicky, jenže mi z toho vždy vyleze nějaká debilita! Prosím pomozte mi vymyslet dobrých, nových aspoň 5698425845 nicků!
    Nerada bych tu byla za imbecilního autistu!
    • Já jsem jenom nakoukla a ty jsi jako vždy ve vteřině vyletěl. Takže nonstop tu opravdu smrdíš tiscali trollečku blbečku.
      Kradeš můj nick američanka, kradeš nick bijci i veselému zvířeti.
      Tvoje nicky jsou hrdina Putin,. BTW, zlej troll, jura, solder, rybanna, Vohava Obamgután ...

      Bye NULO.

      Jsem zdravá ale postiženým lidem se neposmívám. To zde nedělají ani ostatní. To může dělat jen zrůda a blb jako jsi ty. Stačí malý zdravotní problém a na tom vozejku můžeš snadno skončit i ty. Za ty kecy co zde máš by jsi si to i zasloužil
  • A největšího prokremelské trottla, agenta StB Miloše Zemana si hloupé ovce zvolily za praesidenta
  • Teď jsem se rozveselila a prdla jsem si, no a koukám zase jsem na tý svý káře připosraná, to koukáte co.. *10* *10* *10* *10*
    • Zlej ruský homosexuální BTW deebilní trolle, když tu hodláš krást lidem nicky a navážt se do vozíčkářů tak se nech léčit duševní zrůdo a mrzáku
      • Jak vidíš, tak se navážím sám do sebe, ty paranormální zrůdo.
        • zlej ruský trole, s tím kradením nicků už jsi opravdu trapnej.
  • smích se tradičně stal hlupákem dne.
    • tvůj problém že se neumíš smát.
  • Já sice jsem smradlavá, zasejřená Simona ale budu se snažit, aby mě na gynekologii zbavili toho sejra a pak deratizace filcek , co taky mám. To víte, když musí člověk nosit pemprsku, tak se ta údržba toho mého páhlaví, prodraží.
    • Ty jsi jen ruský teplý koookot BTW který tu lidem krade nicky
      • Ano kradu nicky, podvádím z bodováním a vždy a všude lžu, to je taky pravda. A co s tím naděláte, Simonu nepředěláte.. *2* *2* *2*
        • Ano kradeš lžeš a podvádíš ruský BTW prase.
          Nic jiného vás psychopat Lenin, jehož zdechlina se dnes rozklládá v myším oleji nenaučil *5*
          • Já jsem ve třech urnách a v myším oleji.. *2* *2* *2*
            • Ty jen nonstop smrdíš na tiscali, zloději nicků ruský BTW chudáku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit