Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivislo
    Jéminkote to jako já když fandím Rusům jsem jako troll ? Kdy mě teda už sakra ocení a nějakou pětku pošlou .Už mi to došlo jeto asi jenom jako. Stropnický je přece herec a ti mají napsaný scénář.
  • A Němcům věříš? Přijeli taky v tancích.
  • Stropnický blábolí nesmysly o proruských trollech. To jsou paranoidní představy.
  • pavel kariéra ve VS a stropnický syn soudruhů cos čekal?
  • největší zrůdy jsou ten šedivec generál pavel, který je jenom bezpáteřní organismus a potom ten šašek stropnický, kterému to nejvíc slušelo v seriálu cirkus humberto a on si stále myslí, že ještě točí další díly
  • Tvůj Miloš Zeman lže pořád.
  • Doporučuji poslechnout si dnešní :Jak to vidí z ČRO archivu.Najdete tam hodně odpovědí.
  • Stačí vědět že lhala už když byla první dáma....
  • Hmm ty tomu rozumíš jako koza televizi moulo.Co zabereš musíš obsadit na to nemá kapacity.
    Ale to bys musel něco o tom vědět.
    http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/jan-petranek-co-by-rusko-ziskalo-vpadem-do-vychodni-evropy--1618869

    http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/jan-petranek-svet-vstupuje-do-studene-valky--1419480
  • Xindle vytáhni si z mozečku mixér. Máš historické skutečnosti řádně domýškované. Je faktem, že SSSR se dal dohromady s podrazáky z Anglie, USA, Kanady a atd. Faktem je, že rozhodující podíl na porážce Hitlerova Německa má SSSR. Vím, že nejsi schopný vstřebat fakta, jako třeba na Východní frontě byly zničeny nejkvalitnější německé jednotky.
    Jen připomínám, že německé firmy IG Farben, OPEL, Krupp a jiné financovali jejich mateřské firmy z USA.
    Nakonec připomínka - Československo předhodily Hitlerovi V. Británie, Francie a Itálie a ne SSSR. Stejěně tak si rozebraly většinu ekonomického a surovinového potenciálu ČR (ČSR) po převratu v roce 1989. Takže, teď normálně existuje jen ninimální část obyvatel tohoto s prominutím státu.
  • Byli jsme po půl století kolonií CCCP, z toho dvacet roků tady měli ti nájezdníci své vojensk základny a okupační vojáky. A líní Rusáci chcípají hlady, protože neumějí vzdělávat svou zemi a ropa a plyn už tolik nenese a tak by fašista Putin chtěl zase obsadit střední Evropu, aby Evropané na tu línu verbež museli pracovat.

    V tom "bruselském gangu" máme také své zástupce. které si volíme...
    Jsme součástí EU, budoucích USE a tak máme svůj evropský parlament a správní orgány. Kdybychom nepomohli rozbít Rakouskou monarchii, bylo by možná sídlo těchto orgánů v Praze...
  • je fakt, že jsi putroublé Práglkavclovské štváč. Nemáš náhodou přezdívku Šapirák?
  • Clintonka je jedna z nejprolhanějších politiků USA. Viz její půsoubení jako ministryně zahraničí USA v EU, Africe, na Středním východě a dálném východě. Jinak panáčkuje za FED, který ji platil část jejího volebního divadla či spíše tyátru.
  • Proč ta otázka? Vždyť nás "prakticky" ovládjí ti na západě a za velkou louží. Jakýkoliv problém na západ od nás tvrdě pocítíme. O uprchlících i u nás bude rozhodovat Bruselský gang. Stejně tak budou rozhodovat kolik a kdo k nám přijde.
  • Může mi někdo vysvětlit, když nebudeme v NATO, kdo nás bude ohrožovat a kdo by nás chtěl okupovat?
  • Kdo je radikal,kdo nepřítel?Kdo o tom rozhoduje? Politici,media?
    Nechte to laskavě na nás lidech a nic nám nepodsouvejte.Nejsou padesátá léta a už nejsme ovce!
  • szrašit to umí ale proti tomu howno dělá a udělá
  • Nedivím se paní Clintonové, že obvinila Kreml z falšování voleb, stačí se podívat zde na Tiscali, jak rusáci řádí s bodováním. To je snad řízeno také z Kremrole.
  • tu?
  • To sou věci, teplýmu Semjonovi Gayínkojc smrdí ryba vod ovaru, to je prasák nechutnej!!!








    WOW !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit