Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hitlerovi pohrobci z Kyjeva zlepšili efektivitu likvidace Rusů, Židů a dalších podlidí tím, že vynechali plynovou mezičást a provádějí jejich kremaci zaživa. Tuhle novinku už zavedli až do Oděsy a Merkelová s Obamou, Stropnickým a Zaorálkem tomu ještě obdivně přihlížejí.
    Goebbels začínal pálením knih, tihle rovnou lidma. Co se bude dít až získají plnou moc?
  • Mám už pár křížků na krku abych si ujasnil situaci po 2 světové válce. Nejvíce mne zaráží že jsem musel 60 let poslouchat od nadšených českých komunistů kteří to mysleli s republikou dobře že nás osvobodili Rusové - Slované - naši bratři !!
    S ODPOREM se na to dívám jak v dnešním civilizovaném světě někdo může na ulici střílet do lidí pod různou záminkou. Moji bratři to tedy nejsou !!! Nebyli a nebudou !!!
  • Zloděj křičí : chyťte zloděje !!
  • eleonoro jsi veliká p í č a smradlavá
  • ero, b l b e c jako vždy
  • Ty ale jsi priblblo.Ty dejiny znas z VuMLU?
  • Kdo koho odsunul?Ty,ty ruda zaparena prochcana K U N D O tak maximalne muzes odsunovat sefovi spodky.ZMRDKO!
  • Takovýmto extravolům, jako ty by nejen měli zakázat přístup k PC, ale vůbec mezi slušnélidi. Svou sprostotou,a urážkami a svými výblitky jenom obtěžuješ a zasmraďuješ své okolí. Doporučit ti je možno jediné. Až se trochu probereš z toho zhulení, tak skoč do hajzlu a při tom za sebou ještě spláchni, aby te smrad po tobě rychle zmizel, lidská trosko!
  • chtěl jste patrně napsat - vyhráli druou světovou, že a máte v tom případě pravdu
  • o kroucení kru mluvili jen obrazně, o spravedlivém rozdělení vytvořeného bohatství pak právem
  • a já jsem projížděla naše pohraničí a zase všude německé reklamy a o tom, že i v televizi slyšíme v reklamách a hudbě více angličtiny než čeho jiného to vám nevadí? kdyby se to provozovatelům nevyplatilo, pak by ruské nápisy neumisťovali, kdyby tam chodili Češi, dali by to tam česky, ale v stou angličtinou zamořují vše i když tam anglicky mluvící aní nepáchnou
  • víte, člověk je členem toho národa, jehož příslušníkem se cítí, tedy kdo se cití být Rusem, je Rusem a antisemité už skutečně nemají ve slušné společnosti místo
  • jasně, takže lepší doktrína je tato? kdo nenechá Američany krást podle jejich vlastní úvahy, zabíjet a znásilňovat, ten je nepřítel USA a ať je kde je je USA oprávněno to tam rozstřílet?Rusové se vám na vaše Vary vybodnou, bez nich by se už rozpadaly,
  • kdyby došlo na plány nyní milovaného Baťi, mohl být taky v Patagonii a tam od vidím do nevidím šít cvičky...
  • kdyby Anglie, Francie.. přistoupili na smlouvu se SSSR, pak by nemuseli uzavírat tu s Německem . proč si vlastně myslíte, že Rusko musí brát větší ohledy na cizí než na své zájmy? protože jste hloupí?
  • jo, v Č.B, při obsazování repoubliky místní henleinovci vítali po Linecké jedoucí hordy Němčourů - vrahů - jsou to vaši předci? pokud ano, odsunuli jsme jich málo
  • ano, je ostuda našeho národa, že jsou mezi nimi i lidi vašeho druhu - namísto vděčnosti těm, jejichž předci nám všem zachránili životy mají zcela nesmyslný pocit, že jim jsou nadřazeni. chudáku
  • A copak se to neděje?Můj boj vychází i v češtině.Holt si Gottwald odskočil jinam a ani jsem se nedivil a ejhle ona to byla nastrčená lepá děva ze Západu.To dnes jsou to jiní kabrňáci viz Topolánek ,Paroubek,Nečas apod.Ten měl syfilis,ale stejný charakter jako jmenovaní.Tak je to nastejno.
  • Přesně jste to vyjádřil.Byl jsem před třemi týdny v Ivanových Varech a byl jsem zděšen,protože tam makal vždy Čech vedle sudetského Němce a nyní všude bylo nábobské azbukové označení.Ty žvanilové tady ať se starají o český národ,pokud není určen k likvidaci a nestarají se o UK,protože jsou to potomci fašistů.A hlupáci ve vládě likvidují naše lidi,aby se tady cizáci všeho druhu chovali jak to vidíme každý den pod kecáním,že by to poškodilo podnikatele.Jak směšné.
  • Ty si je počítal?Tak si přečti něco o USA a možná ti to otevře oči.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší