Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do roku 1989 jsem si to myslel také ,ale dnes již vím ,která pakáž je horší.
  • správně jste se ohodnotil
  • 100% pravda, jen slepí a hluší to o čem se mluvilo v tomto proslovu nepoznají a věří politikům a médiím. Politik a média, největší šmejd pod sluncem.
  • Rusa nemusím, mají ale pravdu!
  • Staženo, dík
  • https://www.youtube.com/watch?v=i-OBpfYkxgU&feature=youtu.be

    Pěkné video a pravdivé. .
  • Moskva naznačuje jen to, co každý slušný člověk ví. Nacismus, fašismus = Uesesaeu.
  • My tu dokonce máme přímo fašisty - banderovce pod vedením Olega Zajnullina, kteří si nechali postavit tajně v noci pomník pod okny Justičního paláce v Praze 5 . Uplatili Jančíka, starostu P-5, protože tádná část Prahy to udělat nechtěla, že si to platili právě fašisté. Je jich více než 400. A to nejsou ještě v EU a pod jejich červenočernými vlajkami je podpořil sám Kárl Schwarzenberg . Tady jasně vidíte, jak podporuje fašisty, manželka je z fašistické rodiny. Fašismus je tak na vzestupu.
  • TO je ta lepší budoucnost za kterou se mrzlo na náměstích a cinkalo klíči. Schwarzenberg řekl kněžně Rohanové na jedné zveřejněné nahrávce - počkej za pár let budou Češi rádi když se nažerou a pak si vezmeš i to , co ti zabavili za kolaboraci s fašisty. Proto USA podporují fašisty na Ukrajině. - podle plánu Bilderberg. A tuto větu slavnou přednesl už před 15ti lety
  • Nikoliv tečko fašistická , já jsem z Českého brodu jako ty, ale já nestraník a ty nácek. Každý tě pozná, i když stále měníš nicky.
  • Už zase kradeš nicky fašisto.
  • To je pravda, že na SPZ byly takto označovány České Budějovice, ale ty jsi z Českého Brodu, ne z Č. Budějovic. Jihočeši by to napsali jinak, mají jihočeský dialekt.
  • Asi jsem nedouk,ale může mi někdo vysvětlit pojem Fašisto tečko,nebo Skočdopole tečko a p.?Já pak možná nejsem štonk reagovat na podivné útoky.
  • Je to blb fašista z Českého brodu, od PC nezvedne zadek, píše tu non stop a pak tu blinká kraviny jak cestuje - akorát s tím internetem. a prstem po mapě. TOť vše. Nebyl ani v těch K. Varech. Jasně, že jsou tam převážně Židé. Vždyt on nevytáhne paty, jen lže.
  • V Izraeli byli, ale nelíbilo se jim tam, je tam nebezpečno, v Karlových Varech je bezpečno a to je hlavní důvod.

    A mafiány a vory v zakoně nechtěl pro změnu Izrael a udělal na ně zátah na jedné lodi, postupoval proti nim tak, až odjeli do celé EU. Jeden takový vor v zakoně o tom hovoří na you tube - 4 díly - Vor v zakoně. - dokument.
  • Hned na počátku v Americe genocidou zlikvidovali 98 milionů Indiánů a zabrali jejich území a pak se jelo na těchto základech dál - Vietnam, Korea, Chlile, Panama, Blízký východ - Libanon, Lybie, Egypt, Tunis, Irák, Sýrie, Jugoslávie, Ukrajina ....

    Fašisto tečko - lžeš .
  • Už ho máme v hledáčku, tečku - NOTA atd. co tu mění pořád nicky a balamutí všechny , že je z Plzně cigán Pišta Žiga, ale je to nácek z Českého Brodu.
  • To by ti šlo,Bruno.A co takhle a+b,to celé na druhou?Dokázal bys tomu taky dát po tlamě?
  • Kéž bychom se stali ochabující rozvojovou zemí na úrovni USA!Pak bychom vystrnadili osobu pod krytím "o co tady jde" do jedné z velmocí.Ať si tam pošušňá.
  • Ano,smrď komunistům a tuto zásadu neopouštět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší