Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman může beztrestně urážet, ale my jeho také! A to, že je kořala a prolhanec není urážka, to vědí všichni.
    • S podobnými výkřiky vraždili kdysi "rozhořčení čeští občané" Němce v Sudetech.
      Když mohli, tak my můžeme taky!
  • S urážkami se setkáváme denně, soused na chodbě vás uráží tím, že jednou za týden neuklidí, na úřadech z obyčejného člověka dělají blbce, ve vlaku vás uráží průvodčí, a tak bych mohl pokračovat do nekonečna, a z poslanecké sněmovny nás uráží Kalousek nesmyslnými řečmi a mladý (dnes už veterán) Benda, ten nás obyčejné lidi uráží citací, že jeho 280 tisíc měsíčně nestačí pro jeho rodinu, tak pro by nemohl urážet i náš prezident?, a nebo je to na něm vidět? ale i tak přeji krásný den, máme tu - 3 st. C.
    • Já se s urážkami nesetkávám. Se sousedy se bavíme skvěle a často se i zasmějeme, na úřadech mi vycházejí vstříc, ve vlaku se setkávám s příjemnými průvodčími. Asi žijeme každý v jiné republice. Zkuste jiný přístup ke svému okolí, třeba to pomůže. *14*
  • Odkud vane vítr?

    https://www.youtube.com/watch?v=W1dnEyRUrvo
  • je mi už docela líto :) snaží se tedy fest, ale hnědý může být i dole !!! *1* *1*
  • Může Jeho Veličenstvo Zeman beztrestně urážet? ... a může kdekdo beztrestně urážet Miloše Zemana?
  • Může Jeho Veličenstvo Zeman beztrestně urážet?

    Nemůže !!!

    Jenže Zeman je nevychovaný, arogantní, vulgární stařík...

    Naposledy veřejně a v přímém přenosu urazil jednoho novináře, při brífinku po jeho zvolení, když se vysmál tomu, jaký má hlas...
  • Tak toto taky chtěla Pražská kavárna a studenti dostat na Hrad.

    https://www.youtube.com/watch?v=RgkDKwp9EdI
  • Svoboda projevu (též svoboda slova) je svoboda vyjadřovat se bez cenzury a bez omezení. Synonymní termín svoboda vyjadřování bývá někdy používán pro indikaci, že nejde jen o svobodu projevu, ale také o svobodu informace a myšlenky přijímat, vyhledávat a rozšiřovat jakýmkoli způsobem, bez ohledu na použité prostředky. Tak nechápu co tady neustále někdo řeší.
  • Vyhrál jenom proto, že lidé nechtěli Drahoše.

    Uvidíme, jak dlouho vydrží a kdy tedy bude další volba prezidenta, která snad už konečně nebude o tom, vybrat ze dvou katastrof tu menší...
    • Nebojte už se dočkáme!!!!!
      Znáte to - na každou svini se vaří voda a ta zemanova už je hodně horká. M.j. - vojáci už leští lafetu ceremoniálního děla.
      A milouši, ty jedno ........ - jedéééém.
  • Článek na jedničku s hvězdičkou. Já bych napsal, že to nebude pětiletka, ale řekl bych tak dvouletka a předčasné volby.
    • a z těch dvou let, tak 15 měsíců v umělém spánku..........
    • i kdyby to bylo jen na rok i tak to stalo za to volit MZ *3*
      • ...vám rozhodně, komančové!
      • Jo, to tedy stačilo............
    • Eisenhauera nosili 4 roky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit