Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seznam konfidentů StB:
    Protokol registrace svazků agenturního a kontrarozvědného rozpracování:
    Zaveden dne 22. 11.1983. Registrující útvar: Statisticko evidenční odbor FMV.
    Registrační číslo: 27296. Krycí jméno: MAN
    Příjmení (název): Zeman Jméno: Miloš Datum narození: 28. 09. 1944.
    Svazek zničen 5. 12. 1989

    http://www.abscr.cz/cs/vyhledavani-archivni-pomucky
    • kde máš Base?
  • Ježíš maria,ten Jegl ještě otravuje,řekněte mu,že už je po volbách. *3*
  • arnan
    To by musela být vůle vlády, poslanců parlamentu a senátorů a rovněž i Ústavního soudu, připomenout prezidentovi, že dle Ústavy ČR nejsme prezidentským systémem, jak se asi Zeman domnívá, ale stále ještě parlamentní demokracií a vůbec nic na tom nezměnila přímá volba prezidenta.
    Všechny tito instituce by mu měli sdělit, že nějaký tvůrčí výklad Ústavy ČR není přípustný a pokud to nebude respektovat, je zde možnost z Ústavy takového prezidenta odvolat.
    Jistě jako je vidět, je to politicky neprůchodné, neboť chování prezidenta mnohým stranám a hnutím vyhovuje, respektive stojí za ním, a ti ostatní nemají politickou sílu prezidenta k dodržování Ústavy donutit.
    Toho je si Zeman vědom a proto bude ve svém druhém období ještě více samolibý a Ústavu bude i nadále používat jako trhací kalendář!
  • https://www.youtube.com/watch?v=CJ81xkUnfUY
  • Podle mě je Zeman sprosté howado. A taky tak by se mu mělo po urážkách odpovídat. Na ožralý, hrubý pytel hrubá záplata! Omluvit se, sprosťák , neumí, tak jaképak ohledy, stejně se na Hrad jen prolhal.
  • Prezident by měl býti reprezentantem všech občanů, tedy i těch slušných včetně dětí.. Mrkněte na výsledky voleb našich občanů ze zahraničí, kteří se nepatlají jednotlivostech.. nýbrž užívají většího nadhledu.. Jednoznačně volba někoho jiného... Neměl bych se v zahraničí stydět říci odkud přijíždím.. Je to tragédie mít takového člověka za vzor. Visí v každé třídě ve škole. Když by se žáček zeptal na kladné, vhodné příkladu vlastnosti.. aby mohl žáček k němu vzhlížet.. to by se pan učitel zapotil.. Národ se mohl v první volbě před pěti lety seknout, ale podruhé je to neodpustitelné.. Je to prognostik a dobře ví jak na vás... Kope za sebe, ne za vás.. Stěhovat se kvůli vám nikam nebudu, ale chlubit se v cizině odkud přijíždím rozhodně nebudu. Omlouvám se těm kterých se to netýká a chtějí na hradě slušného člověka a nezneužívajícího své inteligence..
    • V cizině mají větší nadhled? Proč myslíte?
    • Já se již v cizině nechlubím od roku 1989,že přijíždím ze země sametového podvodu.A to ze dvou důvodu,že na to demokraticky nemám jako v roce 1969,kdy jsem v Itálii měl českou vlajku,kterou nikdo neznal,ale každý tam znal Rakousko-Uhersko.Bohužel teď je to samé,ale,když řeknu,že jsem z Československa tak každý hned pivo,cukrovary,škorpiony,Zetory,Tatry apod.Je a to teprve až napíšem ,že tady není dětský ombudsman,každé druhé manželství je rozvedené atd.Inženýři ,technici,že neexistují,ale máme nejvíc na hlavu politologů a různých zbytečných žvanilů.A spravedlnost žádná v ničem.
      • vanhorne
        " v roce 1969,kdy jsem v Itálii"
        Padriciano, Trieste, Latina?
  • Zemanovi se podařilo funkci prezidenta zcela zdiskreditovat. Při vyslovení jeho jména se mi vybaví lhář a opilec, nikoli prezident. Bohužel i mládeži.
    • Wolfcastle
      pravda, ale porat jsme ta zeme s puncem protiislamskym privadrovalcum a za to to stoji!
  • Pane Jégle, to je velice výstižný článek. Naprostý souhlas.

    Jde ale o něco jiného. Toho sprostého sebestředného hulváta, který pohrdá zákony, slušným chováním, morálkou, ctí, toho si občané této země zvolili jako svého představitele, svůj symbol vůči zahraničí. Jak nás může svět brát vážně, když máme takový "symbol"? Nebo byli lidé úmyslně zmanipulováni k takové "volbě", aby se tím znevěrohodnila Česká republika, aby se stala klínem do jednotné EU, budoucích USE?
    • Vy máte totiž symbol jaký vám patří a prezident Zeman si to užívá. Jestli jste si toho ještě nevšimnul tak se koukněte na vaše seriály v televizi. Tam je to jeden seriozní přemoudřelý český brouk pytlík vedle druhého. Mám na mysli takové ty s chraplavým hlasem a strništěm na tváři a s výrazem Paula Diraca tvůrce kvantové mechaniky. Nedivte se, že si z vás prezident Zeman dělá srandu dobře vám tak, vy stejně špatně dopadnete. A až to ze zdravotních důvodů nepůjde dál, tak utřete hubu znova, protože nasadíme do voleb na prezidenta Adrianu Krnáčovou a tu žádný z vás brouků pytlíků ve volbách neporazí. *5* *5* *5*
      • Zkrátka-Krnda sem, Krnda tam. Ale vážně.
        Chtěl bych slyšet pana novináře jen tak u piva, jaký má vybraný slovník, jak se chová, když nám zde moralizuje a hodnotí zdravotní stav Zemana a bůhví co ještě "naloží" prezidentovi.
        To jsou furt omílané mantry-Zeman to, Zeman ono? Není to pod úroveň špičkového novináře, jakým se cítí býti?

        Jinak poslední zpráva: Do Evropy připlula padesátka džihádistů, varuje Interpol. A teď se ukaž Blamáž! I Štětina asi bude muset změnit rétoriku. Sranda přestává!
        • Mohli by jsme je nasměrovat do Prahy, aby lumpenkavárníkům trochu zvedli mandle. Zaslechl jsem, že se lumpenkavárníci zrovna nevyjadřovali lichotivě o proroku Mohamedovi.
          • Oni si tu Prahu najdou sami. Kde se odehrál veškerý terror za posledních 5 let, no přeci ve velkých městech vy tupci - vítači a sluníčkáři. https://www.youtube.com/watch?v=WNzMNkrbryo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit