Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horamile už toho nech. Čím dál více ukazuješ svoji demagogii. V žádném případě nesrovnávám rok 89, to děláš ty.A nemáš pravdu ani v tom, že (píšeš, že pokud pamatuješ..)příspěvky platil i ten kdo nebyl v ROH. Představ si , že neplatil. A že občanů. kteří nebyli v ROH bylo dost. Takže tys je platil, protože si u nich byl. a kdoví zda jsi neplatil i příspěvky matičce straně, jak jsme říkali my bezpartijní, kteří neplatili a nemuseli tudíž nic.Jistě jsi také "vymoženosti" ROH (levné organizované dovolené a pobyty v rekr.zařízeních ROH , bonboniery, kolekce atd.využíval.Takže si se dobře vezl.Já ne,pracovala jsem jako každý a nepotřebovala jsem brebendy k uplácení občanů. Dluhy jsem nedělalal a nedělám ale odmítám platit dluhy všech těchto vlád tzv.reformami.protože jsem je neudělala.
    • pravda, příspěvky ROH jsem platil. Až do roku 1991. kdy jsem se nechal zaměstnat u soukromé firmy a tam už žádné odbory nebyly. Za studia na vysoké jsem byl 2x vyšetřován státní policií, v roce 1987 obviněn, že chci emigrovat mimo republiku / byť to pravda nebyla /. Takže s režimem jsem si užil své a členem ani kndidátem KSČ jsem nikdy nebyl. Že jsi ale neudělala žádné dluhy ??? Tak to promiň, to je pouze Tvůj názor, ale samozřejmě udělala. Jako všichni ostatní, co žili v tomto státě a žili "na dluh ". O deficitních rozpočtech jsi přeci věděla, nikdy nebyly tajné. A šla jsi demonstrovat do ulic, že takové nechceš? Že chceš rozpočty vyrovnané ? Že si chceš připlácet na zdravotní péči ? Na důchodovou reformu ? Na dotované MHD ? Na dálnice zadarmo ? Aha, asi nešla ... Tak ale teď neříkej, že jsi nežila na dluh a žádný dluh neudělala.....
      • Není co dodat. Jenže horamile, tohle socky nechtějí slyšet. S tou demonstrací jste za jedničku. Smekám a mrzí mne, že jste to vyřkl první.
  • kalousku jseš potvora a tou asi i zustaneš
  • Horamile copak v téhle zemi vládnou pravidla vyspělé demokratické společnosti? Jak si mají
    lidé zvolit jiné lidi,když dostanou sice deset volebních lístků, ale na nich jsou stále téměř titíž lidé
    a je to 20 let stále dokola. Zákony velmi špatné, děravé. Karabáč jen na obyčejné lidi, a naši politici
    jsou zřejmě novodobá šlechta.
    • máš-li pocit, že tam jsou stále stejní lidé, proč tedy Ty nevstoupíš do života politického a nekandiduješ místo těch stále stejných. Nebo proč nevytipuješ někoho z práce nebo okolí a nepřesvědčíš ho, že on je ten správný, kdo by to měl dělat?. Nezlob se na mne, ale jen sedět a kritizovat umí opravdu každý...
      • Toto je scestný názor. Ideální si ano, ale scestný. Ti lumpové mezi sebe nikoho nepustí. Ne každý má chuť celý den z politické kultury zvracet. Jinak ta paní m pravdu. Zbývá jedině defenestrace, případně někoho odtřelit. V Americe zatřelili čtyři prezidenty, Gavrilo Princip následníka trůnu. Motivace by byla.
        • taktéž není pravda....máš-li tak dobrý program, založ vlastní stranu a sežeň pro něj podporu. Tohle je princip demokracie a od dob Řecka a Říma zatím nikdo jiný lepší nenašel. Ten Tvůj spíš připomíná Chilskou chuntu, kde Pinochet byl sice hospodářsky velice úspěšný / ostatně podobně jako Hitler /, ale to pravé ořechové to taky asi není... Destrukce, věšení na kandelábry, defenestrace a popravy nejsou věci, které by byly schopné řešit problémy dlouhodobě...
          • Nikoliv. Ti gauneři se něčeho musí bát. Nyní se ničeho nebojí, protože si myslí, že jsou neodstřelitelní. Paní Eva má hodně pravdy, bohužel stojí na nesprávném místě. Je úděsné, že nás Těch pár lidí zde v diskuzi, jež mají pravicové smýšlení si mezi sebou nerozumějí a ještě se nevybíravě napadají. Z toho pak těží levicoví bordeláři.
  • .. mám z toho všeho velmi velmi špatný dojem. Včerejší vystoupení pana prezidenta i pana předsedy vlády mi dost věrně připoměly projevy tehdejších mocných oněch listopadových dní roku 89´ kdy jsme ještě ve velké většině věřili že kráčíme k lepšímu zřízení naší vlasti. Ano mám namysli pány Štěpána, Jakeše, Husáka.. vyhrožovali a manipulovali stejně jako tomu bylo včera v projevech dnešních mocných. Bohužel, jednak dnešní mladí už to nepamatují a tak nemají co srovnávat a ti co pamatují asi radši zapoměli. Jde z toho až mrazení, pánové z odborů podle mého názoru nemají šanci proti po dvacet let propracovávaným mediálním polopravdám, lžím, záměrným překrucováním, úskokům a všemu tomu "umění" manipulovat média a veřejné mínění. Proti "profíkům" kteří jsou za těch dvacet let v politice skvěle vybavení v oboru jak se vykroutit a vylhat téměř ze všeho nemají odboráři vůbec šanci, je to jako boj s větrnými mlýny. Nepochybuju že rozhodně nejsou bez chyby ale celý život mám v povaze se přiklánět na stranu která je v nevýhodě, na stranu slabšího, popřípadě na stranu menšího zla. A to v této chvíli, i přez všechny chyby a nedokonalosti jsou to ti kteří protestují proti opravdu NESPRAVEDLIVÝM ASOCIÁLNÍM REFORMÁM této Nečasovy vlády. Jsem přesvědčen že by minulé volby NIKDY nemohli vyhrát a sestavit tuhle prapodivnou vládu která jde proti vlastním občanům, pokud by ovšem lidem řekli pravdu o tom co plánují pokud volby vyhrají. A jsme opět na začátku, to co vzniklo na podvodu a na lži nikdy nic dobrého v konečném důsledku nepřinese.. posledních 21 let to dokazuje.
    • Gagarine, předlož každý rok návrh vyrovnaného státní rozpočtu se započtenou 15% splátkou dluhu a úroku z nich a máš křeslo premiéra do smrti rezervované. Řvát a žít na dluh až do úrovně Ruska 1998, Argentina 2001 a nyní za chvíli Řecka umí každý blbec. My se k nim přiřadíme a je jedno kdo za to může. Držím vám palce při sestavení rozpočtu.
      • Ty vole ty nejenom, že neumíš psát, ale ty neumíš ani číst. Hezky se odkopáváš. Hlavně že tu pasuješ lidi na počet ukončených tříd základní školy. Ty .... Gagarine svolodžská *1* *1* *1* . Teda dlouho jsem se tu tak nepobavil.
      • Pravicový "mysliteli", Garin není totéž co Gagarin. To si můžeš při trošce inteligence vygooglit zde na netu (což jako pravičák bys měl umět neboť se tím často pravice ráda ohání že má "vzdělané" voličstvo:-)). A k tomu dluhu jak říkáš - je též všeobecně známo že tento dluh vznikl za posledních 21let, tedy a především i za vlády polistopadových pravicivých vlád. Kdo například vyvedl miliony z důchodového fondu? Že by neviditelná ruka trhu *1* *1* *1*
        • *1* *1*
        • Garine velice se omlouvám se za přehlédnutí. Chce to jen být informován. Jsme v Evropské unii. Zatím do ní více peněz vkládáme, než inkasujeme. A to díky neschopnosti našich vůdců. Z důchodového fondu byly vyvedeny peníze jen proto, aby se nezvýšil dluh státního rozpočtu, protože jsme se zavázali něco do unie přispívat. Blbé, ale je to tak. Ano, když volby vyhrál soudruh Paroubek, byl dluh SR cca 240 miliard korun. Když odcházel byl dluh 1,1 biliónu korun. A to při hospodářské konjunktuře. Takže nenasazujte psí hlavu pravici. Že by Nečas měl udělat něco jinak, o tom nepochybuji. K vyjádření nesouhlas stačí odpolední demonstrace. Ne stávka. To je pak perpetum mobile.
    • pokud se nepletu - největší volební překvapení byla TOP 09, a jestli se nepletu - jejich hlavní volební argument byla složenka každému občanu České republiky na 115.000,- Kč splátku dluhu. A bylo snad jasné, že to nepůjde z ničí jiné kapsy, než z kapes našich. Myslíš tedy, že to co se nyní děje je skutečně tak v rozporu s volebním programem ??
  • Štourale Ty jsi asi tak blbý,jako svého času Tvůj předchůdce Lenin.Ten také mluvil o žvanírně. Tvoje příspěvky jsou jenom bolševické žvásty.Jdi znovu do školy a pozorně poslouchej dějepis a potom teprve se zůčastni diskuze.
    • Vladimíre Iljiči, nevíš co "mluvíš". Protože to nevíš, odpouštím Ti.
  • Kdysi státní majetek už lumpové,kteří zde v posledních jednadvaceti létech vládli,rozprodali a rozkradli.S měnovým zlatem naložili stejně.Nyní chtějí pravičáci prodávat zemědělskou půdu cizincům.Pak na tom budeme stejně jako Řecko.Kalousek by už dávno,za oblbování národa,zasloužil hubu trhnout.Nic jiného,ta politická banda,která zde jednadvacet roků vládne neumí,než lidem lhát,krást a dělat státu dluhy.
    • Prosím konkrétně nezaujatě a po pravdě je jmenovitě i s příslušností hnízdu vyjmenovat. Děkuji.
      • A proč nejmenuješ konkrétně ty, když si jsi tak jistý tím kdo zadlužuje tuto zemi. Hovádko.
        • Inteligente o seznam jsem nežádal Tebe. Tak si odpusť své pindy.
          • To tu všichni samozřejmě víme, že jsi nežádal o seznam mne. Ale žádal jsem ho od tebe já. Takže sem s ním.
        • Já si nezačal inteligente.
  • Horamile a štourale. Vkládáte mi do úst něco co tam není.Demagogicky tak jako tato vláda a všechny za posledních 20 let (rozhodně odbory tento stát nezadlužily a jen ČSSD jak tvrdíte) naší zem ožebračily. Víte to dobře ale odvádíte pozornost hloupě na něco jiného.Jaksi Vám ani nedošlo, že jsme tam kde jsme byli za komoušů, kdy vládla jedna síla,a to je zákaz opět všeho, včetně práva na stávku, projev vlastního názoru se strachem občana aby hned nebyl osočován, že ma názory levicové (ani nevíte co to je) a vyzývání k pozvednutí rudého praporu,má-li občan vlastní rozum a vidí kam tato země zadlužená dospěla a kam to naše vlády (všechny) dotáhli. Nevím, co jste dělali za komančů vy, že dnes takto hloupě argumentujete. Já i moje rodina jsme udělaly za komančů dost pro to aby šli do háje. Dnes tu však máte další totalitu, která jen nařizuje, zakazuje, ožebračuje aniž sdělí, kde a u koho všechny ty rozkradené biliony jsou aniž byl kdy někdo potrestán.Nebyla jsem nikdy v odborech (máte zřejmě na mysli za minulého režimu ROH) ani v žádné straně (nevím jak vy ale váš příspěvek nasvědčuje, že ano).V této zemi však není žádná demokracie, vymahatelnost práva ale vládnou jen peníze. A to je zřejmě Váš připad.Věci veřejné,názory většiny občanů vás nezajímají, jen váš vlastní dvoreček, který si demagogicky hájíte.A dluh, který země má, rozhodně neprožrali občané ani jej neudělali,udělali jej politici, kteří této zemi střídavě vládnou 20 let ruku v ruce s různými lobisty a rádobypodnikateli,pro které politici prostředí vytvořili vč. děr v zákonech..
    • Paní Evo, jsem asi o něco víc starší jak Vy. Pokud jste nebyla členem žádné "firmy" před rokem 1989 pak si Vás vážím, protože to jsme byli asi dva. Bohužel máte hodně pravdu, ale taky si dost odporujete. Souhlasím s Vámi, že u koryt jsou gauneři. Proč je volíte? Stávka nikdy nic nevyřeší. je to a bude opět jen prodělek, protože dojde ke snížení výroby a do rozpočtu se přes daně dostane méně peněz. Bude tedy relativně méně pro různobarevné spoluobčany, podpory v nezaměstnanosti a podobně. Protože jsou to principální výdaje státu ten, aby dostál svým povinnostem si na ně opět půjčí. Tím se dluh a úroky jen zvětší. Ano dá se to zákonem omezit. Jenže začnou zase řvát socky, budou stávkovat a jsme na kolotoči. Perpetum mobile je tu. Český vynález. Pak jsme v Řecku. Hezká zěmé, moře, ale žít bych tam nechtěl.
    • Tak teď nevím, co si mám myslet. Píšeš, že komunisty pamatuješ, že jsi nebyla ani členkou ROH. / jESTLI MNE PAMĚŤ NEŠÁLÍ, PŘÍSPĚVKY MUSEL PLATIT KAŽDÝ, AŤ BYL NEBO NEBYL ČLENEM /. To ale není podstatné. Srovnávat dobu pře rokem 1989 s dobou současnou a psát, že je to to samé je trošku silná káva. Asi jsi zapomněla, že ve volbách kandidovali jen dvě strany / formálně, prakticky pouze jedna/, voleb se účastnilo asi 98 procent obyvatelstva / protože museli / a výsledná strana / KSČ/ NEMĚLA NIKDY POD 99 PROCENT ! Opravdu máš pocit, že je to teď to samé ??? A dluhu tohoto státu není pochyb. O tom, že ho způsobily pravicové i levicové vlády posledních 20 let také ne. Není ani pochyb o tom, kdo ho zaplatí - jedině občané, nikdo jiný na to totiž nemá. A čím dříve se začne splácet, tím lépe pro nás samotné i generace následující. O tom, ale o čem je tahle diskuze je, zda-li se tyto věci dají řešit v parlamentu, v expertních komisích, u soudů, na vládě nebo na blokádách ulic, destrukcí dopravy nebo vyhrožováním občanských nepokojů ?? Co se tím asi tak docílí, co myslíte ?
  • Kdo tady tvrdí že na dluh se donekonečna nedá žít,prosím Vás jděte to říci vládnoucím garnitůram a všem těm kdo tento dluh zapříčinily.Ať levá nebo pravá každá ze stran která vládla má svůj podíl.
    Občan či podnikatel jen sype do bezedného pytle a dluh stále narůstá.Pořád se kalkuluje kolik reformy ušetří miliard a ono ejhle stále nic ba ještě chybí více.Poslanci chtějí brát lidem výhody,ale sami je požívají,kážou vodu,ale pijí víno.Ten kdo tvrdí že navrhované reformy jsou přínosem pro tento stát je asi naivní nebo mu tato situace vyhovuje a proto křičí a je proti stávce.Vyjádřit nespokojenost je normální věc v každém státě na světě a ten kdo se snaží tuto možnost či právo snesnadňovat se chová totalitně a uzurpátorsky.Zvykli jsme se strašit Řeckem,Španělskem a pod,Vlády celých dvacet let tuto zemi zplundrovaly a nyni budou kecat o hospodárnosti?Ryba smrdí vždy od hlavy,když šetřit prosím ale všichni! *11*
    • Ano od hlavy a pr.d..le ČSSD. Viz jiné mé přípěvky.
  • Pověsit Klause,Kalouska,Nečase je na čase.Jako v Maďarsku.A bude to nějaký čas šlapat.Nový poslanci budou mít strach hospodařit jako tihle zloději.Takže ve čtvrtek.
    • Proč čekat na čas do čtvrtka? Proč je nedefenstrovat hned. Ne jen vládu, ale všechnu tu veřejnou holotu.
  • Ahoj Zuzano. Na školu jsem se nedostal na medinu, protože tátu poslali komančové makat do dolů, jelikož odmítl odvolat 2000 slov. / protest proti vstupu spojeneckých armád v roce 1968 -pro ty dříve narozené. / Vystudoval jsem tudíž jadernou fyziku / to mi bylo dovoleno / a dneska se živím jako servisní technik. Jasně, že za svoji práci beru asi tak čtvrtinový plat, než bych bral v Německu nebo v jiných vyspělých státech západní Evropy. Ale neviním z toho současné postkomunistické vlády, ale 40 let totality, která tady vládla a vrátila hospodářství o 80 let dozadu. A věř mi, že jediné, co tady může pomoci je opravdu principy demokracie, zvolení si správných lidí do řízení státu. A blokády ulic, kolapsy dopravy a podobné věci nemají skutečně ani právní podklad, ani hlavně naprosto žádný pozitivní efekt, Jsou totiž veskrze destruktivní a nic nepřinášející. Když jsou ti odborářští bossové tak chytří, proč neveznmou svůj program a nejdou s ním kandidovat do voleb, neprosadí ho a nerealizují ? Proč se zmůžou místo toho jen na organizaci destrukce ? Tohle jsou podle Tebe pravidla vyspělé demokratické společnosti?
    • Konečně zase jedna osoba co používá svůj mozek a nikoliv pr..l těch ku..r..ev z ČSSD. Ty pozavírat za způsobené dluhy. Dřív pro takové byla šatlava pro dlužníky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit