Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to jen směšný. Dělaj přesně to co jim tak vadilo na komunistech pojmenujou budovu po papalášovi a vlezdoprdelkové se můžou přetrhnout ve snaze z jeho divadelních slátanin udělat dílo génia.
    Dřív se smálo že komunisté dostávaj moře řádů a medailí a dneska pro změnu papaláši dostávaj čestné doktoráty. Takže co se změnilo ? nic.
    Havel je zločinec a ožrala. Na rozdíl od mnoha naivků v roce 89 věděl co bude následovat.
    Nazvat bombardování Srbska slovem humanitární je opravdu prasárna prvního stupně.
    • ... jsi pokaždé stejně k smíchu :))))
      • Pořád je na tom lépe než ty. Ty nejsi k ničemu *1* *1* *1*
        • ... přání otcem myšlenky občánka, který se nesrazil s intelektem :))))
          • Zato díky tobě jsem zažil pořádnou srážku s blbem *1* *1* *1*
            • ... blb tvého primitivního kalibru si maluje blbce všude, jsi naprosto neškodný chudák :))))
      • Ty také.
        • ... smích léčí, kvalitní dvojnásob :))))
  • Pane Fenič,každé ZLO plodí další ZLO,ale to vám určitě nemusím říkat,že ano.Násilně jste to přejmenovali a výsledek se dostavil.Je to VAŠE VINA,nikoho jiného.
  • Já žádné havlovo letiště neznám. Já znám letiště Ruzyně.
    • já taky
  • A kdo to vlastně byl p. Havel, po kterém je to naše letiště pojmenováno ?????
  • Doufám,žeFenič,Pehe,Halík,Kocáb a další pravdyláskysti se budou také prosazovat o to,aby postel u spisovatelky Obermanové kam Havel před smrtí chodil Dášence zahýbat ,se jmenovala Havlovo letiště.
    • Soudruhu, když nechceš Havla, tak holt budeš muset jezdit vlakem. Z Wilsonova nádraží *1*
      • Nějak mi nejde do hlavy proč každýho kdo s něčím v dnešní době nesouhlasí tady hned označují za komunistu. . . . když napíšu, že si myslím že přejmenováníé toho letiště byla hovadina, jsem kvůli tomu komunista? jakou to má souvislost? jednen z nás dvou je blbec, ale mám ten pocit že já to nejsem. . .
        • Z "tečky" si nic nedělejte. On je státem uznaný blb. Dívá se jenom na Novu a Primu a z toho se mu mozek změnil na průjem. Jak by se potom dalo vysvětlit to že vidí všechno rudě. To je člověk absolutně bez názoru. Chová se přesně jako ty jeho nenávidění komunisté v padesátých letech a kdyby mohl, tak by taky posílal lidi do lágrů a na šibenici. Ještě že ho v žádné straně nechtějí, protože on je vážně blbej až na půdu.
          • Suverénně seš tady největší ........
  • A to mu ještě nenapsali všichni jinak by do konce života nečetl nic jiného .
  • Někdo se nesmíří s tím, někdo zase s oním. Ale nechápu, proč to, že se nesmířím s divným názvem letiště, F.F. popisuje skoro jako nějakou moji charakterovou vadu... *7*
  • Neříkalo se v naší zemi v Havlových dobách mimo jiných hloupých řečí a slibů ...., že kult osobnosti, kdy se po nějakém politikovi tady pojmenovávalo v určitém období za komančů kdejaká škola, ulice, továrna i JZD a kdejaký pomočený pomník od lidí a psů, že tyto doby musí zůstat minulostí ? To není úcta, to je vlezdoprdelství a kdyby tu přišel zítra IVan Ivaniškin Ivanov či dokonce nějaký ten "Adolf", tak se určitě okamžitě po něm něco taky lokajsky pojmenuje,.Nevěřím, že by Havel o tohle zrovna stál. Vždyť tím dáváme světu signál, že jsme fakt lokajští šašci do dalšího převratu, kdy se zase z "vděčnosti a úcty" bude vše přejmenovávat, jak u hloupých na dvorku... Kdo tohle zažil u komančů, tak to musí brát opět jako dobovou šaškárnu. ti se taky uměli vyřádit..kultrurní dům Klementa Gottwalda a fotbalové družstvo družba sovětských ponýrů a Kubánského přátelství..náměstí Antonína Zápotockého, nádraží Julia Fučíka a pod perly..
    • ... článek byl napsán, aby nasral primitivy, také ses čapnut, nepiš tolik, je to k ho*nu :))))
  • Vážení zde píšící neználci !Uvědonte si, že světový filozof, o němž se ovšem studenti filozofie neučí, světový dramatik, jehož díla nikde neuvádí, světový spisovatel, jehož nikdo nevydává, a učiníli v dobré vůli tak, se musí smířit s tím, že ty slátaniny bude prodávat ve výprodejích za korunu-a mám s tím osobní zkušenost-a prezident, který byl pro druhé funkční období zvolen jen proto, že nechal zavřít opozičního poslance je přece dosti velká rarita.Tak proč mu upíráte jistý způsob zvěčnění! Já bych dokonce řekl, že jde o určitý typ Cimrmana!Že vy závidíte!
  • Pro většinu národa to bude vždycky Ruzyně. Nakonec , jak si někdo může dovolit pojmenovat to, co nevytvořil, spíše to ničí. To už je spíš na postih.......
    • Souhlasím s tímto názorem.Fenič svým návrhem možná chtěl ocenit Havlovy zásluhy,když
      schvaloval vojenský útok (bombardování) v části bývalé Jugoslavie,nebo amnestii,kdy byli
      propuštěni vrazi na svobodu a za krátký čas za podobné zločiny byli opět pozavírani.Proto
      v hlavách národa to bude stále Ruzyně!!
      • Dědku, plácáš nesmysly. Pokud šlo bombardování zbytku Jugoslávie, Havel pouze vyjádřil svůj osobní názor, ovlivnit to nijak nemohl. A bylo to správné rozhodnutí. A co se týče amnestie, tu bylo možné udělit pouze plošně. A za komunismu byli politicky nekonformní lidé běžně zavíráni za fingované kriminální činy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit