Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dřív nám cpali Lenina, dnes nám cpou havla. A paradoxně titiž lidé, jen místo rudých hvězd mají modré ptáky.
    Když už jde o letiště, daleko vhodnější bylo pojmenování třeba po některém z letců bojujících za 2. světové války ať už v Anglii, nebo v SSSR. Ale tato jména feničovi asi nic neříkají a proto je správné, že mu chodí nenávistné maily. Jen houšť!
    • ... Fenič tě strčí kdykoli do kapsy, vyber si jednodušší subjekt, třeba Karlíka odtud :))))
      • Nejsi povoláním dohazovač ? *1* *1*
        • ... tobě to budu psát :))))
  • Havlovou ulicí, kolem Havlova divadla do Havlova tunelu a Havlovou třídou na Havlovo letiště.
    Mám strach zvednout víko od hajzlíku. *1*
    • Ty seš ten, co má v hlavě nit, že?
      • Ten tam nemá ani nit!
  • Možná by se Petřín mohl přejmenovat na Klausberg. Nebo Kikinaberg. *1*
  • Už ani slovo o tom podvodníkovi!!!!
    • Nikdo tady žádného bolševika nevzpomíná...
  • Vymaštěnej havlistickej poprd Fena z Feničova. Filmy už nic moc, prachy docházej, tak jak se sakra udělat větším? No přes Havla! Dodneška mně nebere, jak se může něco přejmenovat na zálkadě nějakejch padesáti tisíc podškrabů, když nejmíň půlku z toho podepsal sám Fenda. Já vosobně bych byl pro to, aby se letiště pojmenovalo podle Bobíka, Evropská by mohla bejt Pinďova, Kulaťák dole by moh bejt Fifinčin vokruh, Metro by mohlo bejt Třeskoprsky station a taxikáři by si mohli říkat Myšpulínův pšouk. A měl bych pro to podpisů víc než Ferofena. A pravejch
  • Vážení pisatelé, navrhuji přejmenovat ten podivný státní útvar ještě s podivnější t.zv. vládou, zvaný "Česko" na "Havlov". Stejně se po něm již jmenuje tolik ulic, parků, náměstí, že by zblednul závistí jak Masaryk tak Gotwald. A Pražákům bych navrhnul aby prosadili i změnu názvu Václavského náměstí a říkalo by se místo Václavák tak Havlovák !
    • Václav jako Václav
  • ti umelci, to je jedna banda co spolu spi v maringotce a dluzej si i po smrti.
    • ... s tebou by nikdo nespal :))))
      • ne"""er se tady lotře!!
        • ... budu, chudáčku z mozkem v análu :))))
  • Tož vzhledem ku temu, že to chléb náš vezdejší stejně nezlevní, ať si to letiště sudruzi pojmenují po kom chtějí, ba? V mojim věku sa určitě dožiju ešče nějaké také podobné békoviny. *1*
    • ... kdy už vymyslíš něco sám?
  • Líbilo by se mi např.divadlo Václava Havla,muzeum..,ulice..,nábřeží..,ale nad letištěm,které je světoznámé Ruzyně,při vší úctě k Vaškovi...nevím.,no.Ale stejně na mém pocitu ani názoru nikomu nezáleží.
    • bylo by prima, kdyby se po Havlovi jmenovalo to, co on ze svých peněz pro společnost zbudoval či zbudovat nechal,, och to by bylo prima, ale to nehrozí
    • ... alespoň se už nebude plést s basou :))))
      • nepšoukej blbe!
        • ... wow, mám z tebe stále leší pocit :))))
          • ... samo "lepší" :))))
          • nemáš vtip troubo!
            • ... ano, pro tebe pochopitelný fakt ne :))))
  • ja dobře pamatuji dobu kdy se všechno pojmenovávalo po Gotwaldovi.Lidé byly proti stejně jako dnes proti havlovy
    • ele dnes by se mělo o takových věcech rozhodovat v referendu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit