Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NAPROSTÝ souhlas ! Honza
  • Přesně tak. Asijští, afričtí muslimové jsou cizinci, naplaveniny, kt. nemají v EU co dělat a t do jednoho.
  • Možná by si někdo už měl uvědomit, že používáme, občas nepochopitelně, měřítka pseudohumánní společnosti jedenadvacátého století na zhodnocení světa, který mentálně ustrnul ve století sedmém...
  • Ještě jinak, ten nadpis článku je sám o sobě pitomost. Tečka. *16*
  • dokud to nemám za dveřma je mě to fuk
  • Napíšu to stručně. Ondráček je sračkomet. *15* *15*
  • Tak si utřeme slzičku, hodíme na zeď Je suis a jedeme dál.
    Vivat multikulti !
  • Tak jsme se včera konečně dověděli, že Babiš je nevinný jako prasse, nic neukradl, jen to odclonil na dcery, které rády jezdí na koníčky. Jsme fakt v Česku. Ještě že na Hradě sedí střízlivý, nemstivý a pravdomluvný mládenec, těšící se pevnému zdraví.
    • Každý je nahraditelný i Babiš když na to přijde. Jenom si říkám, když už to jeho hnízdo napsal na děti, proč potom po pěti letech si to hnízdečko přepsal na sebe. Kdyby ho nechal dětem tak by měl pokoj a nic by nemusel řešit. Kladu si otázku, je tak vážně nenažraný, že ani dětem nenechal nějakou kulhavou herku s maštalí? Přitom říká děti jsou to nejcennější co máme. Přestal jsem mu věřit!!! Babiš je u mne prolhaný a nepřející člověk, který nepomáhá tomuto lidu, spíše naopak. Babiše živí jeho stálý nedostatek majetku, peněz, nepřeje drobet toho lidského štěstí pro obyčejné lidi. Stálo mu za to dostat 50 mil. když má miliardy?
      • No, stavby z dotací musí investor vlastnit a nedotknout se jich např. 5 nebo 10 let. Pak je může převést atd. Nic a nikoho neobhajuji, zákony platí pro všechny, choval se podle mě v souladu s pravidly. On ale zaměstnává lidi, odvádí ohromné prachy z daní...Co takový Kalousek, Zaorálek, Sobotka? Kdy co udělali dobrého, skutečně co by za nimi bylo vidět a platili daně? Nic. Jen žvaní.... za obrovské výhody, které si sami stanoví...podívejte se na Kalouska z doby 89 roku, někde v nějaké pneumatikárně či kde ve vaťáku a ten nám bude něco diktovat? Směšné.... A kolik dotací na své majetky pobral Kárl fon Spacák????? Nevíte někdo???? Taky obrovské majetky vlastnil a podnikal s nimi jako člen vlády !!!!!! Touž TOP, ODS, KDU-ČSL a spol. nevidí, protože jsou případní účastníci koaliční vlády...je to jen šaškárna pro lidi za naše prachy....
    • totiž nebýt jej, tak se nám právě tam vysmívá Petřík Nečas, řízený tou hlupaňou Nagyovou. Všichni by se smáli až by se za bachory popadali, kradli si ze státního a kontrarozvědka v čele s Páleníkem by šetřila i prdnutí na pánském WC ve sněmovně.
      • Takhle se nám směje do očí zloděj Babiš, není to jedno?
  • Blik:

    http://www.novinky.cz/domaci/398642-chovanec-obavam-se-ze-teroristicke-utoky-budou-pribyvat.html
  • Člověk může být smutný jen z věcí o kterých ví - většina lidí stálé podle mě až moc kouká na zprávy pouze na TV jako nova a prima kde jsou zprávy upravené (aby vyvolali co nejvíc emocí jako je upravený dramatický zvuk, pač emoce=větší sledovanost=více peněz z reklam) a pouští se jen něco (což se dá očekávat když třeba nova má amerického majitele :P ) takže to že někde v Turecku nebo Jemenu něco bouchlo a "omylem" to pozabíjelo stovky civilistů nikoho nezajímá protože to přeci nebylo ve zprávách na nově takže to asi nebylo důležité.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit