Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • i za první republiky
  • jo hochu tomu dnešnímu oslavenci děkujeme za mnohé. Zejména že dlouhá léta budeme církvi sypat hromady peněz. Za něco co si drze kdysi nakradla a přivlastnila. Pak o to logicky přišla. A za Vlka si znovu drze přisvojila díky Kalouskovi a Topolánkovi. Co tady mohlo být nových nemocnic a domovů důchodců. Takto živíme tlusté nenasystné bachory těch v sutanách.
  • ... kdysi = za bolševika!
  • Kdysi jsme byli národem ateistů, a celkem slušně jsme se vymanili z vlivu katolické církve. Je politování hodné, že stále ještě velká část lidstva nepochopila, že církve jsou jen mocenské organizace parazitující na lidské hlouposti. Proto je velice pokritecký humbuk kolem církevních hodnostářů, kreří nám káží božskou morálku, ale církev přitom stále více a více bohatne. sem tam utrousí pár drobných na dobročinost ale to je vše.Není nic falešnějšího než náboženská morálka. Je škoda ,že jen málo politiků dokáže jasně natvrdo říci co si skutečně o náboženství a církevních organizacích myslí a v tom je to jejich pokrytectví. Já osobně moc velký rozdíl mezi katolickou církví a islámem nevidím, to jen díky technické revoluci křesťanství a jeho církve začali ztrácet svůj vliv a věřím ,že právě přes islám doufají že budou moci opět neomezeně ovládat lidstvo.
  • Jeden žasne, kde se ve Vás bere ta zloba . . .
  • Boha můžete vidět jen skrze čisté srdce (tj. čisté svědomí) - takže je to jen a jen Váš nedostatek, že jej nevidíte!
  • jeden den je doktor a druhý den Napoleon, ale jinak kapacita ten můj kámoš *3*
  • Doktore,co to meleš za debility?Mám u nás v Kosmonosech v blázinci doktora kamaráda.Určitě by se na tebe rád podíval.
  • Bodejť ne když už má tu svoji uslintanou ožraleckou tlamu vraženou až po ramena v řiti komouš-fašisty putina.
  • Hospodina můžete vidět jen skrze své srdce, milý "frank"! Pokuď je Vaše srdce zatvrzelé, nikdy se s ním nesetkáte!
  • Hospodine, Bože otců našich, v práci i modlitbě dopřej nám pokoje. Požehnej svým dítkám věrným, požehnej vlasti naší drahé, ať šťastna a po věky, slaví Tě, přesvatý!

    Služme Pánu Bohu svou myslí, svou modlitbou, svou prací a svou láskou - jako činil zesnulý bratr ve víře, Jeho Eminence Miloslav Vlk, kardinál a primas pražský.

    Odpočívej v pokoji, bratře v Kristu.

    Amen
  • bohužel družice vidí jen pravoslavného boha, bylo to na sputniku *13* *13* *13*
  • Ano, každý má právo volby, i Zeman. Může se svobodně rozhodnout zda se bude chovat jako noblesní, velkorysá, reprezentativní osobnost, a nebo jako neomalený, ješitný a nabubřelý pivní tlučhuba. Občan a tedy i redaktor má zase právo si o jeho volbě myslet své.
  • vanhorne
    see you later alligator?☺
  • vanhorne
    "Neurazej reznicke psy!"
    Zadneho reznickeho psa jsem neurazil.Jeste jsem nepotkal reznickeho psa, ktery by chlastal a lhal.☺
  • Jaká ztráta?To že je o jednoho pomatence zase méně?Je zajímavé,že zatím žádná družice a ani ISS nevyfotila toho jejich vůdce ke kterému se pomatenci stále modlí.Hezký den všem normálním lidem. *1*
  • vanhorne
    "Občané mu rozumí a on zase občanům."
    Svuj k svemu, vrana k vrane,opilec k opilci.
  • Neurazej reznicke psy!
    Ti totiz nelezou, nejen Putinovi, ale ani cinanum do zadele...
    Pro Zemana je charakter slovo nezname a sproste...
  • vanhorne
    "nemůže podobným argumentům bránit "
    Neco jako parta hradnich okopavacu mrtvol versus Peroutka.
  • https://www.youtube.com/watch?v=Y2WI9XsXu2M

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit