Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V době existence RVHP - tedy za vlády komunistů, se všem občanům žilo nejlépe za celé období existence Českého státu. Rusko - přítel nejvěrnější, který nám přinesl svobodu za cenu milionů svých obětí položených za vítězství nad fašismem. Proto nemůže být nikdy Rusko naším nepřítelem a každá válka proti němu třeba i ta ekonomická, je zločinem.
  • Někdo se tady ptal kdo je tečka, je to Plzeňák který se jmenuje Pišta Žiga což je asi Petr, dříve se v diskuzích hlásil jako Petr je to ale chudák, patří ke 4 proc menšině a nikoho nemá, jen takovou salaš které říká honosně domek, žije jako kůl v plotě bez rodiny a bez přátel.
    • Edo proč my kradete nick ? je v tom nějaký úmysl ? nebudete my zase psát do mailu že mi ho chcete hladit že ? nebo jo,já zas budu jako dělat fóry *14*
    • Hej more lopato mi meme velku rodzinu brrcha fero ma 10 dzecí ty býlá homokláda neber si me do hubi nebo ti natrhnem kulo
    • Brání se jen velmi chabě psaním nesmyslů které jsou úplně mimo mísu.
      • Sledujte dámy a pánové jaké nesmysly tady píše, uděláte si úsudek o jeho inteligenci.
  • neovlivní případný vznik studené války. Když prostě chybí rozum na druhé straně, mohou být sebelepší snahy a myšlenky odsouzeny k nezdaru. Viz zdejší choromyslný ratlík tečka bez ukončeného základního vzdělání. Člověk se může sebevíce snažit s ním rozumně a logicky komunikovat, ovšem ten chudák prostě nechápe že jedna a jedna jsou dvě a stále bude mlít své nesmysly, že jsou to tři nebo čtyři. No a když takoví postižení ubožáci jsou v čele států, no tak se prostě k ničemu rozumnému dobrat nelze. *6*
  • tak,ten zk ur ve ný fašista jaroš je raněný,škoda rány která padne vedle,kdo má viset ten se neutopí
  • Nepřipustíme další studenou válku!
    Příští válka bude teplá!
    • *14* konečně *14* proto v rusku chtějí zakázat gayum řídit auta,udělají z nich teplou pěchotu,už se těším na invazi *14*
  • Ukrajina prý vyhlásí stanné právo a Porošenko se vrací domů - já na jeho místě bych se za těchto okolnosti domů nevracela,... *3* *3*

    jinak, spoléháme na vás, Rusko.
    • Tak se nevracej ...
  • To je dobrý, chudáček tečka si říká Rudý stožár a přitom má camprlíka 3 cm, ha ha ha, ha. *3* *3* *3* *3* *3*
    • Zlej Trotlle ty jsi opravdu od toho tečky zničenej chlap,přenes se už přesto i když ti zničil život. *15*
  • Dneska je smutné výročí úmrtí velkého myslitele V.I. Lenina. Čest jeho památce. Lenin byl také proti válce. Pomohl ukončit 1. světovou válku, když podepsal s Německem dohodu či dekretu o míru i za cenu ztrát svého území. Možná, že státy na těchto územích mají dnes to Rusku za zlé, protože i nadále se chtějí stát svazovou republikou s Ruskem, ale pokroucenou pravdou se od Ruska odtrhly a odcizili směrem k západu. To ovšem již zavinil zrádce všeho pracujícího lidu a učení K. Marxe a velkého V.I. Lenina na celém světě - Gorbačov.
    Proletáři spojte se! Ať žije internacionála !
    Rusko dobývat žádná území nechce. Kdyby tomu tak bylo, tak by nikdy ze západní Evropy kterou osvobodilo nikdy neodešlo.
  • Soudruhu Laurove, vždyť už jste studenou válku se svým páníčkem vyrobili !
    • prosím vás, Obama má nějakého Laurova za poradce? to je ale náhodička, ruský ministr je Lavrov - skoro shoda jmen, že *2* *2* *2*
    • kdy?kde?
  • Na rozdíl od většiny zde diskutujících,mám možnost navštívit jak Rusko,Ukrajinu, USA i ostatní země světa. (Ne jako turista, to bych chtěl podotknout). Jsem překvapen,jak zde někteří zasvěceně píší o té,či oné zemi. Kdo nezná poměry v uvedených zemích, moc se ztrapňuje. Většina nezná nejenom geopolitické poměry ale ani základní ekonomické veličiny hospodářství daných zemí. Jsem přesvědčen,že ani neví,co se děje u nás doma. (Tím myslím objektivní informace). Je smutné,že většina lidí u nás souhlasí s tím, aby byla klamána a podváděna.
    • Hele, Lery, ale nepíšeš co je vlastně pravda, když už každý zde je podle Tebe blb. Nemysli, i jiní mají možnost cestovat po světě a vidět a dokonce si myslím, že kde kdo je schopen stejně dobře jako Ty odhadnout, co je pravda a co lež. Tady si diskutéři sdělují své názory na určitý problém, událost. Tys nic podobného neudělal. Takže zkus to.
      • Hele dzixy, o nikom nepíši,že je blb. Jsem dost často zapojený do zdejší diskuze a snažím se vysvětlovat skutečnosti i s tím, že poukazuji na zdroje odkud čerpám. Historie Země je velmi složitá a ověřit si historická fakta je poněkud složitější (pro někoho - pozor,tím neřikám někomu blb). Problémy začínají v industrializaci,se vznikem bank,vytváření a zneužívání finančních toků. Po první světové válce snad nebyl rok,aby někde nebyl válečný konflikt. Dnes jsou USA a Rusko kapitalistické země. Proč se tedy do sebe pouští? Za jakým cílem? Amerika má Rusko obklíčené vojenskými základnami. Kolik má Rusko ve světě vojenských základen? Ruskem se prošel Napoleon a zemi zpustošil , pak se tam prošly nacistické jednotky. Země byla opět zničena. Kolik válek se přehnalo přes území USA? Jak měly USA zničené hospodářství? Rusů padlo kolem 20 milionů,Němců něco kolem 10 milionů a Američanů méně než Čechoslováků. Jsi přesvědčen,že se Rusům chce stále válčit? Pokud se chceš seznámit s americkým názorem na historii USA, na její zločiny a podvody, stáhni si filmy Olivera Stoneho (je jich asi 10),stáhni si a podívej se na film - "Tajné války CIA" .Podívej se na dokument - "Válkou se to vyřeší",nebo se podívej na dokument "Ukradené Kosovo",případně se podívej na film - "Válka proti demokracii" a samozřejmě si pročti materiály,které napsal zakázaný spisovatel Jan Van Helsing. Samozřejmě,že někdo může namítnout - takových dokumentů můžu natočit. Ale ty dokumenty jsou pravé,historicky doložené. Bohužel žijeme ve třetím tisíciletí a při pohledu zpět je vidět dost krve. Proč by jí mělo být víc? Protože jsem pacifista,myslím si,že pravda je na straně Rusů. Ti neválčili v Korei ani Vietnamu ani v Laosu,neválčili ani v Grenadě či Iráku a ani nebombardovali bývalou Jugoslávii. Dokonce ani nehodili atomové bomby na Nagasaki a Hirošimu. Dokonce ani kobercovými nálety nezabili tolik civilních obyvatel ve druhé světové válce jako Američani. My Češi nemůžeme Rusům odpustit rok 1968 a to oprávněně. Neměli bychom ale odpouštět ani Mnichovskou zradu a německou okupaci. Svět v té době byl rozdělen,ale ten svět nerozdělili obyčejní lidé. Tak si polož otázku, kdo ten svět rozdělil a proč.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit