Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • odesly kolonie odesel zdravy rozum nastolene krestanstvi zacal vytlacovat islam a po 99 letech ma islam navrch a toto je vysledek *16* *10* *11* *12*
    • no asi máte jiné zdroje, ale na Blízkém Východě a ani na severu Afriky nikdy nebylo křesťanství významným náboženstvím... ještě to tak
  • Skinheads
    Putinovské Rusko podporuje antisemitismus a islámský terorismus

    Z naivity nebo se zlým úmyslem šířené představy o tom, že Rusko zachrání Evropu před radikálními islamisty, se ukazují jako lživé. Rusové využívají strašáka muslimských extrémistů čistě účelově pouze v případě vlastních problémů na Kavkazu, kdežto jinde tyto vrahy naopak využívají. Jasným důkazem je pozvání vůdce zločinecké organizace Hamas do Moskvy. Navíc si Rusko neumí poradit ani s vlastními islámskými teroristy!

    Rusku také hrozí v budoucnu velký problém. Kvůli své dřívější agresivní politice ovládlo mnoho islámských oblastí (Kavkaz, Tatarstán, střední Asie). Na rozdíl od jiných zemí, které svým koloniím daly nezávislost, však mnohá z těchto území zůstala jeho součástí. A jelikož muslimské ženy rodí daleko víc dětí než Rusky, čeká kremelskou říši prudký růst islámské populace. Experti dokonce očekávají, že do deseti let bude více než čtvrtina ruské armády muslimská.
  • Skinheads
    Islámský radikalismus není záležitosti současnosti, ale mohutné ho podporovaly komunistické státy už od vyhlášení nezávislosti arabských zemí. Klasickým příkladem jsou Sýrie a Egypt, které otevřeně podporovaly muslimské radikály, jež v sousedním Izraeli vraždili ženy a děti. Ano, prvotní kořeny islámského terorismu spočívají v ukvapené dekolonizaci arabských zemí. Jestliže v těchto zemích vládli kolonizátoři, s fanatickými islamisty problémy nebyly.

    Ano, Západ jistě děla chyby, ale muslimský fanatismus tady existoval už daleko dřív, například začátkem devadesátých let v Alžírsku, kde armáda svrhla vítěznou islamistickou stranu.

    Dekolonizace a udělení samostatnosti zemím, které na ní nebyly připraveny, jsou hlavní příčinou současných problémů s imigranty z Afriky. Rusko se hlásí k nástupnictví po SSSR, který tuto situaci způsobil. Proto by si také mělo vzít uprchlíky k sobě. Koneckonců místa má pro ně dost.
    • prosim kde tam je vlaječka cccp?nebo ruska?

      http://www.gymbuc.cz/vyuka/zemepis/africkekolonie.htm
    • asi tak *3*
      s ruskem to má úplné prd společné
    • http://www.svobodny-svet.cz/1041/pristehovalecka-vlna-se-da-zastavit-do-roka-a-do-dne.html
  • Skinheads
    Proč Židé Rusům nevěří
    Hodně židovských institucí odmítlo ruského prezidenta Vladimíra Putina na oslavách v Osvětimi u příležitosti osvobození tohoto vyhlazovacího tábora. Na první pohled to vypadá divně, ale je potřeba se nad tím zamyslet v širších souvislostech. Je známo, že současný kremelský vládce je náruživým obdivovatelem Stalina, který byl ovšem také velkým antisemitou a v letech 1939 – 41, kdy se Sovětský svaz přátelil s nacistickým Německem, vydal Hitlerovi stovky německých komunistů včetně Židů.

    Po válce se potom Sovětský svaz, k jehož nástupnictví se současné Rusko hrdě hlásí, stal hlavním nepřítelem židovského státu, podporoval a vyzbrojoval Egypt za prezidenství Gamála Násira, který mimo jiné vyhrožoval Izraeli zničením a Židy chtěl naházet do moře.
    Byli to Rusové, kteří rovněž pomáhali další arabské zemi Sýrii. Ta se pod vedením klanů Asadovců stala útočištěm pro nacistické válečné zločince. Asi nejvýznamnější z nich byl hlavní pomocník Adolfa Eichmanna Alois Brunner, kterému se kvůli jeho fanatickému antisemitismu říkalo „krvavý pes“. Podílel se mimo jiné na vyhlazení židovských komunit ve Vídni, Berlíně, Francii, na Slovensku a v řecké Soluni. Má na svědomí smrt minimálně 140 tisíc Židů. Za své zločiny byl několikrát souzen v nepřítomnosti a ve Francii dostal v roce 1954 trest smrti.
    • No jasně si vzpomínám na uprchlické tábory židu v Americe.Kdy podmínky byly identické s koncentrákem.A to jen proto že USA nevěřila evropským uprchlím židům *13* Nemají si co vyčítat obě strany. *9*
    • Vlastní myšlenka by nebyla čapisrale?
      O Ctrl + C Ctrl + V off topic není diskuze... *3*

      Pokud máš potřebu *11* založ si vlastní blog,ju? Všem se tady uleví...
      • Skinheads
        Když jsem tu začínala tak jsi pod nickem Jan žižka tvrdil že Tečka je jako anonym.
        Takže až si v tom lhaní uděláš pořádek tak zase zajdi *2* *2* *2*
        • Nic takového jsem nikdy netvrdil, běž se léčit, kape ti na karbid. *11*
          • tak že soudružka pusinka,Simča,američanka simča ,atd atd. nejsou vaše nicky?
            opravdu jsem zvědav co odpovíš?
            • Skinheads
              Nebuď směšný. podporuješ krádež Krymu takže podporuješ Putinovu politiku.
            • prosim jednu jedinou větu kde tu podporuji Putina jistě ji máš někde skopčenou.
            • Skinheads
              Nikdo z naší rodiny u komunistických zločinců nebyl.
              Rudého gestapáka Putina tu podporuješc ty!!!!!!!!!!!!! já ne.

              Já jsem tu sprostě napadána pomlouvána . Moje jméno měsíce v kuse kradete.
              Je proto že jsem měla jinýá než Kremelský názor.

              Zmlkni pokrytče
            • StBácké chování teda vychováni (patrně od svého otce)nám tu předvádíš každou minutu z každého příspěvku
            • Skinheads
              Nelži!

              Já měla jeden jediný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nick.
              SoudružkuPusinku a měla bych ji dodnes kdyby nebyla neustále kradena.

              Humus. Měsíce tu kradete moje jméno a identitu. Podlost nebo nemoc.
              Jinak se vaše StBácké chování a podpásovky nazvat nedají
            • nevím kdo co krade, ale zato vím kolik nicku si zneužila ty. já mám furt jeden.
              a pak kdo je lhář a zloděj že simčo. *9*
            • Skinheads
              Nejsou. Když je měsíce kradete tak si je sežerte. *2* *2* *2* *2*
        • tak že se tu veřejně přiznáváš že už máš stejný nick ?tak že si místy sama sobě odpovídáš?
          • Skinheads
            Nauč se číst Rejpale.

            Když jsem tu začínala byl zde za tečku označován jako anonymn.
            Takže je směšné že jsem nyní tu nálepku dostala já. *1* *1* *1* *1*
  • Skinheads
    bylo to hodně pokrytecké když se SSSR oháněl dekolonizací.

    Samo Rusko totiž práva národů na sebeurčení pošlapávalo. Lenin o něm žvanil
    ale zatím budoval SSSR tak že napadl a okupoval sousední státy.

    Británie varovala že příliš rychlá dekolonizace Afriky skončí katastrofou. SSSR ji podporoval.
    Soud dějin už jasně ukázal že Brit měl pravdu zatímco Rus ne.
  • Skinheads
    Rovněž takové rudé mosambické FRELIMO neváhalo k dosažení svých cílů, tedy k osamostatnění se od portugalské vlády, vraždit bílé obyvatelstvo včetně žen a dětí, jejichž jediným proviněním byla barva kůže. Přitom, když se toto zločinecké hnutí dostalo v roce 1975 v Mosambiku k moci, život obyčejných Mosambičanů se stal peklem na zemi a miliony lidí trpěly hlady, mnozí umírali a podvýživa se stala masovou záležitostí, což za koloniální éry nebylo. Odpůrci režimu byli jako v každé „správné“ komunistické zemi vraždění bez soudů. „Zlatí Portugalci,“ vzdychali si mnozí obyvatelé této východoafrické země.
    • Hledám pointu a návaznost na článek.Prosím rozveďte?
      • Skinheads
        Tak nebuď líný Ivane a hledej dál *15* *15* *15*
        • Pardon my se známe nebo se nějak oslovujeme?
          To jste tak hloupá/í že neumíte slušně odpovědět?
  • Skinheads
    Ivane Pusine tvůj SSSR byl také koloniální mocností. Proto je poněkud trapné
    že ty jeho zastánce odsuzuješ kolonialismus.

    Rusko založilo SSSR tak že napadalo sousední státy a násilně je slučovalo do svazu,
    • bla bla bla *11*
      • Skinheads
        Až se naučíš slušně argumentovat tak se ozvi Ivane
        • Amrdóle, až absolvuješ příslušné vzdělání, tím nemyslím Ctrl+C Ctrl+V, tak se ozvi, ju? *3*
          • Skinheads
            Zkus někdy napsat vlastní myšlenku a neopisuj cizí.

            Já jsem holka. Tvá holkofobie se stále zhoršuje takže neváhej a k lékaři si skoč
  • Skinheads
    Byl to jeden z nejhorších zločinů světové levice proti civilizovanému Západu. Prosazování tzv. práva národů na sebeurčení především v režii Sovětského svazu a komunistů vedlo k obrovské brutalitě a nakonec i k islámskému radikalismu. Dokud nad Afrikou a Asii vládly Velká Británie, Francie a další, byl v koloniích klid a náboženští fanatici se tam nevyskytovali. Domorodci si tenkrát nežili vůbec špatně, naopak v mnoha případech se měli tehdy lépe, než se mají nyní. A za koloniální éru by proto měli Západu spíše děkovat
    • co přinesla koloniálni éra Fr,VB v Africe?
      vyčerpat a vytěžit zdroje
      z lidi udělat otroky
      území a moc?
      opět není co by si mohl západ z východem vyčítat
      • Skinheads
        Ale je. Západ nás na 40 neoplotil ostnatým drátem. Západ nám nesebral právo
        číst co chceme psát co chceme. Nekradl nám ani Uran na rakety.

        Samotná Ruská říše jménem SSSR byla založena nas kolonialismu - Rusko napadalo
        a okupovalo sousední státy. Přineslo však jen masové vraždění a deportace v rozměrech
        jaké Afrika pod koloniální správou nikdy nepoznala
        • chceš tvrdit že západ nenaháněl lidi za to že sympatizují s komunisty či levicovíma názorama.že v usa se nepopravovalo za údajnou špionáž(kterou dělal i západ východu).Kolik herců a významných osobností bylo perzekuováno za to že mají jen známého co je v levicové straně.
          Usa kolonie neměla a némá že?
          jižni afrika poznala to co píšeš pod vládou Británie a francie ale to bys o tom musela něco vědět. *7*
          • Skinheads
            Občan západu pokud byl nespokojený s vládou mohl svobodně odejít ze země.
            Neodcházel takže asi byl spokojený. Dodnes lidé z Východu odcházejí na západ
            za lepším platem a životem.

            Sovětský režim lidem toto základní lidské právo vzal takže nespokojebný občan nemohl
            odjet ale musel utíkat riskujíce život.

            ano i v USA vládla v 50 letech hysterie ale nevraždilo se a neposílalo dfo Gulagů jako v SSSR- Nesrovnávej nesrovnatelné *16* *16*
            • zavíralo se a posílalo na křeslo.máš krátkou paměť *9*
          • S tímhle *12* je zbytečný o čemkoliv diskutovat...
  • Skinheads
    Češi na Ukrajině mají strach z ruské agrese

    Tak další nafouknutá bublinka splaskla. Putinův fans klub lhal, že ukrajinští Češi se bojí místních nacionalistů. V dopise, který však poslali českému prezidentovi Miloši Zemanovi a dalším politikům, Češi z Ukrajiny napsali, že z místních ukrajinských obyvatel strach nemají, ale bojí se války, která by začala v případě ruské agrese.
    • chtěli tam žít nejsou to češi *3*
  • Skinheads
    Oficiální název této země zní Ruská federace, ale ve skutečnosti se o žádnou federativní zemi nejedná. Prezident Vladimír Putin v ní rozhoduje o všem, kolik má kde jezdit vlaků, jak mají soudy soudit, může klidně poslat i nevinného do vězení atd. To není demokracie, ale diktatura! Jiné země Kreml nabádá k větším pravomocím pro regiony, ale sám to doma nedělá. Tomu se parafrázovaně biblicky říká, kritika třísky v oku bližního, ale přehlížení trámu v oku vlastním.
    • Pro tebe speciálně:


      PEMÝŠLEJTE
      Ještě než odešlete svůj příspěvek, zamyslete se nad tím, jestli přináší do diskuse něco nového. Zjistěte si, jestli váš názor nebo připomínku nenapsal už někdo před vámi. A ověřte si, že váš příspěvek není motivován jen snahou o provokaci názorových oponentů.
      Pro tebe sepeciáně:
      NEDBOČUJTE
      Držte se tématu daného článkem nebo tématem diskuse. Nezveřejňujte nesouvisející odkazy, komentáře nebo obrázky.
      • Skinheads
        Dokud nezačneš napomínat i proruskou stranu která tu měsíce krade moje jméno
        a používá sprosté nadávky nemáš právo hrát si na rozhodčího
        • tak že se vracime k tvému heslu když krade on můžu taky?v čem jsi teda lepší?právo poučovat a moralizovat máš 0 *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit