Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Semjon, placený Tiscaláčem, je až dojemně blbej! A k tomu ta teplota, no hrůůůůza!!!
    • Skinheads
      Nejsem nikým placená. S neexistujícím semjonem už jenom nudíš *5*
      • ne nejsi tak jak to že za urážky nemáš ještě ban?
        • Skinheads
          . Ban jserm dostala když jsem sprostě reagovala na zdejšího
          zloděje jména a nicku.
          Provokujete abych se ročílila a byla bloknuta. Tak to máte smůlu hoši.
          Takovou radost vám Simča neudělá

          Takže ty pohádky že Simona nedostává bany si schovejte pro malé děti ju, *15* *15* *15*
  • On rozhicovanej Semjon to má v tý palici řádně vyšoustaný z toho jeho gay klubu, už umístil Ukrajinu na Blízký východ, blbec!!!
    • Skinheads
      Zlej ruskej trolle o Gay klubech v Plzni tu básníš jenom ty. Zřejmě jsi znalec. *2* *2*

      Já jsem holka tedy ta Simona. Pokud ty žiješ s nějakým klukem jménem Semjon
      je to tvoje věc. *5*
    • *1* *1* *1*
  • Když už mimo článek tak zajímavej poznatek z USA od pana Cílka.USA chce opět přestěhovat Indiány zpět odkud pochází.A to jen protože že z míst odkud je vysídlila, už není co těžit za to z míst kde měli do teď rezervace zase je. *9*
  • Vykuř bábo blbá!!!
  • to je zapraseného místa,co?Výlevy jednoho jediného chorého hyperaktivního mozku.Včera tě vyvrhli z domova tak jsi se rozhodlo házet pomatené myšlenky na zdejší stránky.To je panečku smršť blbosti a naivity.A už chodíš i na velkou?Zkus.
    • Tebe podle slov vyvrhla hospoda 120 cenové *12*
  • Rusko s tím nemá nic společného, ale to řiťohajcunk Semjon nepochopí, hlavně, že vydělává na svý imbecilitě, chi!!!
    • Skinheads
      Jsem holka. Tobě to vadí takže do kategorie Gay by jsi měl být zařazen spíše ty Ivane
      • To zde tvrdíte vy že za pc sedí žena?
        • Skinheads
          Podívej pokud vám vadí holky tak se jděte léčit z holkofobie Ivani
          • Holky máme rádi ale tebe tlustej dědku ne *3*
            • Skinheads
              Jsem mladá holka. Není ti to trapné kdyat hromady špínu na mou osobu
              jen proto že jsem měla jiný názor než ty? Mělo by
  • Gramofón Čapisral a jeho ohraná deska stále dokola hraje ty samé slinty bez přestání, bez vlastní myšlenky stylem Ctrl+C Ctrl+V, je třeba jej ignorovat.
    • Skinheads
      Khárle ty tu stále otravuješ s Tečkou jako zaseklá deska.

      Když jsem tu začínala prohlašoval jsi že Tečka je jako anonym.
      Tak si v tom lhaní udělej konečně pořádek a nedávej jednu nálepku dvěma lidem *15* *15*
      • lhaní nám předvádi měnič nicku simča *12*
        • Skinheads
          Borec jste ubožáci a pokrytci.

          Když řekneš A řekni také laskavě B.
          Proč jsem nucena střídat nicky? Protože moje jméno měsíce kradete
          • střidat-krást nicky urážet a označovat každého za ivana.nic víc neumíš?
            • Skinheads
              Ivane s nálepkou Tečka jdi do rudého háje. Když jsem tu začínala dával
              jsi ji nicku jako anonym.

              Vy tu měsíce kradete moje jméno. pokud ti to připadá normální tak normální bohužel nejsi.
              A směšný Borec Nakonec. Kdyby vaše strana hnicky nekradla nestřídala bych je
            • Krade nicky jak straka a uráží, to je celej čapisral. Nedávno nám tady prezentoval celou abecedu od A do Z... *15*
              Pro něj je každý, kdo nebaští jeho slinty a má odlišný názor Ivan, když je přitlačen do kouta tak začne plivat mnohem peprnější nadávky *15* *15* *15*
  • Skinheads
    Karel Kryl se hrdě hlásil ke katolictví

    „Někdo v Boha věří, někdo ne, my katolíci v něj věříme,“ řekl jednou Karel Kryl, když dostal otázku, zda věří v Boha.

    Když bylo malému Karlovi šest let, přišla k nim domů, nevítaná návštěva. Jeho rodina měla v Kroměříži, kde se narodil, tiskařskou dílnu, a tlupa komunistických násilníků jim rozbila po únorovém komunistickém puči v roce 1948 tiskařské stroje. O něco později již na základní škole, nechala soudružka učitelka zkopat Karla Kryla nejsilnějším žákem ve třídě, protože nechtěl vstoupit do pionýra. Nelze se tedy divit, že takové zážitky jej přesvědčily, že komunisté jsou zlem, se kterým se nelze smířit.
    • proč asi karel zase emigroval?no když zjistil že havel de komárům na ruku,to ví každý
  • Skinheads
    Nedávno vyšel v jistém bolševickém plátku článek, který se údajně bral za právo Rusínů na sebeurčení. To samozřejmě rudí nemyslí vážně a lžou, jak je pro ně typické. Od komunistů, kteří tyto lidi zradili a vydali je do područí bolševického teroru, jenž na Podkarpatské Rusi začal hned po obsazení Rudou armádou v roce 1944, se jedná o hnusnou podlost.

    Československá republika nebyla po II. světové válce obnovena v předmnichovských hranicích, což slibovaly všechny mocnosti včetně Sovětského svazu, který nám však uloupil tuto východní část naší země proti vůli většiny tamních obyvatel. Rusům se zkrátka nedalo a nedá věřit. Rudá banda je také zodpovědná za to, že na Podkarpatské Rusi začali sovětští bolševici s politikou teroru včetně vražd a deportací nepohodlných lidí
    • V květnu 1945 byly obnoveny hranice Československa ve stavu před mnichovskou konferencí. Vzápětí dne 29. června 1945 je pak celá oblast s pruhem území na východě Slovenska odstoupena Československem Sovětskému svazu.
  • Kvůli ropě tam pořád poteče krev, amrdólové se jí totiž nevzdají, snad až ropa dojde bude na blízkém východě klid!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit