Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Také vše smazáno:-( ani zmínka o tom, že tu bylo něco napsáno!!! Třeba jim pak vadili ty "Listy z Kostnice" Jak jsem ti psal RE: To, že je odkaz důležitý!! (Print screen)
  • Prejdete na diskuse iDNES, tam se diskutuje k veci. Na tiscali se zabydleli z ruskeho velvyslanectvi.Vzdy s.Zeman machruje, ale pokud mu dojdou argumenty, tak urazi a nepripousti diskusi. Vyjadrovat se k Velebovi, Komnickovi,Ovcakovi nema cenu. Do Moskvy si jede s Kimem pro nove ukoly a mozna i pro vyznamenani .Divite se Polakum ja ne. Je nutno si vzpomenout jeste na Varsavske povstani, kdy Rus odpocival na brehu Visly a Varsavu i povstalce nechal uplne znicit. Povazoval jsem Zemana za chytreho, ale stari a chlast dela divy.
  • A nějak tu nevidím moji reakci na tvůj příspěvek: "Nick "Husar" má zablokovaný příspěvek ..." ani tvoji odpověď. Zřejmě M.J. Hus se nehodí. S tím PrtScr - dobrej nápad
  • Je mi líto, ale nezmám jinou historii. Ta se učí až teď. *16* Jo a dodatek psal jsem o tom, za co jede Zeman děkovat!!! Ne o Jalstké dohodě.....zas mistr Schapiroooo:-( (US tu dohodu také podepsalo? Proč jim nenadáváte? )
  • no tak to se tedy kriticky zmiňte o způsobu, kterým USA získaly podstatnou část Mexika a založily na ukradeném území Nové Mexiko a Texas...-.a to o dost později nežli Rusko Krym. a co teprve VB, jakpak se k ní dostalo Skotsko, Wales a Irsko - jehož část , připomínám, nevrátila dosud?
  • K Tiscali!! To je podle Vás demokracie? Svoboda slova? Odpověděl jsem na příspěvek od uživatele zEman. Dokonce mi bylo odepsáno. V odpovědi jsem byl osloven jménem.(Milda) Reagoval jsem. Naznačil jsem odkud pak mé jméno asi má a přesto zde nic není!! Dokonce ani hláška, že jsem něco porušil!!! OSTUDA...a to jsem byl Tiscali mnoholetý příznivec.(od teď bez printscreenu ani ránu)
  • To jsem nenapsal. Čtěte co Vám píší oponovatelé, nebo budete odpovídat na něco, na co se vás nikdo neptal? Něco jako Schapiro? (Jste jako on, vyhejbáte se tématu)Nato? O tom nemluvím. Mluvím o Americkém dluhu!!!!Co třeba Americká hypoteční krize z roku 2007? Pocítil jste ji? Já ANO. Myslím, že jsem nebyl sám. Zeptejte se živnostníků:-( Ano, tisk byl zahraniční, ale bohužel pro Vás záoceánský!!
  • ano, to se povídá, ale bohužel přesné historické zkoumání osud neproběhlo, zatímco ti mrtví, které jen za posledních deset let vyvraždila vojska USA a nadšenou podporou celého NATO (ti zabití od počátku 20. století, se zatím ještě ani nezapočetli), ti spočítáni v podstatě jsou.

    I když, jak říkám, nejsou tam mrtví z Vietnamu, ani z jižní, střední Ameriky, Indonésie, Afriky......a Němcům , zdá se jste taky už odpustil....
  • Pokud srovnám v kvalitu náplně svojí hlavy s vaší, tak vidím, že jsem daleko za vodou a že vy jste si po narození stoupla do špatné fronty. A to už se bohužel změnit nedá... *1*
  • Jen hlupák se nesnaží poučit z historie.

    A věřím, že pokud vás třeba někdo podvedl před dvaceti lety, tak si to dobře pamatujete a ne že uvažujete jen v přítomnosti a zase berete toho dotyčného jako čistou, nevinnou osobu.
    To prostě jen plácáte, co se vám zrovna hodí. *1*
  • Rumuni se podíleli i na osvobození Brna, vždy se na ně v tom smyslu vzpomínalo, byli ale součástí vojsk RA a plnili přidělené bojové úkoly - jako každý. plivnout na RA, která válku prostě vyhrála a Rusů tam bylo nejvíc a I i padlých, je prostě čirá nevděčnost a nevychovanost.
  • Demagogie jako prase.
    1. Čí byl Krym předtím, než byl ruský? A jak ho Rusové získali?
    2. Mezi krádeží a darováním je dost podstatný rozdíl a vy to jistě sám víte.
  • myslím, že buď nemáte o historii šajn nebo vám dělá dobře plivat na ty, kdo vás vysoce převyšují. Ostatní spojenci nemuseli bývali ČSR osvobozovat, kdyby ho byli bývali nestrčili Hitlerovi o chřtánu, Kyby pak otevřeli druhou frontu včas a ne až poté, kdy zjistili, že Rudá armáda vypere Němce tak jako tak, mohli osvobodit směle i to ČR... ale neučinili pro to nic.

    dokonce už po otevření druhé fronty si nevěděli s hitlerovci rady a prosili velení RA, aby útočilo a vázalo na sebe německé divize, aby oni nemuseli ustupovat. tak to bylo, milý zlatý.
  • vanhorne
    " Historie Vám asi nic neříká."
    Ta me rika,ze se kdysi spojily dve zrudy ktere si chtely rozdelit Europe.Nejak do te historie prisla Jaltska Dohoda o povalecnem rozdeleni a ta dalsi ze Spojenci nesmi osvobodit CSR.Jak to asi vysvetluje ta jina historie?
  • vanhorne
    "Dokonce se z US nechali slyšet, že jim EU musí pomoci z dluhů, že jim to EU dluží"
    Jestli se nemylim v novinach bylo,ze NATO not the USA zadalo Europe prispet vetsi castkou na obranu.Mozna to byly nejake cizozemske noviny.
  • Frajírek Schapiro si asi myslí, že je tu říšskej protektor.
  • Tak jsem teď narazil na článek o Katyni, podle kterého Poláky povraždili Němci. Sověti neměli při ústupu čas se starat o polské zajatce a tak padly do rukou Němců za kterými postupovala jejich vražedná komanda.
    Odkaz na článek zde: http://www.birdz.sk/webka/ivlu/blog/podvod-zvany-katyn-o-historickej-falzifikacii-modernej-burzoaznej-historiografie/89176-blogspot.html
    Je jisté, že se za pochodu předělává historická pravda pro potřebu situace a států aby dosáhli svého cíle. Jedním slovem propaganda ze všech stran včetně vymývání mozků, kdy stokrát řečená lež se stává pravdou.
  • Jen dodatek. Za co jede Zeman děkovat? Nevím, jak to můžete vůbec napsat. Historie Vám asi nic neříká.
  • A za co platí Němci (kde mají Němci své zlaté státní rezervy? Repatriace nějak vázne...). Za co platí celá EU těm US? Za co jim máme děkovat? cca 70 let..... Víte, když jedno, ne li, hlavní slovo v US, má jeden hnusnej, zamindrákovanej, fanatickej, človíček co je válkou posedlej, z vojenské rodiny, narozen na vojenské základně, senátor MCCain.(čirou náhodou republikán a předseda amerického senátního výboru pro výzbroj!!!! ) Nemůžeme od US čekat nic dobrého. Dokonce se z US nechali slyšet, že jim EU musí pomoci z dluhů, že jim to EU dluží. *16* *16* *16* *16*
  • vanhorne
    "osvobození Sovětskou armádou"
    Ktere CSR zaplatila ctyricetiletym poddanstvim.Za to jede Zeman dekovat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit