Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já kočičce fandím.. oni vědí z čeho mají strach. Ani jeden hlupák,co tam je,není odborník a nikdo to neřeší. Kdyby se měl vzdát každý svého postu,kdo není odborník na danou odbornost,není tam ani noha! Že vyhodila kamarádičky soudruha klause,jen dobře,aspoň uzavřela,jeden z hlavních toků,soudruha klause a spol. Nemůžu napsat klaus s velkým K protože bych se musel zeblít! *12*
  • Odborník je gynekolg, anebo sexuolog? Já bych Karolínku neodkrýval!
  • Nechápu tu sprostotu. Proč? Že je někdo opravdu , ale opravdu talentovaný? ?Kdo umí, umí a kdo neumí, čumí.
  • Její rodina a soukromí je mi vcelku fuk. Nadzvedává mě jiná věc. Zkuste si vyřídit živnostenský list na cokoli a zjistíte, že ne všechno můžete vykonávat bez patřičných dokladů o vzdělání a podobně. Jak je vidět, tak na ministra stačí mít ostré lokty a jde to samo. Jestli na to máte vzdělání v patřičném oboru je nepodstatný. Vezměte si, že jako např. topenář když zmastí topení, tak si nezatopíte. No a to je trestuhodný a bez všech možných přezkoušení to ani dělat nemůžete. Paní Píka může zhuntovat hospodářství na jakémkoli ministerstvu, coby ministryně a na armádě to půjde dobře, a vcelku o nic nejde. Ty optimisti dole, co museji dokladovat vzdělání a zručnosti na vše možné na to vydělaji a stát (Kalousek) si na to rád nechá přispět
    • Přesně tak! Pro kazdé zaměstnání potřebuje člověk mít znalosti z oboru, nejlépe praxi, ale soustavně je u nás zvykem tvrdit, že přece ministr nemusí být člověk z daného oboru a potom to taky tak vypadá. Ministři se mění jak na běžícím pásu, protože jsou nekompetentní.
    • souhlas, normální pracující lidé musí také pracovat ve dvou pracích aby přežily, kvůli daním které musí platit a politici jsou zalezlí v dozorčích radách a berou nezdaněné peníze a kapesné všude kde jim to kape a bez jakékoliv odpovědnosti oproti pracujícím.
  • Ahoj, myslím, že Karolínka bude lepší NA OBRANU než Žantovský na média!
  • Ferda Mravenec měl také firmu " PÁCE VŠEHO DRUHU" ale měl k ruce brouka Pytlíka.Na co šáhli to podle toho vypadalo
  • Co ten Karolinin čínsko-australsko-anglicko-česko-manžel? Nebude to střet zájmů? Služba ve prospěch cizího státu?
    A co by Karolina Pík zavedla za techniku v armádě? Možno rebriňáky- guľa vletí- vyletí, veľa škody nenarobí!!! Úspory budou miliardové!
    • Zavede robertky pro vojačky a nafukovací panny pro vojáky. To bude technika v armádě.
  • Ta má, lae p í č u , ta musela míst klíčů. *2*
    • Ta má ale píču, ta musela mít klíčů. *1*
      • To se musí vědět co a komu podržet, potom jde vše snáze
  • Je dobře, že ve věci nového ministra obrany se dovídáme od fundovaných lidí nové informace. Vázanost Kalouska na MO je stará známá věc a jenom ovládáním tohoto ministerstva může Kalousek napomoct Parkanové, za ministrování které si mohly kde jaké zájmové skupiny dělat co chtějí. A Kalousek u všeho byl přes své "nohsledy" Není se co divit, že budou Peake podporovat v její snaze být "velkou ministryni".
  • Je to č u b k a vyjebaná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit