Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když jsem šel spát, se mi přihodila zvláštní situace. Lehl jsem si do postele, jednu ruku jsem si dal pod hlavu a druhou natáhl směrem ven z postele. V ten moment mně někdo uchopil za ruku a držel. Bylo to velice příjemné, ani jsem se nebránil a po pár minutách usnul.
    • to jsem byl já *1*
  • zmizelého malajsijského letounu se nachází v Izraeli – chystá se nové 11. září?
  • Je třeba vycházet z toho, že Rusko není na hranicích s USA, ale naopak kolem hranic Ruska je tolik USA základen, že by to znervoznilo každého.Tak ať amíci zalezoui, kde byli a bude klid.Strašení Ruskem je jenom pro blby, kteří tomu věří.Zájmy jsou víceméně zcela jasné.Vypovídá o tom celá historie.
  • ,už to tady zaznělo,dispeče r bez rozkazu neudělá nic.Záznamy rozhovorů dispečink_letad lo byly odnešeny, letadlo ještě padalo.Nejsou a nikdo neví.
  • Je zajímavé sledovat jak gayové v Gay klubu to mastí starému tečkovi do zadnice!! To je mazec, a jak u toho vříská!!
    • Tyto černé skřínky nyní usvědčí USA ze sestřelení letadla, je to O.K.
  • Tak som videl nejakého analytika Potápka na ct24. TV vôbec nesledujem, je to náhoda a teda ani neviem porovnať SK/CZ propagandu, ale to bol šok. Tak, z takýchto porcií protiruskej propagandy musí byť človeku buď na grcanie, alebo je tak premazaný, že jeho mozog už je nepoužiteľný. Normálne, že všetky spoje v prdeli, ako keď dostane elektrický výboj.
    No, bratia česi, máte to ťažké.
    • Kuvený drotár! Čo tu robíš?
    • bratov Slovákov a ich takmer dokonalé TV zpravodajstvo ! *2*
  • Je zajímavé sledovat jak ruští a proruští agenti, působící dílem vědomě (a za odměnu) a dílem zadarmo v důsledku svého "pepkovyskočství", tady neustále nervosně šíří protiamerické a protizápadní bláboly ruských tajných služeb. Ta propaganda je určena pro přitroublé a přiožralé ruské mužiky, kteří nikdy neopustili svou děrevňu. Tady v Evropě je stále dost lidí, jejichž myšlení vychází z logiky antické říše západořímské a na ty bláboly neskočí.
    • Ty jsi jeden blábol sám už z toho fetování , z toho nervy pracují .
      • Já nefetuji a alkohol mi také nic neříká, ale ty jsi blb prvotřídní a vyhlášení na všech diskusích - tečko - Honzo, nnn. Janičare, člene neečlene KSČM, co jich stihneš zas-rat a všichni jsou na tebe nas-raní i bratia člováci čobolálci. - také někdy jako Dzeržinskij.

        .Ty jsi matroš. - radioaktivní césium. Jeď do Černobylu , tam se hodíš, tam to zasvinila tvoje Ukáčka a už se nevracej. Radioaktivní odpad se nyní odváží tam.
    • Blábolíš tu tečko - nnn akorát ty. Antická říše skončila jako skončí říše EU a USA., protože se začali chovat naprosto stejně.
      • objevil se zřejmě pamětník - analytik !!! *1*
  • Neni sea cemu divit, kdyz si uvedomime, ze proflaknuty inside job - shozeni dvojcat sami sobe, obhajuji jeste dnes! A co navic, polovinu lidi, kteri uz oficialni verzi neveri, nazyvaji teroristy.

    Potrebuje nekdo vetsi dukaz, ze jsou to dem-nti?

    Psychopat nema sebereflexi a ani svedomi, ani logku. Jemu se sebepruhlednejs i lez pruhlednou nejevi a kdo na to ukaze, toho tvrde odsoudi, ci potresta ,protoze je u moci.

    Lidicky, nema cenu se v tom uz hrabat dal, protoze jsme nejen zahlceni lzi a podvody, ale hlavne nasilim. Je treba jednat a dementy odchytat a zavrit, nez nasi maticku zemi zlikviduji uplne.
    Potencial k tomu v rukou maji.
  • Jací rebelové?Verbež která už dávno mělatlít v kafilerii.Od kdy chátra z ulice rozhoduje o tom co bude a nebude?Stejně je všechny postřílejí - jak se patří.To jen my jsme tu chátru tady v nemocnicích léčili z našich daní.Přeci nějací samozvanci nemohou rozhodovat co je a není OK.
  • USA nikdy nepřizná že to mohla být UK armáda a nepřizná ani svůj omyl.Při troše konspirace bych se přikláněl k tomu že to letadlo spadlo v režii USA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit