Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na všechny kteří jsou na té fotografii je tristní pohled,mít ještě jednou takovou vládu s chytrou horákyní,žádám někde o azyl,už ted mi začíná být díky naším politikům v čele s Kalouskem,hanba že jsem z česka,ještě že jsem moravan.
  • S ODS je to stejné jako v tom bývalém vtipu o komunistech, když se vnuk ptá svého dědy kdo je to ta ODS ? A děda dí : " Je jich jen pár, jsou v rezervaci a nesmějí se střílet."
  • Je fajn, že díky ODS bude mít TOP 09 dostatek voličů k vítězství ve volbách.
  • Překrásná foto leadership ciuilis Democratic Party. Stačí jeden takový bilboard a všicni ho budou zdaleka obcházet, aby je náhoudou nedonutili ke vstupu do ODS.
    • Billboard s nimi nebude nebezpečný. Akorát připomene projíždějícím řidičům, že je čas se jít vyčůrat a hned budou i vědět, kam ...
  • Ty nejschopnější vyloučila, to je humus!! *15* *2*
  • Když má někdo jiný názor než vedení strany je nepřítel. Nedivte se, je to přece strana převlečených komunistů. A ostatní se bojí o své příjmy. Dovedete si představit třeba pana Bendu, rozpuštěním sněmovny by se stal nezaměstnaným žvanilem.
    • Dotaz. Kdo z nich je převlečený komunista? Nemyslím bývalý,například Kalousek nebo Klaus. Rád bych věděl, abych na něj mohl na obrázku hrozit. Díky
  • Stydím se za uvedené příspěvky, vyrovnají se gestapácké propagandě
    • Vlku,ty jsi skryté a zákeřné zlo,takovým zlem je prorostlá celá tato zem..Jsi zrůda,která se kryje jako chameleon.Lidé-resp.mloci jako jsi ty,přežijí v každém režimu a to je ta hrůza.Bohužel se v této zemi ještě nenašel někdo,kdo by se tomuto zlu postavil ,ale neboj,čas se krátí a i na tebe a tobě podobné kreatury dojde řada.Voda se vaří na všechny sviině..ten čas přijde dřív,než si myslíš ty a tobě podobné zrůdy a pak už nebudeš mít čas se transformovat,tak jako jsi to udělal již mnohokrát.Pravda bolí Vlku,nemám pravdu?To tě seere ze všeho nejvíc..Povyprávěj tady na foru něco o svém původu a o svých studiích,at lidé vědí,co se to sem vpenetrovalo za hajjzla a bezpáteřáka.
      • Jen pár slov.S hlupáky se nebavím.Tvůj původ je určitě zločinně komunistický
  • Komunisté by museli vyloučit všechny a ještě by to bylo málo
    • Jsi jen nenávistný zaslepenec a v hlavě nemáš už nic jiného. Tvůj život se stal ubožárnou, dneska už ti takový zůstane až do smrti. Smutný konec tě čeká, bez lásky...
      • Zhrzený komunista se ozval. A ještě krade nick jak mají komunisti ve zvyku.
        • Na kozu, pišto, na kozu !!! A nauč jí dělat stojku, abys jí ho tam mohl "nasypat".. !!!
  • fotí se prasečák v čele se sviníí největší-kuurvou němcovou,konečně se chystají tam kam patří-na jatka *12*
  • Mám takový pocit, že v této straně zůstal jen samý odpad.
    • tam ani nikdy nic jiného nebylo-bud bývalý bolševici,nebo jejich pomocnící-Klaus a spol a nebo bývalý lampasáci-Topol a spol,vše zlodějská sběř a nebo současní židozednáří-to je všechny spojuje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit