Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je zajímavé, jak najednou všichni plivou na ODS. Od začátku bylo jasné, co je tato strana za sebranku bolševiků. Dneska jejich voliči procitají ze své blbosti?
  • ... jsme v prdeli, kdo zaplatí účet?, ...
  • Labutí píseň na dálném severu, blížící se smrt a konec zlodějen, na které už Ištván zakládá spisy, podněty, to je dnešní čas a doba, kdy ODS a pí Němcocá, Benda a další trogloditi této zlodějské strany jen nechápajícně hledí a voda a čas jim protéká prsty, jste v prdeli.
  • Jednou jsem slyšela mluvit p.Němcovou,že hrozní komunisti vylučovali členy za jiné názory ze strany. Tohle je co? I kdyby si pánové na poslední chvíli rozmysleli, jak se ve sněmovně zachovají, je to jejich právo odvislé od slibu. ODS klesá na nejnižší mravní a demokratickou úroveň.
  • Vždycky se najde nějaký zrádce národa českého, který přepíše dějiny. Snad již od Bílé hory, co Čech to zrádný *12* . Jak říkají ruští mužici" hanba vystřízlivět". *7* *13* *9*
    • Ó ty prase, kdyby jsi nemrdal svoji matku, ani nevíš co je mrd a co je politika?, Rusko?, to ti není rovno v chápání, buď rád, že tě ošetřovatelé nechají se dívat a psát na PC, jsi blb a blbem zůstáváš.
    • Zdechni zmrde!
    • Ty jsi cikáne střízlivý jednou za měsíc a možná ani to ne!! *12* *12*
  • No, jo! Květa z Počátků uprostřed, vedle geniální právník, který stihl studium právní fackulty během tří měsíců. Kuba, ten poskok Trautenberka, ještě chybí Anče a hlavní osoba hajnej.
  • takže kolik tam teda zůstalo soudruhů?
  • Jo "kdo nejde s námi, jde proti nám". To už jsem někde slyšela. Také jsem si blbec myslela, že poslanec může hlasovat podle sebe nebo se třeba zdržet nebo odejít a nikdo ho nesmí trestat. A ono ne. Malej Benda by je nejradši zastřelil.
  • ODSka má ale starosti. Hoří ji koudel u zadku, tak že jim hrozí rozpuštění celé starny a oni "trestají" neposluchy vylučováním. Alespoň jim zkrátili ty tahanice, které ODS ku čekají a nebudou jim muset platit členské příspěvky. Takže nevím, jestli je vyloučili za trest, nebo za odměnu...
  • Na tý fotce je výkvět lumpů a gaunerů.
    • Magor vedle magora...to jsou ksichty na blití...když vidím Bendu tak se mi chce zvracet.
      Kolik miliard už nás ta slavná ODS stála a při případných nových volbách bude stát,celý
      národ je živí,místo aby pro tento stát byli přínosem,jen se hašteří a platy i s náhradama
      jim vesele běží....PROBOHA ZA CO?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit