Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby tady nebyli ELECTA a zlý troll, tak tu IQ padne hluboko pod nulu. Pravicovým komunistům vysvětlím: bylo by zde IQ zmrzlýho psího lejna!!!
    • Pravda, pravda, BTW, nechtěl bys mne taky osahávat, jako zlej trotl?
  • Ačkoliv \Japonec, tak mu fandím. Je to verbež, kterou je potřeba držet na uzdě.
    Položme si otázku : Kdo financuje IS ???
    • Japonci jsou verbež?
    • Ja uz to jednou psal, ze SSA, ale byl jsem na tyden zablokovan.
      • Tady se totiž trestá za nazývání věcí pravými slovy! Na moderátory nemají, ale provokatérů tu mají dost!
        • No jo, kdyz uz nemaji argument, tak zase.ou diskusi hovadinama. Driv to tu nebylo. Od zacatku ukr. mejdanu se to takhle zhorsilo. Je to humus.
          • Ale bylo, od války v Iráku. Mají totiž nejhůře zabezpečené účty uživatelů!
            • Tak kucí, jen pokračujte, je to zábava, vytváří se mezi váma citový pouto a navíc máte oba rádi pana putina a pana zemana, tak si máte o čem povídat. *1* *1* *1*
            • To je mozny, ale to jsem sem jeste nechodil.
          • Teď jsem si byl přečíst zprávy na seznamu, jsem potěšen, dle diskuze tam už lidi pomalu prozřeli.
            • Vy s trotlem už můžete jenom číst, co? Odevšad vás už vyhnali, doživotně. Tak diskutujte na www.zlejtrollelecta.ru
            • Já to jen čtu.
            • Tak to je dobre. Ja uz na diskuse moc nechodim, jenom obcas sem.
  • Tak kde je ten ELECTA, už si zase hraje s kašpárkem? Sex je sice zdravej, zejména v pubertě, ale co je moc, to je moc. *1*
  • Pánové a dámy, ELECTovi a zlýmu trotlovi klidně tykejte, jsou to jen mentálně postižený děti. A neberte je vážně, nestojí to za to. *1* *1* *1*
    • Typicky vyplod pripos.aneho degena. *12* *12*
  • Pozor tečka nebo jako anonym atd. je z Plzně a je to starý magor, má už 78 let, nenávist ke všemu získal už po válce kdy jeho rodiče kšeftovali s klobouky, pak jim byla živnost sebrána a předána firmě Tonak, pak se Péťa pomátl, byl ale dlouho kovaný komunista, pak ho vyhodili a dneska je špiní kde se dá.Je to ale neškodný blázen, jediná jeho radost je sedět u starého kompu a smolit nesmysly.
  • ELECTOVé už mají strach!! Vědí že Rusko padne a pak se zůčtuje i se zdejší
    pátou rudou kolonou.

    Putin si zahrál na Hitlera a nyní celý vystrašený sleduje jak se mu totalitní říše
    rozpadá pod rukama.
    • vy píšete humoristické romány s prvky fantasy?
    • Už jste v p... co chudáku! Ano zůčtujeme. Teď už to převlékání kabátů nebude tak jednoduché chípáku!
      • No právě. Putinova Ruská i zdejší parta už se z komunistického převlékla
        do pravicového. Nyní když se z nich stanou hledaní poražení teroristé
        už se můžou schovat jen pod Islámské hadry. *1* *1* *1* *1*

        Platit budete a tvrdě. Za všechna ta Rudá zvěrstva od roku 1917!!!!
        • *6* unavujete chcípáku *6*
          • Mravenec ELECTA něco žvanil? Musím dávat pozor abych ho nezašlápl.
            Kdo by pak Kremlu podával hlášení. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • zač je tady loket.Když bylo třeba věšeli se komunisti po kandelábrech.Když bylo třeba ukázali se šupákovi z Hradu kartičky.Když bude třeba vykopeme rusáka i s Elektadefektem tady odsud.Mimochodem Elekta je kvalitnií tlučhuba.Machroval že po Novém roku vyfičí.Nedá mu to, musí tady prasit a prasit.
  • Pane Okamura, vy budete opravdu venčit před mešitou poslance?
    • *1* *1*
    • Říkal prasata, tak se připrav, budeš se mít dobře kašpárku.
      • Doteď jste mi neodpověděl, komu jsem ukradl nick! Tak dobytčí palice do toho!
        • Dej trotlovi hubana, magore *1*
          • Takže nejste schopen odpovědět a stát si za svým názorem gay? No fajn psychopate!
            • Prosím ELEKTO, nepřiveď zlýho trotla do jináče, víš, že jsi divoch. Kdo by to pak živil????
          • *12* *12* *11* *11* *12* *12*
      • Gayovská buňka je na straně 2
      • Tahni do makakovy rrrdele, odeere.
  • Rusko v současné době stojí před krachem!!

    Obchody zejí prázdnotou a Rubl má hodnotu starého zrezivělého hřebíku.
    Krádež Krymu přišla Putina draho. Země čelí hladomoru. Proto nyní žebroní o milost
    ale USA chápe že agresor musí dostat tvrdou lekci.

    Pokud Islámský stát dostojí svému závazku a napadne Ruské hranice bude to znamenat
    definitivní konec Rudé říše. Ruské armádě vládnou drogy a vodka.
    Tato chatrná budova se kymácí a zoufale čeká na poslední drcnutí.
    • tak tečka se nám jmenuje martin,no to jsou věci,prosím normální diskutéry,nereagujte na debila a on už chcípne sám. Jinak budou vaše příspěvky o ničem,a o to kolaborantům vždy šlo,čau
      • No být tebou tak o provokatérech pomlčím!!

        Ty za Tečku prohlašuješ každého kdo má jiný než Rudý názor. Snažíš se zdiskreditovat
        opozici. Máš stejné pracovní metody jako KGB/StB. To náhoda rozhodně nebude.
        • Zrovna jako vy v každém vidíte komunistu magore! Proč tedy děláte to co odsuzujete! Protože jste dobytek, a máte tu drzost ostatní napadat.
          • Tak říkej svoji starý. Já s tebou na Rudé pastvě politické vězně nepásl!!
            • Tobě měla dát pár facek a nemusel z tebe vyrůst rudý vlastizrádce. *1* *1*
            • Nechte si své kydy, já nemůžu za to, že Vám matka nedala!
            • Na vaši Ruskou Marfušu vám kašlu. Tys nikdy o pořádnou ženskou ani nezakop. *1*
            • To si říkejte vy své ku... co máte doma. Na mou manželku útočit nebudete multihnoji!
    • Ve 22:00 je kontrola, měl by jste být na cimře, aby Vás primář nehuboval!
    • Provokateeer. *12* *11* *12* *11*
      • Ano Putin provokoval svět dost dlouho. Nyní přišla odplata v podobě demokratické bouře.

        Rubl padá a nakradené peníze komunistické šlechty se mění v bezcenný papír.
        Proto tlačí na Putina aby změnil taktiku a nasadil mírnější ton.

        Je to snaha znovu se vlísat na naše trhy než jim sankce definitivně zlámou finanční vaz.
        • Ty jsi provokateeer a makakuv odeeer. *12* *12*
          • Komunistická schizofrenie v praxi.

            Na jedné straně tu hlasitě odsuzují nějaký UKrajinský fašismus a na straně druhé
            rasisticky urážejí prezidenta USA.

            Naštěstí Rusko jde ke dnu a zdejší Rusofilové ho budou brzo následovat!! *16*
            • ale to je jen vaše zbožné přání, tedy co se Ruska týká. Nicméně souhlasím s tím, že fašismus a rasismus jsou dvě stránky stejné mince je špatné rasisticky urážet Obamu, Rusy, ale postřeh o Ukrajině a její fašizaci je, bohužel, na místě
            • Zemanův leštič popelníků ELECTA mě urazit nemůže. Na to je mooooc malý Rus. *1* *1*
            • Jste k míchu psychopate!
            • Na Rudého prcka jako jsi ty stačí jen dupnout a hned je schovaný pod Moskevskou
              sukní. *1* *1* *1*
            • James, Shapiruv provokateeer. *12* *11*
            • Ruský Zlý vořech tu může jenom bezmocně štěkat. Krásný pohled. *1* *1*
            • Na to jste moc malý pán vy xyndle. Vy jste jen tupá ovce co tu vykřikuje že je národ a hraje si na silného, Jinak jste ubožák a vlastizrádce! A nevyskakujte si na mě hnoji!
            • Pro James: Tahni do ricipici, ty makakuv prde. *12* *12*
            • Co tu hrozíš ty Rudý mravenečku? Ty tu nikoho cenzurovat nebudeš.
              Podobný Moskevský manýry sem netahej. 40 let cenzůry nám bohatě stačilo.

              Pokud ti tak vadí svoboda slova tak se odstěhuj do KLDR!! Tam tě svoboda
              slova obtěžovat nebude protože komunisté ji tam netolerují.

              Takže moc neskač. Nebo zakopneš a natlučeš si.
            • Opět jsou všichni, kdo nepaktují s dobytkem komunisté? Vy jim nesaháte hasi ani po kolena. Předevčírem jsem to nechal být, ale varuji Vás nes... mě!
            • Se.u na te do souvrate. *1* *1*
            • Rudý ELECTA si hraje na hrdinu. Už zdejším vlastizrádcům otrnulo protože
              po roce 89 je nikdo nehnal před soud za všechna ta zvěrstva po roce 1948.

              Tato chyba se však dá napravit a brzo napravena bude.
              Nejsme jako oni nefunguje protože komunistická drzost je nehorázná a milost nezasluhuje.
            • To je dobryy!! *1* *1*
            • Věřím, že se dočkám doby, kdy u zdi změníte názor tlučhubo
            • Taky provokateeer. *12* *12*
  • Stejně je zajímavé, že ESESU krytizuje např. akát, který sem byl jako rostlina dopraven a jako cizí kultura zde nemá co dělat a musí se zlikvidovat. A tihle samí nacističtí darmožrouti dovolí migraci svinsva, utrženého ze řetezu, díky "mírové" politice nacistů z UESESA a zločinecké NATO!
    • prosím vás, co to blábolíte? téměř všechny rostliny sem přišly a žijí zde a právě akát patří k nejužitečnějším . nehnije a je medonosný.
      Zajímalo by mne, čím se, podle vašeho vlastního mínění , odlišujete vy, který nadává bez logiky a věcné argumentace od třena takového jirika nebo jako anonyma, kteří totéž dělají z opačné strany? to není diskuze co vy tři ( a nejen vy) vedete, vy si asi snažíte zvednout sebevědomí, měli byste ručku v ručce se vydat pro nějakou odbornou pomoc.
    • Mas pravdu. Akaty se u nas vysazovaly uz v osmnactem stoleti a najednou je to plevel. Ty kre.eny, co vymysli takovy hovadiny, bych poslal makat do dolu, at je ty roupy prejdou.
      • Ještě jednou hubana ELECTovi a na intimní místa, tam to má rád, nikoho jinýho, než tebe nemá. Ani pusinka mu to neudělala. *1* *1* *1*
        • Ty mas dost. *12*
        • To dejte hansovi vy psychopatický gay!
    • Nebýt svobodného NATO deštníku tak už okupační Ruské jednotky mašírují
      v ulicích K. Varů.
      • A dál psychopate, opravdu, znám to, jeden z ulice byl retardovaný jako vy, vyhledejte odborníka!
        • Zatímco vy máte nasazené Růžové Moskevské brýle normální lidé vidí že
          Putin jde ve stopách Hitlera. Snaží se vyvolat nepokoje v ex Sovětských republikách
          a pak je okupovat pod záminkou ochrany Ruských menšin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit