Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne, ne, Vyhrál Putin a jeho tajná služba FSB.
    • jsem netušil že Putin za každou cenu chtěl Topku ? *1* *1* *1*
      • ten nedovyvinutý zakrslík a tudíž psychopat Putin chce ovládnout Evropu. Nejdřív alespoň tu střední, protože Rusácí jsou líní a potřebují drancovat. Jako ve středověku, kde se svým myšlením stále nacházejí.
        • Ježiši ty musíš být posssraný až za ušima
  • Tady nejsme naštěstí v Japonsku - tam by museli Bohoušek, Chovanec a ml. Stropnický spáchat harakiri...
    • nechtěl jsi napsat BOHUŽEL? Bez těch tří by byl svět hezčím místem...
    • V Japonsku by museli spáchat harakiri už dávno lidé jako Babiš a především Zeman za ty sprosťárny na mezinárodní úrovni. A nejen oni.
      • kalousek by už byl 30x mrtvej
  • Když dá ČSSD ANO košem jim slíbili podporu komunisti, jsem šťastný, KSČM bude s ANO skvělý tandem
  • je to lišák ten Faltýnek :https://www.novinky.cz/domaci/452564-faltynek-ano-meli-bychom-oslovit-cssd-a-lidovce.html
  • že se rýsuje koalice ANO a ČSSD
    • souhlas, ČSSD je de facto partnerem ANO a to je dobře, André už jim odpustil
  • že jsou to kariéristické rychlokvašky stejného myšlení a přístupu jako fosílie dosavadních polistopadových stran. Člověk by řekl že mladí lidé budou mít nové myšlenky ale jako by slyšel "Kalousky Klause Paroubky" a jiné kteří viděli jen sebe a svou touhu po moci. Také prý dostali nejvíc hlasů v Praze. Je zajímavé že Praha volí vždy ten největší Sh...t kterým zaneřádí zbytek republiky. V roce 1946 Praha prosadila Komunisty. Po převratu prosadila Odeesáky Pak Pražáci zaneřádili zemi podporou Topáků. A teď nám vnucují jakési pochybné "Piráty" Už ten název asociuje blízkost k lupičům. není divu že tíhnou k Topce a jim podobným. Praha by se měla oplotit a prohlásit za nebezpečnou zónu. Zbytek státu vždycky na její fantasmagorie doplácí.
    • Stačilo by, kdyby se z Prahy natrvalo vrátili domů všichni přilezlíci z celé země. Pak by ty své fantasmagorie hlásali doma a ne ve slušné civilizaci
  • Mě jste taky nasrali, na hrob Goottwwalda už ani nepáchnu!
  • Volila jsem stranu SPO- Ožralovci, to si nevážíte svého prezidenta, že jste mu dali 0,009 % hlasů??? Styďte se, Češi!
    • Nasrali jste mě, Češi!
      • Ringo, táhni na Hrad, hnoje je tam je dost, jedině tam se hodíš!
  • Zelení si své postavení zaslouží vztahem k ideálnímu životu.Podle nich se chová jen ideální občan.Jsme ale ideální?
  • stále hledám svého pána , chci sloužit a být zneužíván. Rád bych sdílel boudu se statným vlčákem , najde se ?
    • Ve Vašem případě ne.
      • ... jsi stejný pitomec jako d*ment, který to napsal, troubo, jste dokonalá dvojka, pište si dál :)))
        • xxx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit