Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přestávám sponzorovat veřejnosti nijak nesloužící ČT - Čumte Telata.
    Další zrežírovasný podvod. V hlavních debatách jen prověření soudruzi z 8/9 stran.
    Naprostý blok pro skutečnou opozici v podobě Realistů, Sládka, Cibulky a jiných malých stran. Nepočítám pětiminutové štěky za pět minut 23:00.

    Piráti. ČT je propagovala ale neřekla že jsou to extremisté z levého spektra. Zahalené ksichty, anarchisté a jiná sebranka s nápisy dobrou noc White Pride s obrázkem kde je do bělocha kopáno. Podobná sebranka nedávno devastovala Hamburk.
    Kdyby to bylo naopak a Sládkovci měly heslo Dobrou noc Muslim Pride a muž by při tom kopal do muslimáka.. to by naopak bylo křiku. To by policie zatýkala.

    Takže pro všechny skutečné opozičníky. Současnou blokádu prorazíme jen tak že se spojíme a složíme se na vlastní rádio, vlastní televizi a vlastní noviny. Je to jediná šance. Jinak tady ta parta oblbovačů bude vládnout na věčné časy a nikdy jinak. že ANO.
    • xxx
      • táhni do své nory na Lidické. Není žádný bijec. Je pouze zakomplexovaný hlupák Ing. Rudolf Hrebeňár z Ostrova, tel 723 983 963. Takové kabrňáky tady máme!
        • xxx
  • xxx
  • xxx
    • ty socka od popelnic si nikdy nic nevychutnáš. Nemáš na to. Jsi vyvrhel z Ostrova. Šašek zdejších stránek.
      • Proboha nereagujte.Ať se udusí ve vlastních chcankách.
      • xxx
        • že tě odsud vyštval. Odhalený frajer utíká.To je dobře.
          • xxx
  • xxx
    • aha, pro povl, proto jsi tu pořád, to jsi měl říct hned, že jsi odpad
      • xxx
      • xxx
        • xxx
  • xxx
  • Pane administrátore, v pravidlech diskuze tohoto serveru se mimo jiné uvádí, že "Vulgarismy, urážky nebo pomluvy směřující k ostatním uživatelům nebo redaktorům našich webů nemůžeme tolerovat." Přiznám se, že mi není zcela jasné, co znamená, že něco nemůžete tolerovat a co z toho vyplývá. Byl byste tak velmi laskav a objasnil mi to? Pokud ale právě spíte nebo máte nějakou důležitější činnost, tak se nenechte rušit, zkusím se zeptat třeba někdy později. Teď je 20:59 a já mám dost času.
    • henrys
      Pan redaktor právě onanuje nad vulgarismy, které sám napsal pod falešným nickem! *7*
    • Pane,nereagujte,ten blbec na to čeká a vyžívá se tím.
    • xxx
      • ty vyvrhel společnosti z Ostrova, Lidická 1332, máš nárok akorát držet hubu.
  • Zkoušíte taky tak toho,co má mrkev narvanou v prdeli?Právě teď jsem se musel opakovaně přihlásit.Pokrytci.
    • xxx
      • moudra? Užíváš si, že tě na chviličku zapli? Ale bylo tu fajn bez Ing. Rudolfa Hrebeňára, z Lidické 1332 Ostrov u Karlových Varů.
        • Nereagujte,ten blbec si to nezasluží.
  • ... já jsem objevil velkého vředa na své prdelli :)))
    • tady není místo pro hlupáky z Ostrova.
      • xxx
  • Administrátore,že Vám nevadí hov.o,sra.í byť s jednou tečkou.Ho.ado a id.ot je ale nad Vaše síly.Trpíte v diskuzi neskutečnou chamraď.Tak si to držte.Pokrytci.
    • xxx
  • Hodně mne překvapil Kalousek, který defacto vztal z hrobu a první co ho napadlo , tak hned házet špínu na ostatní . Ten člověk je nepoučitelný. Jsem velice naštvaný na zbytek obyvatel tohoto státu, kteří nevolili .Tolik stran a zase lenost některých. Myslím si , že pokud se někdo nehce zapojit do tohoto systému , tak ať se odstěhuje jinam. Dávat na něco peníze formou daní a pak se nevyjádřit co vlasně chce to je velice hloupé jednání. Když vlezu do autobusu tak taky řeknu kam chci lístek . Už více polopaticky to nedokážu vysvětlit. Jak chcete něco vykonat s lidmi ,kteří sice remcají ale nehnou se když mají , Pohrdám těmito povaleči. *8*
    • Lépe než já jste to nemohl vyjádřit.Patří mezi divočáky,které v dnešní dny na zlínsku odstřelují.Tolik jsem se modlil,aby TOP O9 nepřekročilo 5% hranici.Pak jsem to obrečel.
    • xxx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit