Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak všichni žvaní, že ti druzí jsou prý nedemokratičtí a jen oni "jsou ti správní"
  • No co se stane Ano bude sestavovat vládu. A to je jediná zatím jistá věc. Ale kdo s kým a proti komu to se uvidí.
    • anebo se dohodnou male strany a ANO bude v opozici *1* *1* *1*
    • xxx
  • Čekal jsem zde diskuzi na téma voleb, ale jsem asi na špatných stránkách. Nějaký blbec pitomečků opět perlí.
    • Na toho blbce nereagujte.Naše mlčení ho umlčí.,
      • xxx
    • xxx
  • ... nemůžu se ani pořádně posadit, včera mě natrhli prdell na hajzlu redakce Tiscali :)))
    • Adminiustrátore,prdel Ti nevadí?
      • vanhorne
        "Adminiustrátore,prdel Ti nevadí?"
        Mozna od tebe a dalsich normalnich by to vadilo, ale od toho "bijce pitomecku", nevadi asi nic.☺
      • xxx
  • xxx
  • ... svrbí mě žalud, dostala se mě tam za ráfek asi nějaká plíseň :)))
    • víme BTW, dneska se ti zdálo, že máš pohlavní úd
  • dnes mám zase vycházky za dobré chování ! ! !
  • ... už mám mrkev narvanou v prdelli a to mě dělá moc dobře a budu slavit :)))
    • xxx
    • víme BTW, budeš slavit *15*
      • Neodpovídat.Ten primitiv se na to přímo těší.Jen ticho toho inteligenta umlčí.
        • xxx
        • xxx
  • Přátelé,s "bijcem pitomečků" nelze diskutovat.On na těchto stránkách onanuje.Ignorujte ho a donuťte,aby navštívil psychiatra.Jinak se ho nezbavíme.
    • xxx
    • xxx
    • to víš že jo sajmon
      • xxx
  • ANO sestavuje vládu a vy se posssssssserte
    • Země Koruny České byly od doby Karla IV., blahé paměti nositelky vzdělanosti a hodnot evropské civilizace navazující na křesťanské, judaistické a antické hodnoty. Poté co se staly kolonií CCCP klesly postupně na úroveň pouhé provincie a teď po těch volbách budeme pro svět na úrovni nějaké africké Urundy Uku.dy. Čest, morálka, tradiční evropské hodnoty jsou stále větší přítěží. A k tomu ten sprostý hulvát ze IV.cenové na hradě...
      • henrys
        Je po volbách, agente "j". Nevím jestli oslavuješ vítězství ANO (nikdy jsem jim nebo spíše jemu nevěřil) nebo pláčeš nad zisky jiných stran, ale vypadá to, že ti došel dech - nebo spíš tě už po volbách nikdo neplatí za trollování!
      • xxx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší