Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co na to Sikorsky? Včera byl tak chtrej a uvědomělej v rozhovoru pro media. Spousta lidí na diskusy křičela bravo, škoda, že Česká republika nemá takového Skorkého. Teď holt Jackové budou muset přes zimu topit místo na 20 stupňů, na 10 *1*
    • Sikorskeho bude zahrivat jeho Appelbaumova v posteli a ostatnim Polakum Sikorski doporuci, aby se chodili ohrivat do chleva ke kravam. *1* *1* *1*
  • Když se podíváte do Iráku, tam cestu humanitární pomoci dláždí bombardovací letadla Spojených států a je to tak zvaně v pořádku. Jestliže jede konvoj pomoci Ukrajincům, kteří jsou ohroženi na životě stejně jako běženci v Iráku, je to nesprávně. A teď druhá moje poznámka. Jestliže má Rusko na západní hranici vojáky, je to přeci legitimnější, než když mají Spojené státy své vojáky v Polsku, Bulharsku, Německu nebo Pobaltí. Proč mohou mít Spojené státy takto rozmístěné vojáky a Rusové nesmějí mít podle vlastní vůle rozmístěné vojáky na vlastním území?
  • Ale já nejsem debílek. Já jsem komunista a po mámušce napůl Rus!
    • Prvni jsi, druhy mozna a treti jedine v osme generaci.. *4*
    • Ze které oblasti? Já jsem Rus čistokrevný.
  • „Moc Ruska může být podlomena pouze oddělením Ukrajiny. Je třeba ji nejen odtrhnout, ale i postavit proti Rusku, poštvat proti sobě dvě části jednoho národa a pozorovat, jak bratr bude zabíjet bratra. Za tímto účelem je třeba najít a vyškolit zrádce v řadách národní elity a s jejich pomocí změnit uvědomělost jedné části velkého národa do takové míry, že ten bude nenávidět všechno ruské, nenávidět svůj rod, aniž by si to uvědomoval. Vše ostatní je otázkou času.“ Toto jsou slova, která před 130 lety řekl německý kancléř Otto von Bismarck. Toto je politická podstata ukrajinské krize.
    ps.pro ty, co nepobrali rozum to však je zbytečné uvádět *3*
  • Mezinarodni smlouva je jiste nekde na stole a mereni dodavek ma nejaky system a platby taky, to je jako u normalni firmy, takze se da snadno dokazat kolik plynu se dodalo a podle toho jednat
    • Jiste i s cenotvorbou. A jestli psonci "plati" jako chochli nedivil bych se, kdyby je stejne jako chochly "urizli". A docela se pobavim,az psonci budou chtit plyn dodany chochlum zaplatit. *1*
  • CCCP = fašistický vřed této planety!
    • Zaspals dobu: CCCP zanikl v r.1991. A "fasistickym vredem teto planety" je spis sprisezenectvo
      "Kaganovicovejch deti" mezi ukrajinskymi oligarchy a jejich vladou Batyvkyny s "detmi Stepana Bandery" ze "Svobody" a "Praveho sektoru". Leteckym a delostreleckym bombardovanim MS, nemocnic a civilnich budov to denne dokazuji.
  • Nemohu než vzpomenout knihu „Příštích sto let“ prestižního amerického analytika George Friedmana. Rusy popisuje způsobem hodným Woody Allena, že „jsou paranoidní, aniž by to však znamenalo, že nemají nepřítele“. Z toho Friedman již vážně dovozuje, že „ruské akce se v budoucnu budou jevit jako agresivní, i když budou vlastně obranné“.....
    ps. američtí hamburgeráři,a jak je to s tím letadlem nad ukrajinou? pět minut jste již věděli, kdo za to může, dnes je kolem toho nějak podezřelé informační ticho, co ? *1*
  • To jsou zase bláboly. *7*
    Víte jak to je ve skutečnosti? Cituji:
    "Polská ropná a plynařská společnost PGNiG tvrdí, že se dodávky ruského plynu do Polska přes ukrajinské a běloruské území snížily o 45%. Vysvitlo ale, že jde o snížení v porovnání s požadovaným množstvím. Gazprom prohlásil, že nesnížil dodávky Polsku, ale není povinen uspokojit požadavky odběratelů nad smluvní objem."
    Polopaticky:
    Rusové plní dodávky jak mají podle platné smlouvy. Jenomže Poláci si zažádali o víc, aby mohli krmit Ukrajinu a syslit do zásobníků, čemuž Rusko asi nějaký čas vyhovělo. Část plynu berou Poláci i přes Ukrajinu, pokud se tam něco ztrácí, měli by se zeptat svých miláčků v Kyjevě. *2*
  • Válka, co je proti USA, to je terorismus, co je proti Rusku, to je boj za svobodu a demokracii, viz. mírumilovný Majdan...
  • tečka potřebuje vždycky jednou za čas pořádně vylískat, potom je pár dnů hodný, minule jsem ho potkal v Kauflandu v Plzni na Lochotínské, a tak jsem ho vyfackal že mu tekla červená, prosil mne ať ho už nechám, pustil jsem ho a chvilku dal pokoj, ale za pár dnů se otřepe a otravuje zase, nyní se mi vyhýbá velkým obloukem a už dlouho jsem ho proto nepotkal,,,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit