Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechapu,jak se toto bezpaterni *12* muze vubec podivat obycejnym lidem do oci,a navic chtit,aby zrovna jeho volili do uradu prezidenta! *12* *16* *12* *12* *12*
    • ... ty zde smrdíš nejvíc, ubožáku :))))
    • Nechápu,proč by český národ měl volit člověka židovského vyznání? Nebo je to taktika mezinárodního židovstva?
      • Netáhlo přijede lobovat nebo děkovat za naší blbost .
      • Je vedlejsi,jestli se narodil jako zid,nebo cech.Horsi je dotycneho povaha,a ta je priserna!
        Pripomina 'Mysliciho uprimne'
  • A to u toho "průseru" byl sám??? Když se o tomto "průseru" ví, kdo co a jak, tak proč ten "průser" a škoda z něho není už nahrazena v plné výši a od všech, co se na tomto a každém jiném průseru podíleli? ....vem si třeba úvěr a neplať! To je pak "průser" nejen pro toho dotyčného, ale i proty ostatní kolem něho, co s tímto úvěrem nemají nic společného! Je to výsměch nám všem! Proč se o tom jenom mluví, když se o "průserech a průserářích" ví?
  • Inu Trržní hospodářřství, jak to propagoval pan Havel. Trrh a konkurrence vše vyřeší, Ovšem jeden na to dostává "pro svý známosti" od státu, ergo nás všech a jinej se s tím pere sám. To se to pak konkuruje.......
  • Židobolševik!!!
    • KSČ mělo asi milion členů. Z nás 10ti milionů tam ale najednou nikdo nebyl. Můžu tomu věřit ?
      Já tam skutečně nebyl a měl jsem zájem. Ovšem mi bylo řečeno - Vy ne, nejste morálně na výši a Váš vstup do KSČ by pro stranu nebyl přínosem.
      Ovšem jen blbec nyní protestuje proti tomu že jsou ve vedení členové KSČM. Kdo jim to umožnil ? Všichni ostatní svým postojem . Tak nyní je nechme co dokáží.
      Budou jim dělat naschvály a dopadne to ještě hůř než to je.
      • wendy máš pravdu.Proto se bavím jak se tady plácá.Byl to obyčejný převrat za zneužití studentů STB a dosazení Havla s krátkýma kalhotama.Bavím se jak jeden byl v KSČ pro mladickou nerozvážnost,druhý se za to stydí.Je to panoptikum karieristů.Proto mi je jedno zda tam byl ,nebyl,ale co udělal ve prospěch pracujícího lidu.A ten strach z opravdových komunistů jako byla pí.Švorcová se nedivím asi mají proč.Tak straší,katolická církev, také zvrácená ideologie ta zase peklem.A tak můžu pokračovat.Já volím Okamuru.
        • Jak to řekl Bolek v dědictví:" Mě nevadí, žes vstúpil, ale žes vystúpil!"Fišer je přesně ten parchant, co šel do KSČ jenom z prospěchu.Ti to tu kur..li před 89 a pokračují úspěšně do dnes.A to má ještě tu drzost kandidovat na prezidenta!
        • Já taky volím Okamuru, pokud nám ho klika mocných nevyřadí.
          A pokud jo, pro mě žádný jiný kandidát není dostatečně důvěryhodný
  • Pořád se zde probírá jak je to škodlivé vůči přírodě, ale jak? Němci zrušili atomku a jedou to ve velkém, jak je to možné? Máme to kousek od domu, namísto pole bývalého JZD a nekouří se z toho, nepadá z toho žáný bordel, nesmrdí to, radiace žádná! Za pár let to rozeberou a zlikvidují, nikdo to nezahodí v lese, nebo jen tak na skládku, ekologicky se to zlikviduje. Čistá energie! No a že to závidíme nějaké skupině co na to má, smůle v roce 1989 jsme stáli všichni si rovni na startovní čáře demokracie, nědo toho využil a jiní(jako já) máme jen zaměstnání a jedem od výplaty k výplatě, tak co si pořád závidíte a reptáte?
    • Budu zde prezentovat názor a výpočet mého kamaráda fyzika. Na likvidaci solárního panelu se spotřebuje více energie než solární panel za svoji životnost vyrobil. Fyzice nerozumím a nevím jak na to přišel, pouze tlumočím.
    • mellys
      ...Nebaví Tě platit za elektřinu, za plyn ?
      Zálohy a zase zálohy a pak zlodějská faktura, a eventuelní odpojení nebo exekutor.Nebud hloupej!!! Přestan investovat do kravin a…Pořid si fotovoltaiku a gratis si ohřívej svůj zadek! Zahodˇ tlustý ponožky, kabáty a Larisy.Už žádný zamrzlý okna, abys nepropásl jest-li se to venku už mele…Otevři si okna dokořán, pustˇ do domu čerstvej vzduch, hlavně pravdu a lásku, svýho psa a kočku.Vyraz dveře s každým, kdo Ti bude nabízet levné připojení na elektriku a plyn.2,5kw Ti bude stačit, přitáhni si slunce, třeba i zamračený, které je zadarmo, do domu.Koupíš si např. 13panelů po 200watech, dáš je na střechu, svedeš slunce do bojleru, ten Ti ohřeje vodu a čerpadlem /z baterie /ji dotlačíš do trubek a radiátorů a můžeš čučet na telku.Matka Ti uvaří kafe /z baterie /a můžeš čučet z okna,na souseda, jak táhne káru s předraženým uhlím a dřevem,a pak to hází lopatou do sklepa a řeže a štípe,do tý doby než si uřízne ruku nebo se praští sekerou do hlavy.A přikládá furt do kamen,a škrtí jističe,pojistky,děti,a matku,za to ,že má malej důchod...Všude cedule…zavírejte dveře, okna a větrat jen na jaře! Matka Ti uvaří oběd,vypere,vyžehlí,/z baterie/a mužeš čučet z okna, jak výběrčí daní u souseda počítá kolik má na elektroměru, aby mu vzápětí poslal
      nehoráznou fakturu za předraženou elektriku.Ty budeš taky čučet, ale na svůj elektroměr, abys viděl, kolik jsi už ušetřil.Všichni budou chodit okolo Tvý střechy a budou Ti ty Tvý panýlky tiše závidět.Do druhýho dne máš od nás panely v garáži.Tak rychle objednávejte, A hlavně to nikomu neříkejte!!Tel 607 561 582 Nic pro lidi bez vlastního názoru. Nebo si opravdu myslíte,že to někdo vyřídí za vás??? Posledních 50ks....Pořád se zde probírá jak je to škodlivé vůči přírodě, ale jak? Němci zrušili atomku a jedou to ve velkém, jak je to možné? Máme to kousek od domu, namísto pole bývalého JZD a nekouří se z toho, nepadá z toho žáný bordel, nesmrdí to, radiace žádná! Za pár let to rozeberou a zlikvidují, nikdo to nezahodí v lese, nebo jen tak na skládku, ekologicky se to zlikviduje. Čistá energie!
    • Zdravím Milane, nesouhlasím s Tebou s tou startovní čárou. A ani s těma panelama to není čisté - ať s výrobou a už vůbec ne s jejich likvidací. Ta solární moře, která vlastní různé společnosti, elegantně na konci jejich životnosti převedou na nějakého bezdomovce za "basu piv". *13*
      • Přesně tak. Nehledě na to, že likvidace solárů po skončení životnosti zaplatíme taky v ceně el. energie, a že to nebude za hubičku je víc než jasné. Tady se rýsuje další megakšeft, na kterém vydělá určitá skupina, která bude informovaná, za jakých "eurolikvidačních" podmínek bude možnost tenhle byznis provozovat. Nejspíš opět se zelenou dotací.
      • Přesně řečeno. Ještě je třeba dodat, že i díky těm "krásným" panelům jsme se stali potravinářsky nesoběstačnými a musíme dovážet spoustu odpadu (pardon prvotřídních potravin, jaké trh vyžaduje) z Německa a spol.
  • S tou vaší mafiánsko-zlodějskou sebrankou bych byl hotov do měsíce, Komunisti se s Vašimi předky moc patlali. *16* *16* *16*
    • Jejich predci byli zaslouzeni prislusnici KSC! *12* *12* *12* *12* *12*
  • A pro co jsi hlasoval ty, ty gestapácký modrý prase? *16* To by jste vy k*rvy měli platit vy co jste zvedli ruku "pro návrh" a pokud na to dobytku nemáš prodej majetek a táhni makat do dolů ty kryple pojebanej
  • Hele Honzo, s tím jeho financováním jeho kampaně je to asi takhle.Aspoň co jsem slyšel já. Něco málo se pustí mezi lidi, aby se finace zlegalizovaly a něco se zapře. Jako je to v té naší písničce. "Něco zaplatíme,něco zapřem". Takže teď jde jen o jedno. Kolik a kolik. A jinak,vono je to stejně zbytečný. Jestli uvede či neuvede. Tady se zašvindlovalo daleko více peněz a nikdo s ničím nechce hejbat. Takže vo co de,ne?
  • Tady nejde jen o fotovoltaiku, tady jde o víc! Vždyť stačí jeho neprůhlednost financování jeho kampaně. A to není sám. Kde jsou jeho vazby na své kamarády, kterým připravuje fleky. A jaké jsou názory tohoto člověka na penzijní reformu, kde se uvedl svou vetací na podporu důchodců. Prostě již i tak malé negativní střípky,které pomalu se dostávají navenek, jen negativně poukazují na charakter tohoto člověka. A jak to dopadne v případě jeho volby do funkce presidenta? Tragicky.Příměr je tu jasný. Jak se zvonilo s klíči v listopadu 89, jak jsme si slibovali tu pravou demokracii, kterou uzurpovala banda zlodějů,flákačů,vydřiduchů,lotrů, bezejmenných vyděračů,kmotrů,dohazovačů kšeftů, prostě svoloč, která se jen přiživuje na všech lidech, kteří nesou na hrbu všechny ty dluhy a ztráty, které pánové Nečas a Kalousek dohánějí navýšením DPH a všeho, co se dá jen navýšit, aby se tak zalepily díry,které přinášejí jen ty naše fin.ztráty. K těmto se už velmi dobře připojil i ten "velmistr-ministr" Heger,který připravuje dále více přitaženými šrouby deklasovat ten normální lid. Proti němu byl 1000x zatracovaný Julínek milionovej... Takže vážení, nejsem komunista, ale chci jen zde připomenout jedno Fučíkovské motto,"Lidé bděte" a já k tomu přidávám, " a kopejte je do prdele". Nenechat si všechno líbit. Všeho do času. Jak říkali naši dědkové. "Nikomu nerostou stromy do nebe".
  • Já bych mu ani tak hrubě nenadával. Já mu jen vyčítám zásadní věc. Když byl dosazen po dohodě "všech" stran na "překlenutí" určitého času, tak prakticky nic nemohl pokazit ze své vůle, protože k jakékoli "akci" musel mít požehnání vlivných politiků,kteří jej na křeslo předsedy dosadili. A o tom to je. Prostě byl jsem,nic jserm prakticky nemohl ani pokazit a tak nyní z toho jenom budu požívat "osoh", jak by řekli bratři Slováci. A že jsem byl komunista? Vždyť o to tu nejde.Vemte si Dlouhého, Zemana. i když k tomu se již vyjadřoval sám Waltr Komárek, když byli zašití všichni na jednom dobře placeném "bydle". A že dnes se tito pánové ohání svými rádoby světobornými názory, je jen pro ty, co nepamatují nebo mají krátký rozum a nevidí si na špičku nosu.A jestli si vidí svou ohnutou špičku nosu i ten, o kterém se tady diskutuje? Nechci být jízlivý,ale ono to souvisí s názorem na serióznost takového člověka...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit