Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zmetek bolševickej a zločinec v jedné osobě. Chcípni bukvice zapařená.
  • Fischer je kariéristický prase který se prodává za funkce a peníze. Dal se ke ksč. V roce 89 se zase napojil na falešné demokraty a židovské finanční kruhy. Tento potkan má jako sponozora mediálního magnáta kterej dostává milionové zakázky od státu a díky tomu jako mnoho jinejch kmotrů v této zemi bohatne a doslova nám tu rozkrádaj stát za bílého dne.
    Spíše je s podivem kolik hlupáků v této zemi ho chce volit. Pro mě je každý kdo tomu gauneru dá svůj hlas vlastizrádce.
    Tady o těchto věcech maj naše média psát na prvních stránkách ale to¨nemůžou.
    Plíživá totalita skrytá za maskou demokracie se nám tu rozlézá jako rakovina.
    • ... co to je ten sponozor, tupane?
    • a koho budeš volit ty??? Zajímá mě který kandidát vyhovuje takovým brilantním politologům,.. *15*
      • Budu volit komunistu, pokud tam bude.
      • Z těch současných nicek nebudu volit nikoho zvědavče. Tento kriminální stát potřebuje revoluci a naprosto brutální vládu tvrdé ruky která se nebojí vzít železný koště a ten bordel smést na jednu hromádku. Znárodnit neprávem získané majetky a potrestat viníky současného stavu který je podle mě dále neúnosný.
        Volba těchto figur neřeší naprosto nic. A to ani ve volbách do PS a senátu.
        • Systém je špatný, demokracie tohoto tipu u nás nefunguje, jednoznačně nastolit diktát!
        • Bravo komunisto, to nemáte jiný program ? 60 let pořád jedno a to samé a vždycky je to na a jedno velké h*vno!.
          • V exkrementech všeho druhu se tu topíme od listopadu 89 *1* *1*
            • No preci mamrd ''antiparoubek'' *12*
            • ... tipni si, chudáku, kdo z nás dvou zde smrdí pořád :))))
  • Takového z-m-r-d-a budeme určitě volit.
  • Ještě neprezidentuje a už dělá průsery. No tomu se snad ani nechce věřit. Za co pane Bože za co, nechals nás se napálit...
    • Citace stupidní písně pro hordu idiotů, to je vskutku chytré...
    • ... napiš to česky, trotle :))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit