Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... "více dospělců je připraveno chránit mláďata skupiny..."
    VYTESAT DO KAMENE, vy připravený "dospělče" !!!
  • zabíjet zvířata pro obživu asi je nutné, ale zabíjet je pro kožešiny je prostě hnus
  • Běžný občan má buzerantů plné zuby: buzerují nás v práci.Zákonodárci novými nesmyslnými zákony,
    proBendí veškeré prostředky, které jsou vybrány ve formě daní- utrácejí za nesmyslné zakázky a své požitky. Mladá děvčata se u některých střídají, jak na běžícím páse.
    Co se dnes děje, to je jak z doby soudruha Caliguly. Nemilosrdně se odstraňují oponenti a protivníci a kdo nesou..ží s námi sou..ží proti nám.

    Motto dnešní doby: Nevadí, že není světlo, hlavně když je chlapcům teplo.
  • Chlapy má ráda více než polovina lidstva *1* *1* *1*

    A jinak ti počty šly vždycky na jedničku. *1* *1* *1*
    Zejména dávky máte napočítány i léta do předu. *1*
  • Tak touha po zvířatech je menšinová záležitost. Daleko více zvířat je vražděné pro ženskou modu.
    Kabelky kožíšky opasky.. to vše se dnes dělá ze zvířat. Ročně je podle statistik
    v USA a v Rusku uloveno dohromady na 4 miliony zvířat pro kožešinu.
    V Kanadě pak další milion.

    Na druhou stranu vegetariáni říkají že chrání zvířata ale sama příroda je tak krutě
    nastavena že jedno zvíře musí pojídat druhé aby přežilo.
  • To umělecké číslo s kuřaty a Pussky, toho se veřejně taky dočkáme? *12*

    Necht´ si tito jedinci vytvoří vlastní placený kanál-mohl by se jmenovat "Canal-Anal" a tam se na sebe mohou dívat donekonečna. Nač dělat nějaká monstrózní show?
    Nebo jsou to bývalí komunisté a scházejí jim průvody na 1. máje a lampionové průvody na počest VŘSR?
  • Rusko ??? Co je za balkánem nás v evropě vcelku netankuje.

    Ale když už jsme u toho jakpak řešíte v zemljankách odpady ze záchodů ? Máte drtičku a čerpadlo nebo kopete 4 metry hluboko ze spádem ??
  • tak pro zoofilii já pochopení nemám, chybí mi tam kvalifikovaný souhlas oběti,
    jinak zcela souhlasím. a doplňuji, chlapy má ráda více než polovina lidstva *15* *15* *15*
  • a co teprve ty...
  • Hošku, máte to marný. Biologický zmetek je a zůstane zmetkem (nezaměňovat prosím s nadávkou, Nejde o nadávku(!), jde pouze o strohé TECHNICKÉ konstatování, že se NĚCO - a zde dosti důležitého - nepovedlo a že to nefunguje tak jak to "tvůrce" jako normu vymyslel). Můžete být právem hrdí na ledasco (o tom jistě není pochyb!!!), ale veřejně a do omrzení demonstrovat "hrdost" na prefenci hnědého tlustého střeva před krásnou božskou vagínou ... ehm, ehm.
  • No, je to trošku o něčem jiném. Ale ten jejich vousatý chlap je od mala cvičen k boji, zatímco my jsme se dobrovolně stali zcela bezbrannými. Navíc mnozí obdivují takové kreatury, jaké jsou na té fotce. Tak kdo myslíš, že v boji o život vyhraje, ten sebevědomý vousáč s kalašnikovem nebo ten vousatý ženomuž v dámských šatech?
  • proč by to mělo být důležité?
  • tak se jich zeptejte, dejte s nimi řeč - já myslím, že je to proto, že jsme jeden takový a druhý makový, vsadím se, že na té jejich slavnosti je i kupa hetero a taky se vsadím, že mnohý uměřený homosexuál to taky odsuzuje... a co?
  • Hádáte se tu o blbosti jako malá děcka. *7*

    Jeden má rád ženský druhý zvířata a třetí chlapy. Až se lidi naučí vzájemně se tolerovat
    a nebudou se pro politické náboženské a sexuální odlišnosti urážet a vraždit bude
    na světě dobře. Jenže to bohužel lidi neumí.

    Já žádného homosexuála neznám a nijak mě nevadí. Ať si dělají průvody. Já na něj
    jednoduš nepůjdu. Stějně tak když mě neba pořad v TV tak jednoduše cvaknu na druhý.
    A nemusím kvůli tomu cenzurovat nebo rušit TV jak to dělají totalitní státy.
  • Jedná se pouze a jen o buzinec - peníze. Až se společnost podobných výstřelků nabaží, budou velkými městy pochodovat místo homodějů pedofilové, zoofilové a jiní filové. A budou pyšní...
    Bohužel majorita si podobné výstřelky platí ze svého v rámci tzv. tolerance a multikultury.
    *1*
  • Bohuš že to říkáš zrovna ty který máš neustálou potřebu dělat z holky Simony
    kluka jménem Simon. Tvé choutky řadí mezi ty Gaye spíše tebe. *15* *15* *15*
  • všichni lidé nechodí na šichtu... to jste nepostřehl?
  • podívejme, tak ti to Rusko vadí, a jak by sis rozuměl s popy *15* *15* *15* *15* *15*
  • no ale oni se přírodě dokonale povedli, z běžně dostupné literatury je jasné, že homosexualita je mezi vyššími živočichy, mezi savci i ptáky normální a osvědčená evoluční strategie... více dospělců je připraveno chránit mláďata skupiny.

    dokonce asexualita je prospěšná... třeba takové včely...

    jak to, že není na co být hrdý, pokud ti, kteří se liší nebo ti, kteří jsou invalidé dovedou žít v našem světě, obstát a to velmi dobře, to je důvod k hrdosti, Už jen přiznat doma svou odlišnost je statečný čin a přijmout ji od svého blízkého je taky celkem statečné.

    a nezapomeňte, vy nevíte, kdo všechno byl vaším předkem, a možná tam byl i trpaslík, hluchý, slepý a také homosexuál.
  • Je jej to je toho.
    Dřív byli v módě eunuši. Potom homosexuálové pak heterosexuálové momentálně Homosexuálové a skončí to zase u eunuchů.
    Konec konců bych řekl že už je to tady takové fistule co vyspívaj dnes chlapi nesvedou ani ženské.

    Akorát ta fotka je úlet. To je z maškarního ?? Tak to ať mi pak nějaký vystajlovaný homosexuál vykládá že se do sandálů nenosí ponožky *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit